ελληνική μουσική
    605 online   ·  210.830 μέλη
    KAKOFONIKS
    25.08.2006, 10:56
    Τελικα καλά που δεν συνέχισα να παίζω σε κάποιο άθλημα γιατί σε μια τέτοια φάση αν ήμουν συμπαίχτης του Νίκου και συνεβαινέ αυτό το "κατά λάθος" δολοφονικό χτύπημα θα ξεκινούσα απο τον Βαρεχάο και θα τελείονα στους διαιτητές δηλαδή έλλεος έπρεπε να βγάλει πιστόλι για να χαρακτηρισθεί αντιαθλητικό ? Περαστηκά Νίκο!

    Τέλοσπάντων πιστεύω οτι η εθνική θα τα πάει πολύ καλά αν οχι τελικό 4άδα σίγουρα είναι πολύ δεμένη ομάδα!

    WHEN LIFE HANDS YOU LEMON ,MAKE LEMONADE !!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : KAKOFONIKS στις 25-08-2006 10:57 ]


    billy_cobham_2005
    27.08.2006, 20:07
    Και τώρα που τσακίσαμε την Κίνα, φέρτε μας και τους πελάτες τους Γάλλους να τους μάθουμε πώς αποκλείονται από την τετράδα του παγκοσμίου, όπως τους μάθαμε πέρσι πώς αποκλείονται από τον τελικό!!!
    theotita
    28.08.2006, 00:13
    Έτσι έτσι έτσι!!!
    Είμαι πολύ συγκινημένη..!


    evonni
    28.08.2006, 00:40
    Όταν ξεκίνησε ο σημερινός αγώνας με αντίπαλο την Κίνα, αυτό το σχεδόν 12-0 που μας περνούσαν, μου την έδινε στα νεύρα! "Μα να μην μπορούν να σταυρώσουν καλάθι?" αναρωτήθηκα. Και μετά ήρθε το 2ο δεκάλεπτο κι έφερε τα πάνω - κάτω! Φοβερό συναίσθημα! Από το ναδίρ, στο ζενίθ! Όλοι στα Κ.Τ.Ε.Λ. του Υπερσταθμού Μακεδονία στη Θεσσαλονίκη χαμογελούσαν πια (εκεί παρακολουθούσα τον αγώνα...)!
    pastella
    28.08.2006, 00:41


    Go Hellas go!!!

    Μπραβο στα παιδια!!!
    aggelosnegas
    28.08.2006, 01:20
    Μπραβο παιδια!πολυ καλη πορεια.Συνεχιστε ετσι!!!!
    alexia-vicky
    28.08.2006, 01:48
    Το μέλος billy_cobham_2005 στις 27-08-2006 στις 20:07 έγραψε...
    Παράθεση:

    Και τώρα που τσακίσαμε την Κίνα, φέρτε μας και τους πελάτες τους Γάλλους να τους μάθουμε πώς αποκλείονται από την τετράδα του παγκοσμίου, όπως τους μάθαμε πέρσι πώς αποκλείονται από τον τελικό!!!




    heartbreak-kid
    28.08.2006, 01:50
    αν καθαρίσουμε τους πουρκουάδες,πεφτουμε στον ημιτελικο με ΗΠΑ...αυτό σημαίνει με την 2η καλλιτερη ομάδα του μουντομπασκετ,θεωρητικα(η πρώτη ειναι η αργεντινη),με όσα ισχυαν πριν αρχιση το τουρνουα.εκει ο δράκος θα δείξη στους διθνείς τί σημαίνει να μην σαρεση να χάνης ουτε στην προπόνησι...ελπίζω να το καταλάβουν
    alexia-vicky
    28.08.2006, 01:53
    δράκος????

