ελληνική μουσική
    581 online   ·  210.848 μέλη

    3η Συναυλία Usual Muppets στην Κύπρο - Λευκωσία

    zappa25
    17.07.2006, 09:50
    Ταρατατζουμ! Ταρατατζούμ!!!

    Με τιμή και περηφάνια, οι Usual Muppets σας πρόσκαλουν στην 3η και πανηγυρική συναυλία τους για φέτος, η τελευταία εμφάνιση με την τρέχουσα σύνθεση (καλό ταξίδι Τάσο...)

    'Οπως πάντα, θα περάσουμε μια τέλεια βραδυά, με πολύ Rock και πολλά από τα θρυλικά ανέκδοτα του Γιώργου...

    Σας περιμένουμε στην μουσική σκηνή "Καλλιπόλεως 4"
    την Πέμπτη 20 Ιουλίου, όταν πέσει για τα καλά ο ήλιος...

    Για πληροφορίες μπορείτε να πέρνετε στο 22 760 001



    επισυναπτόμενα: USUALKallipoleosFLYERsmall3.jpg 
    Marial
    17.07.2006, 14:34
    Θα προσπαθήσουμε να είμαστε εκει!!!
    vero
    17.07.2006, 22:10
    Παιδιά ειναι μακριά η Λευκωσία εαν ήταν Πάφος θα με διευκόλινε!!!!!!!

    Καντε ενα παρτυ στην Παφο και τα beatch party είναι οτι καλύτερο!!!!!!!!!!!!!
    zappa25
    17.07.2006, 22:49
    Αγαπητή Vero, ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!

    Για να δεις πόσο σκεφτόμαστε τους εκτός Λευκωσίας, θα είμαστε στο camping της Πόλης Χρυσοχούς στις 5 Αυγούστου για την επόμενη μας εμφάνιση!! Δεν είναι ακριβώς beach party αλλά νομίζω είναι ότι πιο κοντινό θα μπορούσε:)

    Ε, αν δεν μπορέσεις να έρθεις ούτε εκεί, να βάλουμε μια φωνή μπας και ακούει κανένας Παφίτης που θέλει να έρθει κι αυτός/η την Πέμπτη...

    Καααααααανειιιιιιιιιιιιιιιις???
    zappa25
    17.07.2006, 22:51
    Α, ξέχασα....

    Marial, σε περιμένουμε και με τον αδερφούλη σου!! Thanx!
    vero
    17.07.2006, 23:09
    Τι εννοεις να ερθει κι αλλος Παφιτης? Δεν σου κανω εγω!!!!!!!!!! αστειο!!!!!!!!!
    Τοτε που θα περασετε απο Παφο να συναντηθουμε? Τι ωρα θα τελιώσετε την συναυλια?

    zappa25
    18.07.2006, 14:59
    Δεν ξέρω ακόμα τι ώρα θα είναι η συναυλία στην Πάφο δυστυχώς, αλλά σίγουρα θα επικοινωνήσουμε ως τότε, θα βάλω άλλωστε και ανακοίνωση στο φορουμ...

    Άντε και βρες κανέναν Παφίτη, τα άλλα είναι φτηνές δικαιολογίες...:)
    zappa25
    20.07.2006, 09:24
    Σήμερα είναι η τελευταία ευκαιρία παιδιά, έχουν μείνει πολύ λιγα εισητήρια, όσοι δεν προλάβουν θα πρέπει να ψάξουν στην μαύρη....

    Άντε φιλιά σε όλους και ελπίζουμε να σας δούμε κι από κοντά!!
    revekka
    20.07.2006, 09:51
    δηλαδή δε θα βρώ εισητήριο στην είσοδο?

    αυτό μας έλειπε....να πουλάς και εισητήρια στη μαύρη αγορά τώρα
    zappa25
    20.07.2006, 11:01
    Αστείίίίοο βρε ήταν,

    Αυτοσαρκάζομαι, για να τραβήξω λίγη προσοχή...
    neerie
    20.07.2006, 12:09
    Υπάρχει μια πιθανότητα να σκάσω μύτη κι εγώ με ένα φιλαράκι... Αργά όμως. Φαγητό θα έχει? (απωθημένο από την τελευταία μας συνάντηση...)


    zappa25
    20.07.2006, 12:26
    Γειά σου neerie με το αγουροξυπνημένο βλέμμα (αποκαλύψεις αποκαλύψεις....)!!!

    Φαγητό πρέπει να έχει συνήθως αλλά δεν νομίζω να είναι ανοιχτή η κουζίνα αν έρθεις αργά...Στην ανάγκη να σου παραγγείλουμε καμία πίτσα βρε αδερφέ...

    Νομίζω η επόμενη συνάντηση πρέπει να γίνει σε 2 φάσεις -

    1) Διαγωνισμός μαγειρικής μετά ασμάτων

    2) Διαγωνισμός αλκοολοπωσίας μετά ασμάτων....

    Έτσι θα ικανοποιηθούν όλα τα γούστα και δεν θα προκύπτουν παράπονα όπως το παραπάνω....
    neerie
    20.07.2006, 12:39
    1. Αγουροξυπνημένη? Ποιος? Εγώ κοιμάμαι ακόμα

    2. Η μαγειρική δεν είναι το φόρτε μου. Θα χρειαστείτε όμως food-tester... Εγώ είμαι ο άνθρωπος σας!

    3. Ίσως τα πούμε απόψε πιο διεξοδικά... Μου έταξες πίτσα ε? Το σημειώνω...

    neerie
    21.07.2006, 09:28
    Δεν τα κατάφερα τελικά να έρθω , είμαι σίγουρη όμως πως μια χαρά τα περάσατε!

    Νεξτ τάιμ...

    Καλημέρα μας!
    revekka
    21.07.2006, 09:46
    κι εγώ μια απ' τα ίδια....δεν είναι κατάσταση αυτή να δουλεύουμε και να τρέχουμε καλοκαιριάτικα. λέω να κατεβάσω τα ρολά και να την αράξω σε καμιά παραλία για κανα μήνα να ρθώ στα ίσα μου
    zappa25
    21.07.2006, 12:23
    Λοιποοοον...

    Ένα τεράστιο ευχαριστώ σε αυτούς που μας τίμησαν χτες με την παρουσία τους αλλά και σε αυτούς που βοήθησαν στην μεγάλη προσέλευση...

    Ξέρετε πριν από λίγο καιρό και όταν ψάχναμε χώρο για να παρουσιάσουμε το πρόγραμμα μας, αντιμετωπίσαμε δυσπιστία και την γνωστή κατήφια "...μα παιδιά είναι καλοκαίρι και όλοι λείπουν στις παραλίες και το είδος που παίζετε δεν ξέρουμε αν τραβάει κόσμο και είναι και μεσοβδόμαδα μετά από Μουντιάλ.."

    Νομίζω η χτεσινή προσέλευση αποστόμωσε τους δύσπιστους...

    Παρέα με την ΜαρίαΛ, Φρίντα και λοιπά μη μέλη αλλά και όλο τον κόσμο που παρευρέθηκε αποδείχτηκε για ακόμα μια φορά πως χωράει και το εναλλακτικό στην νύχτα...

    Ευχαριστώ και πάλι...

    Τα λέμε σύντομα από τα γνωστά μετερίζια...