ελληνική μουσική
    827 online   ·  210.850 μέλη
    emmanuella
    18.07.2007, 18:11
    AVRIL LAVIGNE ROCKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!







    επισυναπτόμενα: 20070412_Avril_Lavigne.jpg avril-lavigne-ford-models-01.jpg 
    jacamar
    18.07.2007, 21:35
    Παράθεση:

    Το μέλος emmanuella στις 18-07-2007 στις 18:07 έγραψε...

    koita file........nim mou les emena oute den mporo na katalavo an kapoios tragoudaei kala.....gt mporo kai kero poli kala na katalavaino an kapoios trasgoudaei kala i xalia
    exo kanei fonitika 10 xronia....asto to exases to paixnidi.....exo grapsei xiliades tragoudia...eimai se sigrotima...paizo 6 diaforetika organa......koinos eimai moysikos...ti va sou po....vouta ti glossa sou prota sto mialo sou!!!!!!!!!!

    Και πάλι εντελώς φιλικά!!!!!



    μην μιλήσω για το οτι γράφεις με λατινικούς χαρακτήρες...
    10 χρόνια φωνητικά στην ηλικία των 16;;; τι λες τώρα;;; στα ζουζούνια τραγούδαγες;;;;; ¨Εχεις γράψει τραγούδια;;; τι σχέση έχει με το αν τραγουδάει καποιος καλα αυτο;;; Εισαι σε συγροτημα....so what;;; 6 μουσικα οργανα στα 16 σου μα εσυ αδικίσε.....
    στο μυαλο μου να την βουτιξω αλλά μάλλον άτοπη η συμβουλή σου....

    demi11
    21.07.2007, 00:10
    Sorry αλλά πιο εύκολα τη χαρακτηρίζει κανείς ως κοριτσάκι που προσπαθεί να τραβήξει την προσοχή των ΜΜΕ.......παρά ως punk τραγουδίστρια........
    emmanuella
    21.07.2007, 12:37
    Ποιος σου είπε ότι έιμαι 16 μωρε??????? Επειδή το γράφει εδώ πέρα????? Έγινε λάθος......Και το ότι είμαι σε συγκρότημα μπορεί να μην σημαίνει τίποτα αλλά τουλάχιστον μπορώ να καταλάβω αν κάποιος τραγουδάει καλά ή όχι........Οκ???????
    Και μην μου μπαίνεις εμένα γιατι......πήγαινε να τελειώσεις πρώτα το σχολείο σου...και μετά ξαναέλα εδώ να μου μιλήσεις....καταλάβεσ??????????????Και μία συμβουλή:

    We hate some people beacause we don't know them.....and we will not know them because we hate them!!!!!!

    (Ελπίζω να καταλαβαίνεις αγγλικά)
    Έτσι και εσύ...με μισείς επειδή δεν με ξέρεις......και ξέρεις κάτι????.....δεν θα με γνωρίσεις επειδή με μισεις!!!!!!!!!
    Όπως και την Avril..........δεν την ξέρεις...γι'αυτό την μισείς.....και δεν θα την γνωρίσεις γιατί την μισείς!!!!

    Εντελώς φιλικά!!!!!!(ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ!!!!!)


    jacamar
    21.07.2007, 22:23
    Παράθεση:

    Το μέλος emmanuella στις 21-07-2007 στις 12:37 έγραψε...

    Ποιος σου είπε ότι έιμαι 16 μωρε??????? Επειδή το γράφει εδώ πέρα????? Έγινε λάθος......Και το ότι είμαι σε συγκρότημα μπορεί να μην σημαίνει τίποτα αλλά τουλάχιστον μπορώ να καταλάβω αν κάποιος τραγουδάει καλά ή όχι........Οκ???????
    Και μην μου μπαίνεις εμένα γιατι......πήγαινε να τελειώσεις πρώτα το σχολείο σου...και μετά ξαναέλα εδώ να μου μιλήσεις....καταλάβεσ??????????????Και μία συμβουλή:

    We hate some people beacause we don't know them.....and we will not know them because we hate them!!!!!!

    (Ελπίζω να καταλαβαίνεις αγγλικά)
    Έτσι και εσύ...με μισείς επειδή δεν με ξέρεις......και ξέρεις κάτι????.....δεν θα με γνωρίσεις επειδή με μισεις!!!!!!!!!
    Όπως και την Avril..........δεν την ξέρεις...γι'αυτό την μισείς.....και δεν θα την γνωρίσεις γιατί την μισείς!!!!

    Εντελώς φιλικά!!!!!!(ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ!!!!!)





    πόπο νευράκια..... Αν δεν είσαι 16 η αντιδρασή σου να ξέρεις αρμόζει σε 12χρονο...
    δυστυχώς για σένα έχω μουσική παιδεία και σπουδάζω ηχοληψία οπότε...να σε διαβεβαιώσω οτι η Avril δεν τραγούδισε καλά....
    Μου έκανες μια επίθεση και έπαιξα το παιχνίδι σου ελπίζω να έδωσα λίγο νοημα στην ζωή σου έτσι....
    Δεν με ενδιαφέρει να γνωρίσω ανθρώπους που αγνοούν οτι στις αρχές της δημοκρατικής κοινωνίας υπάγεται και η ελευθερία της άποψης...(ελπίζω να καταλαβαίνεις ελληνικά....)
    Να τονίσω οτι το να φανατίζεσε έτσι με είδωλα που πλασάρει η καταναλωτικη μας κοινωνία....δίχνει χαμηλό μορφωτικό επίπεδο.....

