ελληνική μουσική
    756 online   ·  210.833 μέλη
    kithara2
    04.04.2008, 23:48
    Παράθεση:

    Το μέλος janis στις 17-01-2008 στις 22:49 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος kithara2 στις 17-01-2008 στις 19:57 έγραψε...

    εγώ μπήκα στο myspace εκει που έχει το Μάλαμα και είδα να του στελνουν χαιρετίσματα, χρονια πολλά κτλ.. αυτός που απαντάει είναι ο ιδιος ο καλλιτέχνης?και που απαντάει στο e-mail σου?




    Όχι φυσικά, όπως και σε πολλα αλλα προφιλ καλλιτεχνών εκεί μέσα!



    και ποιος απαντάει??
    delta66
    05.04.2008, 07:00
    Παράθεση:

    Το μέλος kithara2 στις 04-04-2008 στις 23:48 έγραψε..
    και ποιος απαντάει??


    Αλλοι προτιμουν να λειτουργουν οι ιδιοι τη σελιδα τους (γι'αυτο πολλες φορες βλεπεις να εχουν να κανουν καιρο log in, λογω φορτου ισως) και αλλοι εχουν καποιον απο το funclub τους ή καποιον φιλο ή καποιον επαγγελματια που λειτουργει και την προσωπικη τους ιστοσελιδα.
    doritsa78
    05.04.2008, 21:43
    ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΣΕΛΙΔΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΦΤΙΑΞΑΝΕ ΓΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΜΗ.
    ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.
    Solfezos
    06.04.2008, 16:09
    kai to diko mou...

    www.myspace.com/solfezosmusic
    VOICETEACHER
    07.04.2008, 15:56
    Πολυ καλη ιδεα το myspace! Γνωριζειs κοσμο και σε γνωριζουνε.Διαφημιζειs την δουλεια σου,και ποσταρειs τιs συναυλιεs σου,αν εισαι μουσικοs.!
    kithara2
    18.04.2008, 00:08
    ξερει κανείς πως αλλάζουμε κωδικό προσβασης στο προφιλ στο my space?
    incomplete_angel
    18.04.2008, 00:46
    Παράθεση:

    Το μέλος kithara2 στις 18-04-2008 στις 00:08 έγραψε...

    ξερει κανείς πως αλλάζουμε κωδικό προσβασης στο προφιλ στο my space?



    Settings...
    Αριστερά στην ίδια στήλη που βρίσκεται η επιλογή Inbox Friend Requests κλπ
    thaliey
    18.04.2008, 14:33
    Παράθεση:

    Το μέλος XeniaRodo στις 16-08-2006 στις 13:14 έγραψε...

    Yπάρχει κάποιος που να ξέρει ακριβώς τι ακριβώς "είναι" αυτό το σάιτ?
    Tι δυνατότητες παρέχει?

    βρήκα τυχαία σελίδες σε αυτό ελλήνων μουσικών, γνωστών και άγνωστων...

    www.myspace.com

    ftiaxneis profile g ton eauto s!!!!kaneisfrienda...k gnorizei etsi atom opos uparxoun k selides kallitexnon k epixeiriseon ekei!!!einai poly kalo site ...emena pantos m areseiii!!!!!
    A-Rockaria
    18.04.2008, 20:58
    Γεια και από μένα! Για τσεκάρετε και το δικό μου προφίλ, www.myspace.com/arockaria. Έχω ανεβάσει και ένα τραγούδι. Πείτε μου τη γνώμη σας!
    EffieKakaflika
    10.06.2008, 09:27

    Καλημέρα,

    Άργησα αλλά...

    Προσπαθώ να κάνω sign up σαν artist / band, και δεν μ'αφήνει. Βγάζει error. Ξέρετε κάτι; Πείτε μου ότι δεν έχει "μπουκώσει" το my space από μουσικούς και δεν αφήνει να προστεθεί άλλος... Please...{#emotions_dlg.scared}


    antreas_dr
    10.06.2008, 11:06

    Δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα όριου για σελίδες 'Εφη.

     

    Απλά μερικές φορές "κολάει" και δεν εκτελεί σωστά τις εντολές...

     

    Ξαναπροσπάθησε...

    Εδω αποό τον υπολογιστή μου έχουμε φτιάξει 7 διαφορετικές myspace σελιδες χωρίς κανένα πρόβλημα...


    incomplete_angel
    10.06.2008, 11:57

    Παράθεση:

    Το μέλος EffieKakaflika στις 10-06-2008 στις 09:27 έγραψε...

    Καλημέρα,

    Άργησα αλλά...

    Προσπαθώ να κάνω sign up σαν artist / band, και δεν μ'αφήνει. Βγάζει error. Ξέρετε κάτι; Πείτε μου ότι δεν έχει "μπουκώσει" το my space από μουσικούς και δεν αφήνει να προστεθεί άλλος... Please...{#emotions_dlg.scared}



     

    Αν έχεις ανοίξει και απλό προφίλ θα πρέπει να σβήσει τα cookies από τον υπολογιστή σου και μετά να κάνεις και sign up -band, artist.

