ελληνική μουσική
    571 online   ·  210.848 μέλη

    Όσοι διαβάζετε για την εξεταστική ενωθείτε!

    Angel20
    02.10.2006, 23:14
    Ρε παιδια, αντεγραψα σε ενα μαθημα απο μια φιλη μου που καθοταν μπροστα μου! Εκεινη το περασε με 5.5, εγω κοπηκα με 2!!!!!!!!! Ελεος!!!!

    ζησε το σημερα και καν' το αιωνιο

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : nefos στις 03-01-2007 01:15 ]


    Giorgos_arazei
    02.10.2006, 23:20
    Τι??Μονο εγω τελειωνω 14 Οκτωμβρη? Ρορυ πλακωσε εσυ εμενα και γω εσενα μπας και περασουμε τιποτα...Παντως ενα μαθημα θα περασω σιγουρα με 10 και το χω μαθει με κλειστα τα ματια! Το Musicheaven!
    pastella
    03.10.2006, 00:13
    9 στη Στρατηγικη & Διοικηση IS

    Και ΔΕΝ το περιμενα!!!!!!!!!!!!

    Αλλα δυο αλλα δυο

    Παρασκευη στις 19.00 ολα θαχουν τελειωσει! Γιουπιιιιιι
    pastella
    03.01.2007, 00:45
    Χαχαχα...και να που ξεθαβω ενα παλαιο πλην παντα επικαιρο θεματακι

    Δεν ξερω για σας, εγω παντως ουτε καταλαβα ποτε περασαν οι 3 μηνες απο τοτε που εδωσα το τελευταιο τον Οκτωβριο.Αυτη θα ειναι πρακτικα η τελευταια μου οπως φαινεται με 7 μαθηματα να περιμενουν εμενα (αλλα 2 για Ιουνιο, δεν αντεχω να δωσω 8)

    Και η αρχη γινεται με την κατανοηση του διαολου που λεγεται Οικονομετρια ΙΙ και τις ερωτησεις κρισεως του καθηγητη μας...Τωρα καθομαι παρεα με το γεωμετρικο σχημα υστερησεων η Σχημα Koyck(τι σας λεω βραδιατικα). Απο το Σ-Κ βιβλιοθηκη με αλλα μαθηματα.

    Αλλη μια εξεταστικη ξεκινα σιγα σιγα...
    spathasref
    03.01.2007, 06:29
    Η αφεντιά μου έχει τελειώσει με το ζήτημα των μαθημάτων εδώ και ένα χρόνο, και έχει να ασχοληθεί μόνο με τη δημιουργία της πτυχιακής εργασίας. Ό,τι και να κάνω όμως, όπως και να το δω, ΒΑΡΙΕΜΑΙ να κάτσω να ασχοληθώ και δεν έχω κάνει ως τώρα απολύτως ΤΙΠΟΤΑ!!! Έχω αρχίσει να απελπίζομαι με την κατάστασή μου... Είμαι σοβαρά γιατρέ;...