ελληνική μουσική
    410 online   ·  210.846 μέλη

    Τελικά βγάζουν φωνές τα Fame Story & Dream Show;

    vinias
    23.11.2006, 17:05
    αστα ρε μαρακι.εχει καταντησει αηδια πια.Ολα για την τηλεθεαση.Να πλακωνεται ο ψινακης με την κορομηλα για να ανεβουν τα νουμερα.Ωραια μουσικη ακαδημια.μα, ποιος τολμαει να ονομασει αυτο το πραγμα Ακαδημια?Και οποιος το κανει, δεν ντρεπεται καθολου?αχ ρε Ελληνικη μουσικη που σε εχουν οδευσει!!!
    tsagkarousianos
    23.11.2006, 18:41
    Παράθεση:

    Το μέλος vinias στις 23-11-2006 στις 17:05 έγραψε...

    αστα ρε μαρακι.εχει καταντησει αηδια πια.Ολα για την τηλεθεαση.Να πλακωνεται ο ψινακης με την κορομηλα για να ανεβουν τα νουμερα.Ωραια μουσικη ακαδημια.μα, ποιος τολμαει να ονομασει αυτο το πραγμα Ακαδημια?Και οποιος το κανει, δεν ντρεπεται καθολου?αχ ρε Ελληνικη μουσικη που σε εχουν οδευσει!!!



    Αφού τα δοκίμασαν όλα.....
    Ερωτικές διαπλοκές μεταξύ των διαγωνιζόμενων, αντιπαραθέσεις Ψιψινάκι/Μικρούτσικου, Κοντινά Πλάνα στα προκλητικά στήθη των παικτριών....
    Εμφάνιση του Μέγιστου Υιού Μικρούτσικου(μελλοντικό αστέρι στα δρώμενα)
    Βωμολοχίες στον αέρα (μετά τις 12 πάντα)....
    Να δω τι άλλο θα σκαρφιστούν..........
    Δε φταίνε μόνο αυτοί όμως....φταίμε και εμείς που το επιτρέπουμε και τους δίνουμε νούμερα ..................
    maspa
    23.11.2006, 20:50
    Παράθεση:

    Το μέλος tsagkarousianos στις 23-11-2006 στις 18:41 έγραψε...

    Δε φταίνε μόνο αυτοί όμως....φταίμε και εμείς που το επιτρέπουμε και τους δίνουμε νούμερα ..................



    Αχ, μη μιλήσω και για την AGB τώρα.... Εγώ πάντως αμφισβητώ την εγκυρότητα της.
    Όσον αφορά το θέμα, έχω πάρει θέση, δε θέλω να επαναλαμβάνομαι.
    tsagkarousianos
    23.11.2006, 20:55
    Παράθεση:

    Το μέλος maspa στις 23-11-2006 στις 20:50 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος tsagkarousianos στις 23-11-2006 στις 18:41 έγραψε...

    Δε φταίνε μόνο αυτοί όμως....φταίμε και εμείς που το επιτρέπουμε και τους δίνουμε νούμερα ..................



    Αχ, μη μιλήσω και για την AGB τώρα.... Εγώ πάντως αμφισβητώ την εγκυρότητα της.
    Όσον αφορά το θέμα, έχω πάρει θέση, δε θέλω να επαναλαμβάνομαι.