ελληνική μουσική
    640 online   ·  210.830 μέλη

    Έχει κανείς παρτιτούρες για πιάνο από Χατζηγιάννη και Παπακωνσταντίνου;

    akar
    14.08.2006, 22:28

    Kαλησπέρα!!!μήπως έχει κανείς παρτιτούρα για πιάνο από το τραγούδι "Σ' ακολουθώ" του Β.Παπακωνσταντίνου και του Χατζηγιάννη "το πάρτυ"??Έχει πολύ καιρό που ψάχνω τα σολο και δε μπορλω να τα βρω.
    -----------------
    Όλο φεύγω,πριν μείνουμε μόνοι, το τέλος μη δω...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : vouliakis στις 18-06-2008 23:22 ]


    tolaruba
    14.08.2006, 23:05
    κοιταξες εδω η οχι??
    akar
    15.08.2006, 21:19
    Εννοείται ότι είδα.Δε ψάχνω όμως παρτιτούρα για κιθάρα για πιάνο ψάχνω. Ευχαριστώ πάντως
    XrysaOikonomaki
    16.08.2006, 18:39
    Ε, τώρα, θα μου κάνω διαφήμιση. Λοιπόν αν μπεις στις αγγέλίες θα με βρεις. Φτιάχνω παρτιτούρες για πιάνο, για όποιο κομμάτι θες, στο επίπεδο των γνώσεών σου και το μόνο που θέλω, προκειμένου να σου βγάλω παρτιτούρα είναι τα κομμάτια σε cd, για να τα μεταφέρω.

    Βέβαια, αυτό είναι μέρος του επαγγέλματός μου, οπότε, αν σ΄ενδιαφέρει, μπες στις αγγελίες και δες.
    akar
    30.08.2006, 21:04
    Ευχαριστώ πολύ αλλά είμαι φοιτήτρια και είμαι λίγο ταπί... ψαχνω για δωρεάν ευχαριστώ πάντως!!!
    nightwisher
    10.10.2006, 16:51
    giasou akar,

    Kai go exw armonio, eimai arxarios, kai psaxno apegnosmena partitoures gia ARMONIO , kai oxi gia kithara, apo Papakonstantinou kai lipous..Opos to kommati "Prin to telos"

    Exo psaxei sto net, alla de brisko...An kaneis mporouse na boithisei tha to ektimousame!!

    Euxaristoume!

    Msn : nightwish_gr@hotmail.com

    P.S. Mporesa na bro mono kati site me klassikes melodies, alla oxi ellinika pop i rock kommatia gia Armonio..

    Teach me passion, for I fear It's gone..
    Show me love, hold the lorn..
    So much more I wanted to give to the ones who loved me..I'm sorry..
    Time will tell, this bitter farewell..
    I live no more to shame nor me nor you..
    And you.....I wish I didn't fee

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : nightwisher στις 10-10-2006 16:52 ]


    XrysaOikonomaki
    12.10.2006, 08:06
    Και αυτή την παρτιτούρα την έχω, αλλά παιδιά είναι η δουλειά μου να βγάζω παρτιτούρες που δεν υπάρχουν, στο επίπεδο γνώσης του εκάστοτε ενδιαφερόμενου και δεν τις χαρίζω όπως καταλαβαίνετε, γιατί έχω κάνει δουλειά προκειμένου να την φτιάξω και θα χρειαστεί να την επεξεργαστώ κι άλλο προκειμένου να τη φέρω στα μέτρα όποιου την θέλει, γιατί, αλλιώς πρέπει να είναι γραμμένη για έναν αρχάριο και αλλιώς για έναν επαγγελματία, αλλιώς για κάποιον που παίζει σε γκρουπ και αλλιώς για κάποιον που παίζει μόνος του.

    petros1p
    18.06.2008, 23:07

    ΜΩΡΕ ΓΡΑΨΤΗΝ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΗΛΙΘΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ...

    ΑΚΟΥ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΙΕΣ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΣΑΙΤ WWW.PIANOFILES.COM ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΨΑΞΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΣ....... ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ KITARA.VU ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΙΣ ΣΥΓΧΟΡΔΙΕΣ. ΕΠΕΙΔΗ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΟΤΕ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ WWW.E-CHORDS.COM ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙΣ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΟΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΠΕΞΗΓΕΙ ΠΟΙΕΣ ΝΟΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΥΓΧΟΡΔΙΑ(ΕΚΕΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΓΚΑΜΑ ΑΠΟ ΞΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