ελληνική μουσική
    390 online   ·  210.819 μέλη

    Θελω συμβουλες για Ντραμς, please!

    Spotlight_Dancer
    20.07.2006, 10:14
    Εγω το τελευταιο χρονο αγοραζω αποκλειστικα απο εδω και δεν ειχα ποτε το παραμικρο προβλημα.Ομως η αντικαταβολη δεν ισχυει.Ψωνιζεις ειτε με πιστωτικη καρτα,ειτε με τραπεζικο εμβασμα.Η αλλη λυση που εχεις ειναi το www.drumstore.gr . Ειναι βεβαια πιο ακριβο,αλλα ειναι στην Ελλαδα και οι υπαλληλοι του ειναι παρα πολυ εξυπηρετικοι και γνωστες του αντικειμενου...
    tatsis
    28.07.2006, 13:44
    rota me oti thes
    paizo 4 xronia
    steile m ΠΜ entaxei?
    ta leme
    nikos_f3n
    11.08.2006, 14:09
    Καποια παιδια μου προτειναν να βαλω mesh heads και να αγορασω triggers ετσι ωστε και να μην ενοχλω και να ακουω κανονικα τα drums! Δεν ξερω ομως πως θα ειναι το feeling πανω στα διχτακια. Οικονομικα η μονη λυση ειναι να βρω εγκεφαλο μεταχοιρισμενο γιατι αλλιως ξεφευγουμε...
    pizza_Hurricane
    14.10.2006, 20:43
    Για τα ντραμς μπορεις να παρεις μπακετες με <μαξιλαρακια>


    Και ετσι θα μιοθει η ηχοριπανση





    manco
    16.05.2007, 14:12
    Για σου φιλε μου,θα σου πω τι εκανα εγω.....Αγορασε ακουστικα τυμπανα & βαλε πλαστικο πανω στα δερματα,ετσι θα σπασει ο ηχος & τις ασκησεις σου θα κανεις & κανεναν δεν θα ενοχλεις.....Καλα τυχη...
    -ILIAS-
    18.06.2007, 01:36
    φιλε παρε κανονικη ντραμς και εγω εχω ντραμς τωρα και ελεγα να παρω ηλεκτρονικη για λογους χωρου(και τελικα πηρα κιθαρα,ασχετο)
    την αισθηση που θα εχεισ με τα κανονικα οταν παιζεις δεν θα την βρεις πουθενα...........
    McJohn
    06.08.2007, 15:08
    Kalos irthes ston kosmo tou drumming.Katarxas tha ithela na sou po pos ta ilektronika drums kataskevastikan gia treis vasikous logous.
    Ton xoro
    Tin timi
    kai fisika ton ixo "fasaria"

    Ta ilektronika drums ftanoun peripou to 70% tou pragmatikou ixou.Tha se simvouleva afou den exeis empeiria na min arxiseis se ilektronika.Einai poli simantiko na matheis sosta.Tha sinithiseis se kapies katastaseis pou an proxoriseis poli kai kapia stigmi alla3eis se pragmatiko kit den tha mporeis na pai3eis!To ennoo.Den tha 3ereis pou sou pane ta tessera.Ena poli vasiko xaraktiristiko einai i epanafora tous!Ean doulepseis ores pano tous kai ores pano se ena kanoniko tabouro tha katalaveis oti apexoun dramatika.Ean arxiseis kai me daskalo tha se simvoulepsei na kaneis to idio.Opos eipe kai enas allos filos me post se ores mi kinis isixias kaneis oti theleis!kai exo kanei proves spiti mou me oli tin mpanta!Kai mporeis episis na pas sto astinomiko tmima kai na pareis mia adeia an den kano lathos!Rota kai afto!Sou efxomai kali arxi!
    winlowoo
    18.02.2008, 23:48
    alitheuei gia tin adeia stin astinomia
    photis86
    20.02.2008, 02:35
    τι αδεια ρε παιδια ???μας κοροιδευετε? Δεν το εχω ξανακουσει αυτο....
    Για ενημερωστε μας οσοι ξερετε ...να την βαλουμε κορνιζα εξω στο κουδουνι και ας χτυπανε οι γειτονες οσο θελουν ....χαχαχα

    (Αν και νομιζω οτι παιζει ρολο και ο κανονισμος της πολυκατοικιας)

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : photis86 στις 20-02-2008 02:38 ]


    LUDWIQ
    14.03.2009, 11:50

    EXW MIA KANONIKH NTRAMS ASAMA POY EINAI SXEDON AMETAXIRISTH KAI THELW NA THN POYLISW THN DINW 230EURO MAZI ME TA PIATINIATHS.KAI AN THES EXW KAI LASTIXA POY MPENOYN PANO STA TYPMANA KAI MIONOYN 80% TON HXW

     

    ME LENE ANDREA TO KINITO MOY EINAI 6978616230 KAI ME VRISKHS OTI WRES THES! AN SE ENDIAFERH PARE ME THLEFONO H STHLE MOY E-MAIL NA MILISOYME KAI AN THES NA SOY DOSW KAMIA PLHROFORIA  GIA DRUMS EDW EIMAI


    Paris1993
    20.12.2009, 17:21
    paidia poulaei kanenas drums olo to set se kalh timh gt theloume na ftiaksoume mia mpanta kai theloume drums!!!an poulaei kanenas pls mail me(paris-5@hotmail.com)
    Diakoron
    27.01.2010, 02:09

    Φιλέ μου νομικά αν δεν υπερβαίνεις τις ώρες κινείς ησυχίας και παίζεις λίγες ώρες κατά προτίμηση τις πρωινές που λυπούν οι περισσότεροι στις δουλείες τους και λίγο το απόγευμα δεν θα έχεις πρόβλημα νομικά είσαι καλυμμένος. Και εγώ αυτό έκανα όποτε πάρε ένα φθηνό πρακτις σετ πχ σταγκ η γκρανιτε και ξεκινά μαθήματα!!!    {#emotions_dlg.clap}