ελληνική μουσική
    763 online   ·  210.850 μέλη

    Μια Γλυκιά Συμμορία στο VOX

    ageras
    28.09.2006, 12:48
    Επτά εκπρόσωποι της "νέας γενιάς" της ελληνικής pop/rock μουσικής ενώνουν φέτος τις δυνάμεις τους στο VOX...

    Τάμτα, Ραλλία Χρηστίδου, Νίκος Μίχας, Ησαΐας Ματιάμπα, Γρηγόρης Πετράκος, Σοφία Στρατή και Δόμνα Κουντούρη... "Επτά γοητευτικά πρόσωπα της νεώτερης γενιάς του τραγουδιού θα βρεθούν μαζί αυτή τη σεζόν στη σκηνή του VOX, συγκροτούν μία όντως γλυκιά συμμορία η οποία διαθέτει ένα μοναδικό οπλοστάσιο: υπέροχες φωνές και πολλά αγαπημένα τραγούδια," όπως διαβάζουμε και στο σχετικό δελτίο Τύπου.

    Το "διαφορετικό" σχήμα θα ξεκινήσει τις εμφανίσεις του στις 3 Νοεμβρίου και για 30 μόνο παραστάσεις, ενώ πριν λίγες μέρες η "γλυκιά συμμορία" φωτογραφήθηκε για τις ανάγκες της promo αφίσας των εμφανίσεών της.

    Τη μουσική επιμέλεια του προγράμματος έχει αναλάβει ο Ποσειδώνας Γιαννόπουλος, ενώ ο Νίκος Σούλης είναι υπεύθυνος για τη σκηνοθεσία και τη γενικότερη καλλιτεχνική επιμέλεια.

    Πηγή:mad
    dimitrapan
    28.09.2006, 13:43
    Ωραίο σχήμα... Νεανικό, ποπ, ό,τι πρέπει για ένα ευχάριστο βραδάκι...

    Τον Μίχα τι τον πήραν πάλι μαζί τους???

    Υ.Γ. Ελπίζω να μην φανεί ότι μεροληπτώ υπέρ κάποιου αλλά... Ησαϊαααααααααααααααααααααααααααααααααα
    Emaki
    28.09.2006, 13:47
    Δημητρούλα , νομίζω ότι δεν πρέπει να το χάσουμε αυτό!
    Να φροντίσουμε να κάθομαστε και μπροστά μπροστά για να τους βλέπουμε καλύτερα!
    Ε, Ματιάμπα είναι αυτός, όχι ότι και ότι!
    Πρέπει να είμαστε σε καλή οπτική γωνία όταν τραγουδάει.....


    heartbreak-kid
    28.09.2006, 13:51
    ποιος είπε κακή κουβέντα για τον μιχαααααααααα????

    dimitrapan
    28.09.2006, 13:57
    Εμάκι μου τι λες??? Από τώρα θα κλείσουμε τραπέζι!!! Αφού τραγουδάει τέλεια Περίδη ο άνθρωπος!!!

    Δημήτρη μου, συγγνώμη, μα τον Δία δεν το ξανακάνω!!!
    heartbreak-kid
    28.09.2006, 14:18
    Το μέλος dimitrapan στις 28-09-2006 στις 13:57 έγραψε...
    Παράθεση:

    Εμάκι μου τι λες??? Από τώρα θα κλείσουμε τραπέζι!!! Αφού τραγουδάει τέλεια Περίδη ο άνθρωπος!!!

    Δημήτρη μου, συγγνώμη, μα τον Δία δεν το ξανακάνω!!!



    Περίδη???ε τότε μην το χάσετε!!αμαρτία ειναι!! πετυχαίνει και την χωρίστρα του Περίδη??


    dimitrapan
    28.09.2006, 14:21
    Ναι ναι Περίδη... γνωρίζοντες εννόησαν!!! Ε Εμάκι μου???
    jorge
    28.09.2006, 14:25
    Ε και γιατί δεν πάμε στον Περίδη;;
    dimitrapan
    28.09.2006, 14:27
    Ερωτήσεις είναι αυτές τώρα??? Γιατί δεν διασκευάζει τόσο καλά... τα τραγούδια του όσο ο Ησαϊας!!!
    rompa
    29.09.2006, 11:23
    Ωραίο σχήμα!!Βασικά είναι όλοι όσοι βγήκαν από ριάλιτι και αξίζουν...Ψηφίζω Ραλλία και Δόμνα..
    maspa
    29.09.2006, 16:01
    Η Στρατή ρε παιδιά ποιά είναι;;
    Ωστόσο ο μόνος που αξίζει για μένα από αυτό το σχήμα είναι ο Ματιάμπα.....ε μην επαναλαμβάνομαι.....δε μπήκε σε reality και μια χαρά τα πάει....αργά και σταθερά....Άντε για να μη λέτε πως είμαι και "στρίγγλα" με τα reality,καλός είναι κι ο Μίχας....
    rompa
    29.09.2006, 22:16
    Η Στρατή είναι αυτή που λέει το "Μια πεταλούδα" - διασκευή του "You" των Twoface.Ο Ματιάμπα δεν μπήκε σε ριάλιτι αλλά ήταν στο "Να η ευκαιρία". Πάντως είναι αξιολογότατος και αξιοπρεπέστατος
    antreas_dr
    30.09.2006, 13:06
    Αφου όλους τους γνωρίσαμε απο την ΤV πρέπαι να παρακαλέσουμε να προστεθει άλλη μια άδουσα τηλεοπτική προσωπικότητα στο σχήμα.

    Η Κυρία Ελισσάβετ!

    Καπ καπ απ' κατ, κατ καν γκαπ γκαπ...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : antreas_dr στις 30-09-2006 13:07 ]