ελληνική μουσική
    743 online   ·  210.847 μέλη

    Το μισώ το καλοκαίρι!!!!

    fanis_diathesopoulos_
    27.07.2006, 18:01
    ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΧΩΡΑ ΟΠΩΣ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΣ ΝΑ ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 7-8 ΜΗΝΕΣ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Κ "ΛΙΩΝΟΥΜΕ" ΜΟΝΙΜΩΣ ΣΤΗ ΖΕΣΤΗ Κ ΕΞΑΝΤΛΟΥΜΕΘΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!
    ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕ ΛΕΩ ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ Η ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΔΙΑΡΚΩΣ ΕΚΕΙ...
    Ε????

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : ageras στις 01-08-2006 02:55 ]


    Feggarenia261
    27.07.2006, 22:02
    Ποιός έχει 7 με 8 μήνες καλοκαίρι το χρόνο...? Εγώ τρείς μήνες ζέστης βλέπω, άντε το πολύ 4... ιο αλλοι 4 ποιοι είναι...?
    NuAlex
    28.07.2006, 00:12
    Δυστιχώς θα συμφωνίσω..Το καλοκαίρι δεν μοθ αρέσει κ πιστεύω κανένας δεν θα μου αλλάξει τη γνώμη αυτή...Είμαι φαν του χειμώνα κ τρελός snowboarder..

    !!!ΖΗΤΩ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ~~~


    Feggarenia261
    28.07.2006, 22:52
    Το μέλος NuAlex στις 28-07-2006 στις 00:12 έγραψε...
    Παράθεση:

    Δυστιχώς θα συμφωνίσω..Το καλοκαίρι δεν μοθ αρέσει κ πιστεύω κανένας δεν θα μου αλλάξει τη γνώμη αυτή...Είμαι φαν του χειμώνα κ τρελός snowboarder..

    !!!ΖΗΤΩ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ~~~





    Σόβαρά μιλάς?? Πεθαίνω για snowboard! Αλλα είμαι μικρουλι ακόμα για να καταφέρνω να φεύγω για τριήμερα στον Παρνασσό ! χιχι
    NuAlex
    29.07.2006, 10:52
    Το μέλος Feggarenia261 στις 28-07-2006 στις 22:52 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος NuAlex στις 28-07-2006 στις 00:12 έγραψε...
    Παράθεση:

    Δυστιχώς θα συμφωνίσω..Το καλοκαίρι δεν μοθ αρέσει κ πιστεύω κανένας δεν θα μου αλλάξει τη γνώμη αυτή...Είμαι φαν του χειμώνα κ τρελός snowboarder..

    !!!ΖΗΤΩ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ~~~





    Σόβαρά μιλάς?? Πεθαίνω για snowboard! Αλλα είμαι μικρουλι ακόμα για να καταφέρνω να φεύγω για τριήμερα στον Παρνασσό ! χιχι



    Παρνασσό??

    Εγώ περιμένω πως κ πως να έρθει ο χειμώνας να πάω σκαστός στην Αυστρία διακοπές κ να εκτοξευτώ στισ τεράστιες ράμπες του χιονοδρομικού κέντρου..

    Χι Χι!!
    tzoy
    29.07.2006, 12:16
    εγώ παλι μισώ τον χειμώνα!

    τρόπος του λέγειν δηλαδή. η κάθε εποχή έχει και τα όμορφά της...