    Εγω πάλυ τα λέω με κάθε φιλική διαθεση γιατί μόνο στην πλάκα μπορώ να το πάρω....
    Γνώμη όμως έχω την καταθέτω και ας εννοχλεί.....
    rory166
    22.07.2007, 03:10
    Παράθεση:

    Το μέλος emmanuella στις 18-07-2007 στις 18:11 έγραψε...

    AVRIL LAVIGNE ROCKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!










    ειδικα στην δευτερη φωτο ροκαρει πολυ ασχημα

    heartbreak-kid
    22.07.2007, 03:13
    άστα θείο...πάμε για μεγάλη ζημιά με την avril
    Deos
    22.07.2007, 03:35
    psilos
    emmanuella
    22.07.2007, 14:27
    Παράθεση:

    Το μέλος jacamar στις 21-07-2007 στις 22:23 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος emmanuella στις 21-07-2007 στις 12:37 έγραψε...

    Ποιος σου είπε ότι έιμαι 16 μωρε??????? Επειδή το γράφει εδώ πέρα????? Έγινε λάθος......Και το ότι είμαι σε συγκρότημα μπορεί να μην σημαίνει τίποτα αλλά τουλάχιστον μπορώ να καταλάβω αν κάποιος τραγουδάει καλά ή όχι........Οκ???????
    Και μην μου μπαίνεις εμένα γιατι......πήγαινε να τελειώσεις πρώτα το σχολείο σου...και μετά ξαναέλα εδώ να μου μιλήσεις....καταλάβεσ??????????????Και μία συμβουλή:

    We hate some people beacause we don't know them.....and we will not know them because we hate them!!!!!!

    (Ελπίζω να καταλαβαίνεις αγγλικά)
    Έτσι και εσύ...με μισείς επειδή δεν με ξέρεις......και ξέρεις κάτι????.....δεν θα με γνωρίσεις επειδή με μισεις!!!!!!!!!
    Όπως και την Avril..........δεν την ξέρεις...γι'αυτό την μισείς.....και δεν θα την γνωρίσεις γιατί την μισείς!!!!

    Εντελώς φιλικά!!!!!!(ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ!!!!!)





    πόπο νευράκια..... Αν δεν είσαι 16 η αντιδρασή σου να ξέρεις αρμόζει σε 12χρονο...
    δυστυχώς για σένα έχω μουσική παιδεία και σπουδάζω ηχοληψία οπότε...να σε διαβεβαιώσω οτι η Avril δεν τραγούδισε καλά....
    Μου έκανες μια επίθεση και έπαιξα το παιχνίδι σου ελπίζω να έδωσα λίγο νοημα στην ζωή σου έτσι....
    Δεν με ενδιαφέρει να γνωρίσω ανθρώπους που αγνοούν οτι στις αρχές της δημοκρατικής κοινωνίας υπάγεται και η ελευθερία της άποψης...(ελπίζω να καταλαβαίνεις ελληνικά....)
    Να τονίσω οτι το να φανατίζεσε έτσι με είδωλα που πλασάρει η καταναλωτικη μας κοινωνία....δίχνει χαμηλό μορφωτικό επίπεδο.....

    Εγω πάλυ τα λέω με κάθε φιλική διαθεση γιατί μόνο στην πλάκα μπορώ να το πάρω....
    Γνώμη όμως έχω την καταθέτω και ας εννοχλεί.....



    Κοίτα...δεν τσακώνομαι ποτέ και για κανέναν λόγο......
    Είχε γίνει μια στραβή εκείνη την στιγμή και τα είχα πάρει.....αλλά και πάλι.....
    δεν νομίζω ότι θα τα βρούμε
    Και πιστεύω πως ο καθένας έχει ελευθερία να πει τη γνώμη του...και πίστεψε με...
    αν με ήξερες δεν θα μου έλεγες τέτοια κουβέντα....
    Αν λοιπόν δεχθούμε(όπως λέει και ο Βίσμαρκ)ότι η ελευθερία του ενός σταματάει εκεί που αρχίζει η ελευθερία του άλλου, σημαίνει πως δεχόμαστε πως μερικοί δικαιούνται περισσότερα προνόμια και ελευθερίες από κάποιους άλλους.

    Γι'αυτό πρέπει να ξέρεις αν είσαι εσύ αυτός που δικαιούται περισσότερα προνόμια και ελευθερίες από κάποιους άλλους. Και να αναρωτιέσαι...μήπως δεν τα δικαιούμε αγώ αυτά...αλλά ο διπλανός μου???????

    rompa
    23.07.2007, 00:25
    kapoios pou na pige sti sinavlia??Pws itan? (Siggnwmi gia tous latinikous xaraktires ... eimai ektos Elladas...)
    emmanuella
    23.07.2007, 15:14
    Παράθεση:

    Το μέλος rompa στις 23-07-2007 στις 00:25 έγραψε...

    kapoios pou na pige sti sinavlia??Pws itan? (Siggnwmi gia tous latinikous xaraktires ... eimai ektos Elladas...)



