ελληνική μουσική
    873 online   ·  210.851 μέλη
    iezavel
    29.06.2006, 10:26
    Αν κ δεν παρακολουθω τετοιου είδους παιχνίδια χάρηκα ιδιαίτερα για τον νικητη του fame story!
    Τον Λεωνίδα τον είχα πρωτοδεί σε μια μουσική σκηνή στην Καλλιθέα που τραγουδούσε με το συγκρότημα 1550. Έχει μια κταπληκτική φωνή κ είναι ευχάριστο που επιτέλους απο ένα τέτοιο παιχνίδι βγήκε ένας άνθρωπος που πραγματικά το αξίζει!
    Μπράβο λοιπον του Λεωνίδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Feggarenia261
    29.06.2006, 14:59
    Ροκ καταστάσεις.. Νομίζω έχει μια αξιοπρεπή φωνή.. Τώρα η πορεία του στο χώρο θα δείξει!
    tolaruba
    30.06.2006, 13:45
    Δεν εχω παρακολουθησει καθολου...αλλα αν αξιζει οσο λετε θα μπορουσε να μην ειχε παει σε ριαλιτι και να ειχε κανει μια καλυτερη αρχη.
    atrixospi8ikos
    30.06.2006, 15:33
    Fwni exei alla osi mpainoun se rialiti einai ajilipitoi...an pragmatika i8ele na kanei mia swsti arxi den 8a pigene se rialiti....
    Aiolos_m
    30.06.2006, 15:46
    ............. .

    ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟΔΕΙΧΘΗΚΕ ΠΩΣ ΣΤΑ ΡΙΑΛΙΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΦΑΜΕ STORY ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑ ΣΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!!

    Αντί να βγάλουν τη Χριστινούλα μας....


    atrixospi8ikos
    30.06.2006, 15:52
    Το μέλος Aiolos_m στις 30-06-2006 στις 15:46 έγραψε...
    Παράθεση:

    ............. .

    ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟΔΕΙΧΘΗΚΕ ΠΩΣ ΣΤΑ ΡΙΑΛΙΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΦΑΜΕ STORY ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑ ΣΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!!

    Αντί να βγάλουν τη Χριστινούλα μας....



    an upirxe ajiokratia sta apotelesmata den 8a eugene perisi i Kalomira sto Famestory....
    Aiolos_m
    30.06.2006, 15:55
    Σωστά. Θα έβγαινε η Νάνσυ....
    atrixospi8ikos
    30.06.2006, 15:58
    Το μέλος Aiolos_m στις 30-06-2006 στις 15:55 έγραψε...
    Παράθεση:

    Σωστά. Θα έβγαινε η Νάνσυ....


    Jimy
    30.06.2006, 16:07
    Παρατηρήσατε οτι όλοι οι νικητές ανεξαρτήτως κανενός στα 4 fame story είναι άτομα δεκτικά και που εισπράττουν αυτό που τους έλεγαν όλοι οι καθηγητές ανεξάρτητα το πόσο καλοί σολίστες ή φωνές ήταν? Θέλω να πώ πως είναι σημαντικό και το κριτήριο του κόσμου ίσως γι'αυτό είναι αλάνθαστο και έτσι αναζητά όχι τεχνίτες μηχανές-άτομα άλλα κάποια άτομα που να μπορούν να πάρουν ..αυτό που τους δίνει το κοινό και εισπράτουν τον άλλο γενικότερα ...


    nightwalker
    30.06.2006, 17:07
    Το μέλος Aiolos_m στις 30-06-2006 στις 15:46 έγραψε...
    Παράθεση:

    ............. .

    ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟΔΕΙΧΘΗΚΕ ΠΩΣ ΣΤΑ ΡΙΑΛΙΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΦΑΜΕ STORY ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑ ΣΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!!

    Αντί να βγάλουν τη Χριστινούλα μας....



