ελληνική μουσική
    776 online   ·  210.833 μέλη

    STOMP - Εντυπώσεις !

    heartbreak-kid
    30.08.2006, 13:41
    καλά που ήμαστε μακρυά...δεν έλεγε να νιώσουμε την καλλιτεχνική σου...φύσι εκ του σύνεγγυς
    alexia-vicky
    30.08.2006, 13:42

    after
    30.08.2006, 14:29
    τελεια!!!!!!!
    Konnie
    01.09.2006, 16:46
    Λιγο καθυστερημενα θα παραθέσω κι εγω τις εντυπωσεις μου απο την πρεμιέρα των STOMP την περασμενη Δευτερα:

    Απο τα καλύτερα της βραδιάς ήταν η αλληλεπίδραση με το κοινο(αν και αργησαμε λιγο να "πιασουμε" το νοημα...μέχρι το τέλος βέβαια της παράστασης είχαμε γίνει εξπέρ!)Πραγματικά διασκεδαστικό αλλά και πολύ καλό μάθημα συγχρονισμού!

    Ξεχώρισα το σημείο όπου ήταν κρεμασμένοι πάνω στο σκηνικό τους,αλλά και τους νεροχύτες.Δύσκολα πάντως να ξεχωρίσεις σημεία από μια τέτοια παρασταση...Κάποια απο τα "κομμάτια" τους τα είχα ξαναδεί και στην τηλεόραση,αλλά σίγουρα από κοντά ολα μοιάζουν διαφορετικά...και ξεσηκωνουν πολύ παραπάνω!



    dimitrapan
    01.09.2006, 19:05
    Πήγα χθες και πραγματικά ξετρελλάθηκα!!! Οι άνθρωποι είναι απίστευτοι!!!

    Δεν μπορώ να ξεχωρίσω κάποιο κομμάτι που μου άρεσε περισσότερο από το σόου. Όλα ήταν ένα κι ένα! Αυτό που μου άρεσε πολύ γενικότερα ήταν η επικοινωνία που είχαν με το κοινό, σαν να βρισκόμασταν σε συνεχή διάλογο, καθώς και το χιουμοράκι τους...

    Τελευταία μέρα σήμερα, προλαβαίνετε...

    Υ.Γ.: Κωνσταντίνα, μην νομίζεις πως το κοινό της Πέμπτης ήμασταν πια εύστροφοι από το κοινό της Δευτέρας!!! Κι εμείς, σαν να καθυστερήσαμε λίγο να πιάσουμε το νόημα...
    rompa
    13.09.2006, 12:57
    λέω να ξεκινήσω εξάσκηση ... Ήταν πάρα πολύ καλοί . Τι πάτωμα να πάρω για να μην το διαλύσω?

    alexia-vicky
    13.09.2006, 17:22
    έλα ντε

    μπορείς να ξεκινήσεις χτυπώντας αντικείμενα....
    antreas_dr
    13.09.2006, 18:15
    'Η και υποκείμενα.....