    Αν εννοείς στη συναυλία της Avril Lavigne...ένα σου λέω...ήταν η καλύτερη συναυλία που έχω πάει...μετά φυσικά από τη συναυλία της Παπαρίζου αλλά και τψν scorpions!!!

    Άντε κερνάω και μια μπυρίτσα!!!!
    Efklidis
    23.07.2007, 19:30
    I hate the song girlfriend do you agree with me if yes tell me now!!!!!!!!
    Efklidis
    23.07.2007, 19:31
    I like Arvil but I hate the song girlfriend
    Efklidis
    23.07.2007, 19:59
    Καλο αστείο ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ μόνο κάτι κάτι ......... ακούνε Arvil
    και κάποιοι που δεν ξέρουν τη τους γινεται απο μουσίκα
    jacamar
    23.07.2007, 20:10
    Παράθεση:

    Το μέλος emmanuella στις 23-07-2007 στις 15:14 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος rompa στις 23-07-2007 στις 00:25 έγραψε...

    kapoios pou na pige sti sinavlia??Pws itan? (Siggnwmi gia tous latinikous xaraktires ... eimai ektos Elladas...)



    Αν εννοείς στη συναυλία της Avril Lavigne...ένα σου λέω...ήταν η καλύτερη συναυλία που έχω πάει...μετά φυσικά από τη συναυλία της Παπαρίζου αλλά και τψν scorpions!!!

    Άντε κερνάω και μια μπυρίτσα!!!!


    αχ τι βλέπω.....σε τι ακριβώς μπορούν να συγκριθούν οι scorpions με την Avril;;;΄
    έλεος πια..... rompa.... η συναυλία ήταν μετριώτατη.....
    lianameladaki
    24.07.2007, 00:09
    αν η avril θεωρηται punk personna τοτε η karen O'[yeah yeah yeahs],η beth dido[the gossip],η lovefoxxx[css] και η kate jackson[the long blondes] τι 8εωρουνται...???ρε παιδια,δειξτε λιγο ελεος!
    sea_like_eyes
    24.07.2007, 00:34
    Παράθεση:

    Το μέλος emmanuella στις 23-07-2007 στις 15:14 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος rompa στις 23-07-2007 στις 00:25 έγραψε...

    kapoios pou na pige sti sinavlia??Pws itan? (Siggnwmi gia tous latinikous xaraktires ... eimai ektos Elladas...)



    Αν εννοείς στη συναυλία της Avril Lavigne...ένα σου λέω...ήταν η καλύτερη συναυλία που έχω πάει...μετά φυσικά από τη συναυλία της Παπαρίζου αλλά και τψν scorpions!!!

    Άντε κερνάω και μια μπυρίτσα!!!!

    τελικα εισαι 16...ΑαΑαΑαΑαΑαν ρε Ramones που σας χρειαζεται!χαλαρα ακου τι σου αρεσει!οπως θα ελεγε και ο Dee Dee ''i don't care''οσο για την Αvril..χμμ..κοντη δεν ειναι ρε παιδια?Αλλα το ξανθο της πηγε...χμμμ...μ'αρεσει!
    (κρινω παντα με μουσικα κριτηρια)



    Ashley
    24.07.2007, 00:36
    Παράθεση:

    Το μέλος lianameladaki στις 24-07-2007 στις 00:09 έγραψε...

    αν η avril θεωρηται punk personna τοτε η karen O'[yeah yeah yeahs],η beth dido[the gossip],η lovefoxxx[css] και η kate jackson[the long blondes] τι 8εωρουνται...???ρε παιδια,δειξτε λιγο ελεος!



    zimfwnw
    sea_like_eyes
    24.07.2007, 00:38
    τελικα εισαι 16...ΑαΑαΑαΑαΑαν ρε Ramones που σας χρειαζεται!χαλαρα ακου τι σου αρεσει!οπως θα ελεγε και ο Dee Dee ''i don't care''οσο για την Αvril..χμμ..κοντη δεν ειναι ρε παιδια?Αλλα το ξανθο της πηγε...χμμμ...μ'αρεσει!
    (κρινω παντα με μουσικα κριτηρια)

    η απαντηση πηγαινει στην Εμιλλυ . . . (τι την ηθελες την παπαριζου?)
    Alexboom
    24.07.2007, 04:45
    Παράθεση:

    Το μέλος lianameladaki στις 24-07-2007 στις 00:09 έγραψε...

    αν η avril θεωρηται punk personna τοτε η karen O'[yeah yeah yeahs],η beth dido[the gossip],η lovefoxxx[css] και η kate jackson[the long blondes] τι 8εωρουνται...???ρε παιδια,δειξτε λιγο ελεος!


    άγνωστες...