ελληνική μουσική
    613 online   ·  210.826 μέλη
    Brokenchord
    06.04.2007, 13:30
    Ε προφανός γιατι εγώ μιάζω με καλό παιδί ενό αυτός είναι σίγουρα ρεμάλι!!!
    mariza18
    14.04.2007, 00:53
    popo tromerh omoiothta!kala bre,pws kataferes kai zwgrafises toso teleia to malli??
    punkster
    14.04.2007, 14:38
    Πω πω.... Συλλυπητηρια.....Φτυστοι ειστε!!! Και εισαι τοσο νεο παιδακι..... Κριμα....κριμα.......
    rompa
    16.04.2007, 07:55
    Η δεύτερη φωτογραφία είσαι εσύ σε μεγαλύτερη ηλικία ???
    renabill
    16.04.2007, 11:36
    Του μοιάζεις πολύ αλλά δεν είσαι και ίδιος...Μην υπερβάλλουμε κιόλας
    Το μαλλάκι πόσο πήρε να το ζωγραφίσεις?
    Είναι πολύ καλό.Έχεις ταλέντο.
    Brokenchord
    13.06.2007, 20:49
    Παράθεση:

    Το μέλος cello στις 13-07-2006 στις 15:27 έγραψε...

    ΘΕΟΟΟΟΟΟΣ!!!πηγα στην συναυλια του τον νοεμβριο!απλα θεος!πηγες στην θεσσαλονικη???
    ...we may be humans...but we're still animals...









    Αλίμονο αν δεν είμουνα!!! Τι ερώτηση είναι αυτή !!!
    Μάλιστα δεν είχα με ποιόν να πάω και τελικά κατέλιξα να πάω με τον γέρο μου.
    Ειμουν απογευματινός στο σχολείο εκείνη την Δευτέρα του Νοέμβρη έ ρε ένα τρέξιμο που έριξα για το σπίτι!!!
    Και μάλιστα δεν είχαμε και εισιτηρια αιντε γιουργια στον ταμπλά με τα κουλούριααα!!
    Και εκεί που έλεγα θα μπούμε δεν θα μπούμε και πόσο καπέλο θα πληρώσουμε πετάγεται ένα παληκάρι και λέει:
    - ΕΕΕΕΕΕ εχω ένα παραπανησιο εισιτήριο ποιός το θέλει.
    - Εγώ !!! Πόσο το πουλάς ;;; κάνει μία ο father
    -30euro όσο κάνει!!
    -Ορίστε
    -Ευχαριστώ
    -Εγώ ευχαριστώ
    Και γυρνάει ο δικός μου και μου λέει
    Οπότε Φώτη εσυ θα πάς σίγουρα!!!
    Και εκεί που περιμέναμε να μπούμε στρημογμένοι μέσα στο μπουλούκι και το κρύο.
    Ακούγετε μια ουράνια μελωδία την θυμάμε καλά μετά έμαθα οτι ηταν τo crying machine
    κατάλαβες εμείς κρυώναμε και το κάθαρμα έκανε πρόβα!!!
    Δεν θα ξεχάσω και την άλλη φάση πολύ πριν το αναπάντεχο εισιτήριο!!! Ερχονται δυό να μην τις χαρακτηρισώ δυό της νύχτας με δυκτιοτό καλτσόν έντονο μακιγιάζ και δεν συμαζέβεται !!!
    -Παιδιά ο Δάντης εδώ είναι!!!! (Το άκυρο!!! Όλοι οι μαλιάδες μαζεμένοι εκει πέρα )
    -Οχι!!
    -Και ποιός είναι
    -Ο Steve Vai
    -Τι είναι αυτό (Ούτε κάν ποιός είναι αυτός)
    -Κιθαρίστας
    -Α καλά...!!
    (Καλάθια!!!! Βλαμένη)
    Καλά βρε κοπέλα μου τους μαλιάδες με τις αλυσίδες τα δερματα τα καρφιά και τα μακριά νύχια δεν του είδεις τι δουλειά έχουν όλοι αυτοί στον Δάντη μου λές!!!!
    Ηταν φενερό οτο ήταν ελαφράν την καρδίαν!! Δευτέρα εργάσιμη στα μπουζούκια δουλιές δεν έχετε !!! Άιντε ένας Steve Vai τρεβιέται μετά απο πέντα χρόνια στέρισης αλλα ο Δάντης (φτουθθ!! Λέροσα το πληκτρολόγιο) να θυμηθώ να το πλήνω με οινόπνευμα μετά.

    Πάντος Στέφανε εγω δεν ξεχνάω την υπόσχεση που μας έδωσες. Να οτι δηλαδή θα ξαναέρθεις και οτι θα καθώμαστε και οτι θα είναι άνετα και οτι θα μας βλέπεις και θα σε βλέπουμε δεν το ξεχνάω εγώ αυτο!!! Thats a promise !!! Ειχες πεί και να τώρα τρία χρόνια πέρασαν και είδες πόσο καλά το θυμάμαι. Please move back!!! moooove back too more steps move back please !!! hey!! i will write a song move back move back να βλέπεις και αυτό το θυμάμαι!!!
    darvick
    14.06.2007, 15:25
    lol RE!!!!!