    Στον Παπαλουκά αναφέρεσαι?
    heartbreak-kid
    28.08.2006, 01:55
    δράκος,μάτια μου ήταν το ψευδώνυμο του παναγιώτη από την εποχή που έπαιζε μπάσκετ...αλλά δεν τα έχεις προλάβει αυτά εισαι μικρό
    alexia-vicky
    28.08.2006, 02:00
    Εσύ τα θυμάσαι απ΄τα 7 σου?? Μπράβο μνημονικο!!


    heartbreak-kid
    28.08.2006, 02:03
    ο γιαννακης επαιζε μπασκετ μεχρι τα μεσα της δεκαετιας του 90...και σήκωσε και το πρώτο ευρωπαικό για την ελλάδα σε συλλογικό επίπεδο!!!νομίζω θυμάσαι με ποια ομάδα αλεξια μου
    alexia-vicky
    28.08.2006, 02:13
    Nαι ναι, θυμάμαι ....μια ομάδα που παλιές δόξες έχει αλλά τώρα δε πιάνει μία...
    belma
    28.08.2006, 02:47
    Εντάξει δεν λέω ..μακάρι και να βγούμε πρώτοι..αλλά δεν θέλει και φανατισμό!!! Θυμάμαι μια ταινία που είδα εχτές...ήταν κάποιος πορωμένος με μια ομάδα...όταν λοιπόν έχασε το πρωτάθλημα η ομάδα αυτή , ο πορωμένος πήγε να πεθάνει πίνοντας μπήρες σε ένα cafe-restau ....εκεί συνάντησε τους παίχτες της ομάδας του (που χάσανε το πρωτάθλημα) να τρώνε και να περνάνε ζάχαρη.....εκεί κατάλαβε ότι οι παίχτες έβλεπαν το γήπεδο και το ματς ως την δουλειά τους....όπως θα πάω ας πούμε εγώ αύριο στο γραφείο μου...ενώ ο πορωμένος είχε παρατήσει την ζωή του αλλά και την κοπέλα του για να πορώνεται μαζί τους....ΩΡΑΙΑ!!!!
    Υπάρχει τόσο ψευτιά στα περισσότερα που δεν με συγκινεί για το αν θα πάρουμε το πρωτάθλημα....όλα με το χρήμα....απλά παρακολουθώ....
    pastella
    28.08.2006, 02:49
    Δεν πιανει μια...?

    Κοντα τα λογια σας για τον Αυτοκράτορα!



    Νομιζα οτι η ΑΕΚ ειναι η πρώτη ομάδα που πηρε ευρωπαϊκό στο μπασκετ...
    AlmaNegra
    28.08.2006, 04:26
    CHRISTINE το παιχνίδι απ'όπου έχεις τη φωτογραφία το έχω σε κασσέτα και όταν ήμουν μικρός (όταν έγινε δηλαδή το ματς με τους Τούρκους) το έβλεπα κάθε μέρα δυο με τρεις φορές!! τρελη πόρωση!!

    Υ.Γ. η ΑΕΚ είναι, το είχε πάρει μέσα στο Καλλιμάρμαρο σημειώνοντας μάλιστα αξεπέραστο ρεκόρ θεατών(τότε παίζαν και σε ανοιχτά γήπεδα)

    Υ.Γ. 2 Πάντως το topic είναι για την Εθνική, οπότε μην παρεκλίνουμε...
    12plus
    28.08.2006, 10:27
    Κοιτάξτε παιδιά είναι πάθος το μπάσκετ, τα πάθη δεν είναι αναγκαστικά μεμπτά. Και η μουσική πάθος είναι... Λοιπόν ας κερδίσουμε τη Γαλλία, ξαναλέω, ας κερδίσουμε πρώτα τη Γαλλία και μετά τα βρίσκουμε... Έχει ο θεός...
    uNick
    28.08.2006, 10:29
    Πάντως εγώ έχω να κάνω μια σοβαρή καταγγελία! Θεωρώ απαράδεκτη την ΝΕΤ και πιστεύω πως πρέπει να παρέμβει εισαγγελέας! Μα να βάζουν....... τσόντες στις 2 το μεσημέρι????? Βλέπουν και μικρά παιδιά!!!!!!!!

    XeniaRodo
    28.08.2006, 11:07
    τσ τσ τσ ....

    Tην Tετάρτη στις 10.30 η Γαλλία
    (τι ώρες είναι αυτές ρε γμτ? όσοι δουλεύουμε χάνουμε τα παιχνίδια....)
    jorge
    28.08.2006, 11:15
    Το μέλος XeniaRodo στις 28-08-2006 στις 11:07 έγραψε...
    Παράθεση:

    (τι ώρες είναι αυτές ρε γμτ? όσοι δουλεύουμε χάνουμε τα παιχνίδια....)



    Στο Πλαίσιο και στο eshop θα βρεις USB κάρτες τηλεόρασης