    εγώ ως τώρα δεν έκανα κανένα μπανάκι στη θάλασσα, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι μισώ το καλοκαίρι...
    Feggarenia261
    29.07.2006, 20:20
    Γιατί καλε δεν έχεις κάνει μπανάκια...?
    tzoy
    29.07.2006, 21:14
    γιατί δεν είχα χρόνο μια που δούλευα και πρωί και απόγευμα

    υ.γ. ευτυχώς το καλοκαίρι δεν τελείωσε ακόμα
    tolaruba
    29.07.2006, 21:17
    Η καθε εποχη εχει τα καλα της...Αλλα μαλλον θα προτιμισω το καλοκαιρι!!!!!!!
    fanis_diathesopoulos_
    30.07.2006, 14:32
    κατι μου λεει οτι οι¨χειμωνο λατρεις"ειμαστε μειοψηφια κ ανησυχω!!
    βρε παιδια σκεφτητε το<<χιονακι,ζεστα ρουχακια ,τζακι ,βροχουλα>>κ υπαρχει κ το γνωστο κ μη εξαιρεταιο ρητο¨κρυο καιρος για δυο..

    tolaruba
    30.07.2006, 22:23
    γιατι το κανεις αυτο????αλου τι σκεφτηκα...σκοταδι,μπροστα στο τζακι,σφιχταγκαλιασμενοι,σκεπασμενοι με μια κουβερτα,να τρωμε ζεστα καστανα και το μονο που να ακουγεται να ειναι η ανασα μας
    Feggarenia261
    30.07.2006, 22:31
    Κάποια είναι ερωτευμένηηηηηηη... Ονόματα δεν λέμε, υπολήψεις δεν θίγουμε!! Ε, Βασουλίνι...?
    tolaruba
    30.07.2006, 22:43
    ε?ποιος μιλησε?ακουστηκε κατι???ναι αλλα ειμαι πολυ πολυ μπερδεμενη!!
    tzoy
    30.07.2006, 22:45
    καλοκαιρι, έρωτας...
    rammsteiner
    30.07.2006, 23:56
    καθε εποχη ειναι ομορφη παιδια...
    καλη διαθεση να εχεις και καλη παρεα και ολα ειναι ο.κ...

    incomplete_angel
    31.07.2006, 23:37
    Και 'γω μια από τα ίδια ρε παιδιά..Μάλιστα χθες γύρισα από Όλυμπο... τι ωραία που ήταν...γύρισα πίσω και θέλω να ξαναφύγω μ' αυτη τη ζέστη....
    Mary-K
    14.08.2006, 20:13
    Συμφωνώ με τον rammsteiner, κάθε εποχή είναι όμορφη, παντού ωραία μπορούμε να περάσουμε. Όμως... ΛΑΤΡΕΥΩ ΑΘΕΡΑΠΕΥΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!! Τί να γίνει; Κάποιες διακρίσεις δεν μπορώ να τις αποφύγω... Λατρεύω τη ζέστη, το ότι δεν είμαστε υποχρεωμένοι να κυκλοφορούμε στους δρόμους σαν κρεμμύδια με στρώσεις ρούχων, λατρεύω τη θάλασσα, την αίσθηση της επαφής με το νερό, ΤΟΝ ΗΛΙΟ!!!!!!!!! Δεν υπάρχει περίπτωση να είμαι άκεφη και να μη φτιάξει αμέσως η διάθεσή μου έτσι και σκάσει μύτη ο ήλιος που κάνει τα πάντα να στραφταλίζουν! Τις διακοπές στα νησιά, τα χαμηλά - συνήθως λαστιχένια - πέδιλα που σου επιτρέπουν να σκαρφαλώσεις παντού, τη χαλάρωση κάτω απ' την ομπρέλα, τον ύπνο που φέρνει η ζέστη, τις μυρωδιές των δέντρων, τα στενά πλακόστρωτα δρομάκια, τις ατέλειωτες βόλτες, τα υπαίθρια μπαράκια, τις μαξιλάρες στα σκαλοπάτια, τ' αυγουστιάτικα φεγγάρια... Τα βραδινά αεράκια (όταν υπάρχουν) στα μπαλκόνια, στις παραλίες....
    Δεν θα μπορούσα ποτέ να μισήσω το καλοκαίρι. Ίσως γιατί είμαι γεννημένη Αύγουστο. Τί κρίμα που κρατάει μόνο 3 μήνες!