ελληνική μουσική
    612 online   ·  210.851 μέλη

    Νέο single από τον Morrissey

    ageras
    08.08.2006, 13:19


    Ο Morrissey ανακοίνωσε το τρίτο τραγούδι που θα κυκλοφορήσει ως single από το τελευταίο του άλμπουμ, 'Ringleader Of The Tormentors',όγδοη κατά σειρά σόλο δουλειά στην καριέρα του τραγουδιστή. Το τραγούδι λέγεται 'In The Future' και ήδη βρίσκεται στα tracks που μπορεί κανείς να κάνει download από το V Festival. Το τραγούδι κυκλοφορεί επίσημα στις 21 Αυγούστου και θα περιλαμβάνει δύο B-sides, τις live εκτελέσεις των 'I'll Never Be Anybody's Hero Now' και 'To Me You Are A Work Of Art' από το Λονδίνο.


    Πηγή:e-go
    evonni
    08.08.2006, 22:59
    Αντί να κυκλοφορεί singles o κύριος Morrissey (που καθόλου δε με χαλάει γιατί είμαι big fan του ιδίου και των Smiths) , δεν έρχεται να δώσει καμιά συναυλία λέω εγώ, που έχει να πατήσει στην Ελλάδα 3-4 χρόνια...? Σνιφ! Δυο βήματα είναι η Ιταλία!
    ageras
    09.08.2006, 12:25
    Το μέλος evonni στις 08-08-2006 στις 22:59 έγραψε...
    Παράθεση:

    Αντί να κυκλοφορεί singles o κύριος Morrissey (που καθόλου δε με χαλάει γιατί είμαι big fan του ιδίου και των Smiths) , δεν έρχεται να δώσει καμιά συναυλία λέω εγώ, που έχει να πατήσει στην Ελλάδα 3-4 χρόνια...? Σνιφ! Δυο βήματα είναι η Ιταλία!



    vinias
    18.08.2006, 17:02
    Ο Morrissey ανακοίνωσε το τρίτο τραγούδι που θα κυκλοφορήσει ως single από το τελευταίο του άλμπουμ, 'Ringleader Of The Tormentors',όγδοη κατά σειρά σόλο δουλειά στην καριέρα του τραγουδιστή. Το τραγούδι λέγεται 'In The Future' και ήδη βρίσκεται στα tracks που μπορεί κανείς να κάνει download από το V Festival. Το τραγούδι κυκλοφορεί επίσημα στις 21 Αυγούστου και θα περιλαμβάνει δύο B-sides, τις live εκτελέσεις των 'I'll Never Be Anybody's Hero Now' και 'To Me You Are A Work Of Art' από το Λονδίνο


    πληροφορια απο το ''go''