ελληνική μουσική
    763 online   ·  210.850 μέλη

    Ποιά ειναι η γνώμη σας για τους scorpions?

    Anarchy
    15.08.2006, 18:09
    Εγώ νομίζω οτι ειναι οι καλύτεροι! Συμφωνείτε ή οχι? ΓΙΑΤΙ??
    vero
    15.08.2006, 23:26
    Εμενα μου αρεσουν ως προς την μουσικη. Αλλα απο τη μου ειπαν λενε οτι ειναι εμπορικοι. Και αυτο με εκανε λιγο να μην μου αρεσουν επειδη ειχανε καποιο δικιο. Αλλα καλο ειναι να τους ακους
    tzouv
    16.08.2006, 02:04
    Το μέλος vero στις 15-08-2006 στις 23:26 έγραψε...
    Παράθεση:

    Εμενα μου αρεσουν ως προς την μουσικη. Αλλα απο τη μου ειπαν λενε οτι ειναι εμπορικοι. Και αυτο με εκανε λιγο να μην μου αρεσουν επειδη ειχανε καποιο δικιο. Αλλα καλο ειναι να τους ακους



    Εαν σου αρεσουν πραγματικα μην ακους τι λενε οι αλλοι.Φταιξε την δικη σου αποψη....
    Πολυ φιλικα.......

    Προσωπικα μου αρεσουν γιατι εχουν συναισθημα και συναισθηση γι'αυτο που κανουν.Ειναι αρκετα καλοι και ειναι απο τις λιγες μπαντες παλιες και μεγαλες που ειναι ακομα ενεργει και δεν εχουν διαλυθει.....
    JaNick
    16.08.2006, 11:54
    Ποτέ δεν με τρέλαναν....
    Πολύ καλές μπαλάντες αλλα πολύ ίδιες μεταξύ τους.....
    Αυτο που μου τη σπάει πάντως είναι οτι είναι τελείως σούπες στην Ελλάδα....
    Ακόμα και οι σκυλάδες τους ξέρουν....Και τους ρωτάς ξες π.χ τους Led Zeppelin...??OXI!!!
    Άλλο παράδειγμα....: Ρωτάς, "Τι μουσική ακούς??" Απάντηση "Ροκ, μέταλ..." "Και ενα συγκρότημα που σου αρέσει???" Απάντηση "Ε, Scorpions!!!" Τι άλλο να πείς μετά???
    Και στη συναυλία τους που πήγα, για τους Whitesnake πήγα.....Και ηταν όντως πολύ καλύτεροι!!!
    vero
    16.08.2006, 15:29
    Το μέλος tzouv στις 16-08-2006 στις 02:04 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος vero στις 15-08-2006 στις 23:26 έγραψε...
    Παράθεση:

    Εμενα μου αρεσουν ως προς την μουσικη. Αλλα απο τη μου ειπαν λενε οτι ειναι εμπορικοι. Και αυτο με εκανε λιγο να μην μου αρεσουν επειδη ειχανε καποιο δικιο. Αλλα καλο ειναι να τους ακους



    Εαν σου αρεσουν πραγματικα μην ακους τι λενε οι αλλοι.Φταιξε την δικη σου αποψη....
    Πολυ φιλικα.......

    Προσωπικα μου αρεσουν γιατι εχουν συναισθημα και συναισθηση γι'αυτο που κανουν.Ειναι αρκετα καλοι και ειναι απο τις λιγες μπαντες παλιες και μεγαλες που ειναι ακομα ενεργει και δεν εχουν διαλυθει.....



    Το ξερα οτι θα μου καποιος ετσι γι αυτο και ειπα οτι ειχανε δικιο αυτοι που μου το ειπαν Παντα φιλικα
    sea_like_eyes
    16.08.2006, 17:25
    απλα...ΚΛΑΣΙΚΟΙ....!!!

    sea_like_eyes
    16.08.2006, 17:35
    ....κι οτι ειναι κλασικο...ειναι και διαχρονικο!!!οι Scorpions εχουν fans απο 6 εως 40+χρονων...αυτο λεει πολλα...παρα πολλα

    strpao13
    16.08.2006, 18:05
    EINAI ΚΟΡΥΦΑΙΟΙ
    Bruce_Dicki13
    20.08.2006, 11:46
    Το μέλος Anarchy στις 15-08-2006 στις 18:09 έγραψε...
    Παράθεση:

    Εγώ νομίζω οτι ειναι οι καλύτεροι! Συμφωνείτε ή οχι? ΓΙΑΤΙ??



    Ειναι καλυτεροι ως προς τι???? Σαν συγκροτημα γενικοτερα??? Εγω πιστευω οτι οι Iron Maiden ειναι οι καλυτεροι ως συγκροτημα!!!!
    Οι Scorpions νομιζω πως ειναι το συγκροτημα με τις καλυτερες μπαλαντες....αν και θα συμφωνισω με το φιλο μου το Janick στο οτι ειναι ολες ιδιες μεταξυ τους!!! Παρα ταυτα μου αρεσουν!!!!!