ελληνική μουσική
    485 online   ·  210.821 μέλη

    Κοιταξα τις παρτιτουρες και δεν ειχες κανενα τραγουδι των Erreway

    Lumen
    07.08.2006, 03:34
    Στην αρχη νομιζα οτι θα ειχες τους stixous απο τα τραγουδια της καλυτερης Ισπανικης μπαντας στον κοσμο των erreway αλλα ματαια.Μηπως δεν τους ξερεις?
    rory166
    07.08.2006, 19:08
    που ακριβως μιλας....?εδω δεν εχει παρτιτουρες ξενων τραγουδιων
    Lumen
    08.08.2006, 00:33
    Κατα αρχην τι εννοεις με αυτο που ειπες και δευτερον γιατι δεν βαζεις παρτιτουρες απο ξενα τραγουδια.Τι κακο εχουν και τριτον θα πρεπει να ακουσεις τους erreway και μετα να μου λες αυτα που μου εγραψες, φιλαρακι
    JaNick
    08.08.2006, 12:37
    Lumen μην είσαι τοσο εριστική και μην χρησημοποιείς επιθετικό τόνο....Παρτιτούρες εδώ εχει απο επιλεγμένα, πολυ λίγα ξένα κομμάτια...Κομμάτια κλασσικά, κομμάτια που τα ξέρει όλος ο κόσμος....Αυτους τους Erreway δεν τους ξέρω....Ή για κάτσε μισώ λεπτό...Δεν είναι εκείνα τα μαλακισμένα απο το Rebeldeway??? Και περιμένεις να έχουμε στιχούς και παρτιτούρες τους εδώ....
    Α, και ότι λες μην το απευθήνεις σε ένα πρόσωπο (ουτε στον Rory166), γιατι της παρτιτούρες δεν τις έστειλε ένα μέλλος....
    Lumen
    08.08.2006, 15:59
    Μαγος εισαι ? Λοιπον κοιτα νομιζα οτι μπορει να ειχε διαφορα τραγουδια οπου μπορει να αρεσουν σε καποια μελη απο εδω,αλλα εσυ γιατι τους βριζεις ειναι πολυ διασημοι και τους ξερουν αρκετοι αν δεν κανω λαθος.Μπορει απο τη μια μερια να εχεις δικιο αλλα απο την αλλη ειμαι λιγο τρελη και ζηταω πολλα.
    JaNick
    08.08.2006, 16:11
    Apla den tous thewrw mousikous....Giati oyte ta tragoudia tous fantazomai graphoun monoi tous...
    Deos
    30.09.2006, 01:12
    Lumen, αν κανεις search στο yahoo ή στο google θα σου εμφανίσει τις παρτιτουρες που αναζητάς.

    Πάντως, στο www.lacuerda.net θα τα βρεις σχεδόν όλα!!



    Life is a soundtrack..

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Deos στις 30-09-2006 01:19 ]


    Lumen
    30.09.2006, 01:20
    ευχαριστω

    γινεται να πεις την γνωμη σου για αυτες τις δυο μπαντες

    απορω γιατι οι αλλοι δε τους θελουν και τους προσβαλλουν

    Deos
    30.09.2006, 01:36
    Η αλήθεια είναι ότι ούτε τους Erreway ήξερα ούτε την Floricienta y su band.
    Είμαστε εδώ για να μαθαίνουμε ο ένας από τον άλλον και σ'ευχαριστώ γι'αυτό.
    Πράγματι μου αρέσει ο ήχος τους.
    Μην παρεξηγούμε όμως τα πράγματα. Μια συζήτηση μπορεί να ξεκινήσει στραβά χωρίς
    να το θέλει κανείς πραγματικά. Αν προσέξεις όλες τις παραπάνω απαντήσεις, ο τρόπος γραφής τους είναι αυτός που δημιουργεί εντάσεις και όχι τόσο το περιεχόμενο.
    Μοιραζόμαστε απόψεις, υποστηρίζουμε τη γνώμη μας, δεχόμαστε τον αντίλογο.
    Μην τσακώνεστε, πιείτε μια μπυρίτσα και ακούστε μουσικούλα