    Αν δεν έχεις ήδη άλλο προφίλ, τότε πήγαινε στο search field και ψάξε μήπως κάποιος χάκερ έχει χρησιμοποιήσει τη διεύθυνσή σου για να κάνει λογαριασμό. Ένας φίλος μου έτσι την είχε πατήσει.

    Αν υπάρχει τέτοια πιθανότητα και το βρείς έτσι, πήγαινε στο forgot/lost password να σου στείλουν στο email σου νέο κωδικό, μετά κάνεις log in, πας στα setting ακυρώνεις το λογαριασμό και προσωράς σε άνοιγμα καινούργιου.

     

    Αν πάλι δεν γίνεται τίποτα απ' όλα αυτά, απλά σβήσε τα cookies από τον υπολογιστή σου και ξαναδοκίμασε.

     

    {#emotions_dlg.thumbup}


    delta66
    10.06.2008, 15:50

    Αν εχεις χρησιμοποιησει ενα λογαριασμο e-mail για μια σελιδα στο myspace δεν μπορεις με το ιδιο e-mail να φτιαξεις καινουργια σελιδα.

    Αν ειναι αυτη η αιτια που σου βγαζει erro, φτιαξε απλα ενα καινουριο e-mail να το χρησιμοποιεις γιο το space.

    Το hotmail εχει και μια ρυθμιση που μπορεις και μεταφερει αυτοματα τα mail απο τον κανουριο λογαριασμο στον παλιο, για να μην αναγκαζεσαι να μπαινεις για ελεγχο καθε μερα σε ολα τα e-mail που εχεις δημιουργησει.

    Το μονο που πρεπει να προσεχεις σε αυτη την περιπτωση ειναι να μπαινεις μια φορα στο τοσο σε καθε τετοιο e-mail για να μη σβηστει αυτοματα μετα απο λιγο καιρο στασιμοτητας.


    -----------------
    click to MYSPACE page, listen music & see videos // click to MusicHeavenRadio καθε Πεμπτη 6-7μμ Delta on Air

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : delta66 στις 10-06-2008 15:52 ]


    train
    11.06.2008, 01:48

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : train στις 11-10-2008 02:27 ]


    litirakis
    11.06.2008, 16:17

    Το myspace ειναι φοβερο για νεα συγκροτηματα που θελουν να δειξουν την δουλεια τους και λιγο παραπερα...
    τσεκαρετε 2 φοβερες μπαντες:

    http://www.myspace.com/crakkband

    http://www.myspace.com/movastroband


    marakiasteraki
    13.06.2008, 21:32

    http://www.myspace.com/mindisease


    Conspiratus
    20.06.2008, 00:19
    EffieKakaflika
    20.06.2008, 09:26

    Αν ήτανε η ζήλια ψωώωωρα!!!

    http://www.myspace.com/effieirenekarayanni

    και επίσης:

    http://www.myspace.com/lathospathos

    {#emotions_dlg.happycrazy}


    paperino
    25.06.2008, 18:21

    Τι διαφορά έχει με το Facebook;


    xaroumenokoritsi
    25.06.2008, 21:47

    Λοιπόν, το myspace είναι λίγος χώρος που έχεις στο internet που μπορείς να το κάνεις ότι θέλεις. Αν έχεις συγκρότημα να το διαφημίσεις και να ανεβάσεις τα τραγούδια σου. Ακόμα όμως και αν δεν έχεις μπορείς απλά να φτιάξεις μια δική σου σελίδα που θα παρουσιάζεις τον εαυτό σου, θα έχεις τη μουσική που σου αρέσει. Μπορείς να κάνεις άπειρα πράγματα στο myspace. Είναι κάτι τελείως δικό σου και μπορείς να βάλεις ότι σε αντιπροσωπεύει κάθε στιγμή. Γνωρίζεις συγκροτήματα και άτομα από παντού. (ποπο σαν σε διαφήμιση μιλάω) Εγώ δεν έχω συγκρότημα οπότε απλά περνάω το χρόνο μου εκεί και στέλνοντας comments..Πάρε μια ιδέα (http://www.myspace.com/contrapes0)

    Η διαφορά με το facebook είναι ότι το myspace φτιάχτηκε κυρως για συγκροτήματα ενώ το facebook έχει πιο επαγγελματικό χαρακτήρα και είναι πιο επίσημο. Πρέπει να γράψεις την εταιρία που εργάζεσαι, το όνομα και το επώνυμό σου και είναι κλειστό, δηλαδή δεν μπορείς να δεις τίποτα αν δεν είσαι μέλος.. Ακόμα έχει διαφορετική νοοτροπία από το myspace και γενικά από οποιοδήποτε άλλο τέτοιο site (hi5, tagged κλπ)

    (πως φαίνεται ότι είμαι καμμένη...) {#emotions_dlg.biggrin}

     

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : xaroumenokoritsi στις 25-06-2008 21:59 ]