ελληνική μουσική
    750 online   ·  210.851 μέλη

    υπάρχουν σελίδες για να κατεβάσω μεμονωμένα ελληνικά κομμάτια δωρεάν

    SofiaZarkali
    19.09.2006, 13:55
    καλημέρα. ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκριση
    PHILIPPOSSM
    19.09.2006, 17:40
    Καλησπερα Σοφια τι σελιδες ψαχνεις ακριβως?
    υπαρχουν site που μπορεις να κατεβασεις mp3 free.
    www.download.com και βρισκεις το limewire το κανεις download και συνεχιζεις


    ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΧΩΡΙΣ ΕΜΕΝΑ....

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : PHILIPPOSSM στις 19-09-2006 18:03 ]


    SofiaZarkali
    20.09.2006, 12:52
    καλησπέρα φιλε μου. ψάχνω sites όπως το greek -fun.com π.χ. αλλά να μπορώ να κατεβάσω μεμονωμένα κομμάτια και όχι ολόκληρους δίσκους δωρεάν.
    stipiothliptis
    20.09.2006, 20:59
    Αν θέλεις ρίξε μια ματιά στο greektracker.de
    xanthi
    26.09.2006, 15:50
    Καλησπέρα και από μένα. Επειδή ψάχνω και εγώ free mp3 τα site που αναφέρετε δεν με βοήθησν ιδιαίτερα (Δεν βρίσκω το limewire που αναφέρει ο PHILIPPOSSM ούτε μπορώ να καταφέρω να κατεβάσω από τα άλλα). Είναι ασφαλή αυτά τα site από ιούς; Το μόνο site που ήξερα είναι το kazaa αλλά με είχε τρελάνει στους ιούς κ ένα αντιβιοτικό που έχω δεν μου επιτρέπει να το κατεβάσω. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
    evi_L
    27.09.2006, 18:24
    Το μέλος xanthi στις 26-09-2006 στις 15:50 έγραψε...
    Παράθεση:

    Καλησπέρα και από μένα. Επειδή ψάχνω και εγώ free mp3 τα site που αναφέρετε δεν με βοήθησν ιδιαίτερα (Δεν βρίσκω το limewire που αναφέρει ο PHILIPPOSSM ούτε μπορώ να καταφέρω να κατεβάσω από τα άλλα). Είναι ασφαλή αυτά τα site από ιούς; Το μόνο site που ήξερα είναι το kazaa αλλά με είχε τρελάνει στους ιούς κ ένα αντιβιοτικό που έχω δεν μου επιτρέπει να το κατεβάσω. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!



    Το limewire δεν ειναι site αλλά πρόγραμμα που κατεβάζεις Mp3 απο άλλους χρήστες,σαν το Kazaa.Μπορώ να σου στείλω το setup του αν θες για να το εγκαταστήσεις όπως επίσης και το emule που το θεωρώ καλύτερο αλλά πιο αργό.
    xanthi
    27.09.2006, 19:37
    Το κατάλαβα ότι δεν είναι site απλά δεν το πρόσεξα κάπου μέσα στη σελίδα. Στείλε μου το setup αν δεν σου είναι πολύ δύσκολο. Και τα δύο αν μπορείς! Το e-mail μου είναι tsiph@yahoo.gr. Σ' ευχαριστώ πολύ!

    Χαμένη μάχη είναι αυτή που δεν δόθηκε ποτέ...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : xanthi στις 27-09-2006 21:34 ]


    evi_L
    27.09.2006, 22:04
    Μπορείς να τα παραλάβεις!Καλά κατεβάσματα!

    (Με το Mule αν έχεις κάποιο πρόβλημα με τη λίστα εξυπηρετητών ψάξε στο ίντερνετ να βρείς.Κατα τ΄άλλα δεν έχει άλλη δυσκολία)