    πολυ σωστα!!
    iezavel
    30.06.2006, 17:15
    Ρε παιδιά μην είστε τόσο κάθετοι!Δεν αντιλέγω, όλοι οι προηγούμενοι νικητές κ αρκετοί απ τους παίχτες ήταν αρκετά αξιολύπητοι αλλά ο Λεωνίδας είναι ένα πολύ ταλαντούχο παιδί που έχει προσπαθήσει να κάνει αρκετά από μόνος του αλλά δεν τυχαίνουν σε όλους οι ίδιες ευκαιρίες!
    Αν δεν καβαλήσει το καλάμι(που πιστεύω πως δεν θα το κάνει, αλλά κανείς δεν ξέρει κιόλας) η ελληνική ροκ σκηνή θα κερδίσει ένα ακόμα ταλέντο!


    Aiolos_m
    30.06.2006, 17:18
    Το μέλος iezavel στις 30-06-2006 στις 17:15 έγραψε...
    Παράθεση:

    Ρε παιδιά μην είστε τόσο κάθετοι!Δεν αντιλέγω, όλοι οι προηγούμενοι νικητές κ αρκετοί απ τους παίχτες ήταν αρκετά αξιολύπητοι αλλά ο Λεωνίδας είναι ένα πολύ ταλαντούχο παιδί που έχει προσπαθήσει να κάνει αρκετά από μόνος του αλλά δεν τυχαίνουν σε όλους οι ίδιες ευκαιρίες!
    Αν δεν καβαλήσει το καλάμι(που πιστεύω πως δεν θα το κάνει, αλλά κανείς δεν ξέρει κιόλας) η ελληνική ροκ σκηνή θα κερδίσει ένα ακόμα ταλέντο!





    Δύσκολα θα βγει ροκ δισκος από παιδί του Φαμε story...θα είναι σα να εβγαζε ο πανουσης σουξεδακια της εποχης.

    Βέβαια ποτέ δεν ξέρεις. Δύσκολο αλλά όχι αδύνατο.
    Feggarenia261
    30.06.2006, 21:38
    Το μέλος tolaruba στις 30-06-2006 στις 13:45 έγραψε...
    Παράθεση:

    Δεν εχω παρακολουθησει καθολου...αλλα αν αξιζει οσο λετε θα μπορουσε να μην ειχε παει σε ριαλιτι και να ειχε κανει μια καλυτερη αρχη.



    Σ'αυτό θα συμφωνήσω και εγώ.. Αλλα ποιός μπορεί να μπεί στο μυαλό του καθενός...?
    poison_girl
    01.07.2006, 02:39
    Το μέλος nightwalker στις 30-06-2006 στις 17:07 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος Aiolos_m στις 30-06-2006 στις 15:46 έγραψε...
    Παράθεση:

    ............. .

    ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟΔΕΙΧΘΗΚΕ ΠΩΣ ΣΤΑ ΡΙΑΛΙΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΦΑΜΕ STORY ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑ ΣΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!!

    Αντί να βγάλουν τη Χριστινούλα μας....



    πολυ σωστα!!





    XΡΙΣΤΕ ΜΟΥ!!!!!!!!!!τι βλεπουν τα ματακια μου!!!!
    outoftime
    01.07.2006, 18:18
    Το μέλος iezavel στις 29-06-2006 στις 10:26 έγραψε...
    Παράθεση:

    Αν κ δεν παρακολουθω τετοιου είδους παιχνίδια χάρηκα ιδιαίτερα για τον νικητη του fame story!
    Τον Λεωνίδα τον είχα πρωτοδεί σε μια μουσική σκηνή στην Καλλιθέα που τραγουδούσε με το συγκρότημα 1550. Έχει μια κταπληκτική φωνή κ είναι ευχάριστο που επιτέλους απο ένα τέτοιο παιχνίδι βγήκε ένας άνθρωπος που πραγματικά το αξίζει!
    Μπράβο λοιπον του Λεωνίδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



    Μιλάς σοβαρά?Τους είδα με τον Παπακωνσταντίνου και τους λάτρεψα!Έχω μείνει άφωνη!Δε λέω,καλός ο Λεωνίδας,αλλά με τους 1550 δεν τον φανταζόμουνα!
    iezavel
    05.07.2006, 10:09
    Το μέλος outoftime στις 01-07-2006 στις 18:18 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος iezavel στις 29-06-2006 στις 10:26 έγραψε...
    Παράθεση:

