ελληνική μουσική
    820 online   ·  210.851 μέλη

    Αγγελακας & Επισκέπτες στο Θέατρο Βράχων στις 15/9

    Dylan4ever
    30.08.2006, 12:27
    εχει ανακοινωθεί στο alltogethernow.gr
    anastasisk
    30.08.2006, 23:12
    Τους ειχα δει τον Ιουλιο στον Λυκαβηττο.Η μουσικη που παρουσιαζουν δεν ειναι για live οπως θυμομαστε τον Αγγελακα με τις Τρυπες γιατι πολυ απλα ΔΕΝ ειναι οι Τρυπες.Βεβαια ειπαν και 2-3 τραγουδια απο Τρυπες.Η βραδυα ηταν ομορφη,με ωραιες μουσικες,παιγμενες παλιες dub εκτελεσεις καπως διαφορετικα ( ! ) (ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ),λυραρηδες,ρεμπετικο,ροκ,μπαγλαμαδες κλπ κλπ.Δεν θα πηγαινα ξανα να τους δω σε μεγαλο χωρο αλλα σ'εναν μικροτερο..πιστευω θα "εδειχνε" πιο πολυ το live ετσι και μαλλον θα δειξει καλυτερο γιατι ειναι μικροτερος ο χωρος,πιο ζεστος!Μου αρεσε και μου αρεσει που την ψαχνουν την δουλεια και δινουν στον κοσμο να καταλαβει οτι η μουσικη (κυριως) δεν εχει ορια.Απο τις μεγαλες "μουσικες αγαπες" ο Αγγελακας με τις Τρυπες,απο τις μεγαλες "μουσικες φυσιογνωμιες" πλεον για μενα στη ελληνικη μουσικη σκηνη!Τωρα που το σκεφτομαι και ειμαι πολυ μακρια (ακριβα) για να ερθω,τελικα,θα πηγαινα!Κριμα...Να περασετε καλα οσοι πατε και να μας φερετε νεα κι εντυπωσεις!


    Dylan4ever
    01.09.2006, 19:54
    Δεν εχω δει ακόμα τους Επισκέπτες live... Τον Ιούλιο ήταν την ίδια μέρα με τους Guns n Roses... Τώρα θα προσπαθήσω να ζήσω την εμπειρία!

    rory166
    02.09.2006, 00:56
    θελω κι εγω ρε γαμωτο..μακαρι να ειμαι ευκαιρος