ελληνική μουσική
    411 online   ·  210.819 μέλη

    Η Αμαλία νικήτρια του Dream Show!

    Pucca
    10.07.2006, 15:34
    Συμφωνω με αυτα που λες εκτος απο ενα. Οτι όλα τα παραπάνω τα κάνουν ανθρώποι που δεν έχουν καμια σχέση στην καταγώγη με αυτούς που χαρακτηρίζεις "Γύφτους" αυτά τα κάνει όποιος δεν έχει παιδεία
    sintorin
    10.07.2006, 16:09
    Το μέλος Pucca στις 10-07-2006 στις 15:34 έγραψε...
    Παράθεση:

    Συμφωνω με αυτα που λες εκτος απο ενα. Οτι όλα τα παραπάνω τα κάνουν ανθρώποι που δεν έχουν καμια σχέση στην καταγώγη με αυτούς που χαρακτηρίζεις "Γύφτους" αυτά τα κάνει όποιος δεν έχει παιδεία


    Den me niazei i katagogi opoioudipote. Exei na kanei me ton tropo zois. Oti kai na kaneis, oi guftoi exoun ton tropo zois tous. Me gia tous me kala tous. Ala edo exei katantisei san na zeis se ena topo, pou oi perissoteroi zoun san guftoi, kai epireazei osous exoun ales gnomes gia ton tropo zois kai proodou enos topou.
    poison_girl
    10.07.2006, 17:23
    Το μέλος antreas_dr στις 06-07-2006 στις 16:15 έγραψε...
    Παράθεση:

    Κλείστε μου τα αφτιά
    δεσ΄τε μου τα μάτια
    η Αμαλία τραγουδά
    φερ΄τε μου τα χάπια!





    συμφωνω!!!!!!!!!! που πηγε το μουσικο αφτι ο-ε-ο????????
    johnny_b
    10.07.2006, 22:12
    Απ'όσο την έχω ακούσει,πιστεύω οτι μιμείται τη Σακελλαρίου και τη Μοσχολιού...
    kadmilos
    23.08.2006, 00:28
    Το μέλος sintorin στις 10-07-2006 στις 15:17 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος Pucca στις 10-07-2006 στις 14:40 έγραψε...
    Παράθεση:

    Δεν είπα ότι δε μ`αρέσει η αποψή σου, οι χαρακτηρισμοί που θίγουν κοινωνικές ομάδες δε μ`αρέσουν ! Και δεν καταλαβαίνω κιόλας σε τι ακριβώς εξυπηρετούν..?


    Ean i sumperifora auton ton koinonikon omadon einai guftiki, tote auto tous tairiazei. Otan vlepo anthropous na petane kato ta skoupidia, parkaroun epano se pezodromia, den upologoizoun ton alo, koitane mono to sumferon tous, kanenas den pairnei euthini gia tipota, den uparxei eugenia katholou, akougete guftiki mousiki stin tileorasi, se bar, sta autokinita, uparxoun skuladika me guftotourkiki mousiki, gia tous 'plousious guftous' pou theloun na deiksoun oti exoun lefta, tote gia mena auto einai guftia. Kai auto sumperilamvanei ena megalo pososto tis ellinikis koinonias.......vasikos autoi oi guftoi den to antilamvanontai katholou, giati etsi exoun zusei oli tous zoi, kai etsi mathainoun kai sta paidia tous.......



    Εχεις μπερδεψει τη βουρτσα με τη μπανανα.Τι σχεση εχει η μουσικη που ακουει ο καθενας?γιατι κανεις τετοια κριτικη αρνητικη.Ακου τη μουσικη σου,ασε τους αλλους να ακουν τη μουσικη τους.Αυτο που λες για την παιδεια και τη συμπεριφορα ειναι σωστο αλλα ασχετο με το θεμα.
    για εμενα γυφτικα και επικυνδυνα ειναι αυτα που ακους εσυ,αλλα δεν κανω ετσι.Χαλαρωσε λοιπον και αφησε τα κομπλεξ σου να κανουν διακοπες.