    Αν κ δεν παρακολουθω τετοιου είδους παιχνίδια χάρηκα ιδιαίτερα για τον νικητη του fame story!
    Τον Λεωνίδα τον είχα πρωτοδεί σε μια μουσική σκηνή στην Καλλιθέα που τραγουδούσε με το συγκρότημα 1550. Έχει μια κταπληκτική φωνή κ είναι ευχάριστο που επιτέλους απο ένα τέτοιο παιχνίδι βγήκε ένας άνθρωπος που πραγματικά το αξίζει!
    Μπράβο λοιπον του Λεωνίδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



    Μιλάς σοβαρά?Τους είδα με τον Παπακωνσταντίνου και τους λάτρεψα!Έχω μείνει άφωνη!Δε λέω,καλός ο Λεωνίδας,αλλά με τους 1550 δεν τον φανταζόμουνα!




    Ναι!!!!!Κ μάλιστα τον έδιωξε ο ιδιοκτήτης του μαγαζιού γιατί ένα βράδυ μες στα κομμάτια του είπε στο κοινο να χειροκροτήσουν πιο δυνατά μήπως κ τους ανεβάσει το μισθο ο μαλ@κ@ς (εννοώντας το αφεντικό που βρισκόταν στο μαγαζί)
    Μάλλον γι αυτό πήγε σε ριαλιτι, δεν νομίζω να στέριωσε σε μαγαζί!!!!
    Pucca
    05.07.2006, 13:27
    Το μέλος iezavel στις 30-06-2006 στις 17:15 έγραψε...
    Παράθεση:

    Ρε παιδιά μην είστε τόσο κάθετοι!Δεν αντιλέγω, όλοι οι προηγούμενοι νικητές κ αρκετοί απ τους παίχτες ήταν αρκετά αξιολύπητοι αλλά ο Λεωνίδας είναι ένα πολύ ταλαντούχο παιδί που έχει προσπαθήσει να κάνει αρκετά από μόνος του αλλά δεν τυχαίνουν σε όλους οι ίδιες ευκαιρίες!
    Αν δεν καβαλήσει το καλάμι(που πιστεύω πως δεν θα το κάνει, αλλά κανείς δεν ξέρει κιόλας) η ελληνική ροκ σκηνή θα κερδίσει ένα ακόμα ταλέντο!






    Νομίζω ότι είναι πολύ αισιόδοξο να περιμένει κανείς απο τη Heaven να του βγάλει ροκ δίσκο....
    Έχει βγάλει και άλλους?
    sintorin
    07.07.2006, 12:48
    Sovara milate tora? Kai autos enas guftos einai, gia na tragoudisei ta guftika sta skuladika. Den exei kan idea apo mousiki, oute style kai katholou prosopikotita. Aplos thelei na kanei lefta. Ton eida na tragoudaei kai kati as poume rock komatia, telios kitch. Ta eixe kanei mouskema. Mia foni xoris xroma, xoris prosopikotita. Telia gia ti guftiki elliniki agora. Tha tou dosoun ekei kati guftika na tragoudisei, tha parei oti tou dosoun, kai tha voithisei oso mporei kai autos stin ptosi tou epipedou tis mousikis stin ellada.
    fanis_diathesopoulos_
    07.07.2006, 19:59
    Ε,ΟΧΙ Κ ΕΥΣΗΜΑ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΠΕΛΕΞΑΝ ΝΑ ΖΟΥΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΛΙΓΗ ΔΗΜΟΣΙΟΤΗΤΑ!!!
    Κ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΑΚΡΙΑ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΡΟΚ ΜΟΥΣΙΚΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΤΟΜΑ!!!ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΣΚΥΛΑΔΙΚΟ ΑΡΜΟΖΟΥΝ ΑΨΟΓΑ!!!