ελληνική μουσική
    722 online   ·  210.851 μέλη

    Οι HIM μπαίνουν στο στούντιο

    vinias
    29.09.2006, 09:50
    Οι HIM μπαίνουν στο στούντιο




    Το συντομότερο δυνατόν θέλουν να επιστρέψουν στο στούντιο οι HIM για νεά δουλειά οι οποίοι μάλιστα, ακύρωσαν γι’ αυτόν το λόγο την αμερικανική τους περιοδεία. Σκοπός των Φινλανδών είναι να κυκλοφορήσουν το follow up του Dark Light μέσα στον επόμενο χρόνο...

    Με ανακοίνωσή τους, γνωστοποίησαν πως oι ασταμάτητες συναυλίες για το promotion του προηγούμενου άλμπουμ τους, δεν τους επέτρεψαν να δουλέψουν πάνω σε νέο υλικό. Να σημειωθεί πως το Dark Light σημείωσε πολύ καλή πορεία και στην Αμερική, αφού πούλησε περίπου 475 εκατομμύρια αντίτυπα στις Ηνωμένες Πολιτείες.

    πηγη:ποπ και ροκ
    rompa
    29.09.2006, 10:00
    Αλήθεια??? Πούλησαν τόσο πολύ.Αυτό είναι και καλό και κακό.Μάλλον δε θα τους δούμε σύντομα αφού σίγουρα θα προτιμήσουν και αυτοί το αμερικάνικο κοινό
    Just-a-Burn
    02.10.2006, 00:21
    θα συνεχίσουν να μας εκπλήτουν με νέες μουσικές ιδέες και πρωτότυπη στιχουργική!!!!

    α και φυσικά με τα εντυπωσιακά live που δίνουν που δεν καταλαβαίνεις πως πέρασε κιόλας μια ολόκληρη ώρα
    rompa
    02.10.2006, 00:35
    Έχεις πάει σε πολλά live τους?
    Just-a-Burn
    03.10.2006, 02:34
    έχω πάει στην περιοδεία του "Brilliant Shadows..." στη Θεσ/νίκη! και...

    καμία χημεία με τον κόσμο, απόμακρος performer, κιθαρίστας και drummer με το όμορφο μπλουζάκι motorhead οι πιο συμπαθητικοί και σαν απόδοση απλά καλή!!!

    το αν δεν παραβρέθηκα στα επόμενα live τους ήταν γιατί απλά δεν ξαναπλήρωνα να τους δω και πίστεψε με, φίλες μου απ'τις μεγάλες fans τους, όντως τους ξενέρωσαν τελευταίως...

    το να γουστάρεις απεριόριστα ένα συγκρότημα και να μην βλέπεις την πικρή πραγματικότητα της αρπαχτής και της ισχνής απόδοσης ναι το'χω κάνει και γω, αλλά με τους him φτάνει πια
    rompa
    03.10.2006, 12:48
    Εγώ πήγα στο Αθηνών Αρένα στην τελευταία τους συναυλία και ήταν μοναδικά.Αυτά τα γκρουπ είναι με τις ώρες τους ... Και αναλόγως της αντιμετώπισης από το κοινό. Είναι κυκλοθυμικοί.Να μου πεις τι φταίμε εμείς...Πάντως να το ξαναδοκιμάσεις.. Εγώ πρόσφατα πήγα στους Placebo και δεν ήταν όπως περίμενα όπως έχω εξηγήσει στο αντίστοιχο θέμα αλλά αν ξανάρθουν θα πάω γιατί μάλλον ήταν μία κακή τους στιγμή

    ....cause I'll never be with you.......

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : rompa στις 03-10-2006 12:53 ]


    Just-a-Burn
    03.10.2006, 17:39
    anyway τσέκαρε αν θες τους Entwine θυμίζουν σε πολλά him, αν δεν τους ξέρεις ήδη..
    poison_girl
    03.10.2006, 19:11
    φετος οι HIM γιατι δεν ηρθαν?????????????μαλλον δεν θα παει καλα η χρονια!!!
    rompa
    04.10.2006, 00:05
    Παράθεση:
    φετος οι HIM γιατι δεν ηρθαν?????????????μαλλον δεν θα παει καλα η χρονια!!!


    Εννοείς το καλοκαίρι ?? Γιατί είχαν έρθει το Μάρτιο στο Αθηνών Αρένα..
    rompa
    04.10.2006, 00:07
    Παράθεση:
    anyway τσέκαρε αν θες τους Entwine θυμίζουν σε πολλά him, αν δεν τους ξέρεις ήδη..


    Εντάξει θα ακούσω..Έχεις μήπως να μου συστήσεις και κομμάτια τους??
    Just-a-Burn
    04.10.2006, 00:22
    απ'τα αγαπημένα μου των entwine

    - Snow white suicide

    - Silence is killing me
    rompa
    04.10.2006, 01:06
    Η μουσική μου θύμισε αρκετά ΗΙΜ αλλά η φωνή δεν με ξετρέλλανε όπως του Βίλε....Τι εθνικότητας είναι?
    Just-a-Burn
    05.10.2006, 13:42
    Φιλανδοί κι αυτοί
    poison_girl
    05.10.2006, 20:54
    Παράθεση:

    Το μέλος rompa στις 04-10-2006 στις 00:05 έγραψε...

    Παράθεση:
    φετος οι HIM γιατι δεν ηρθαν?????????????μαλλον δεν θα παει καλα η χρονια!!!


    Εννοείς το καλοκαίρι ?? Γιατί είχαν έρθει το Μάρτιο στο Αθηνών Αρένα..



    ??????????????????????????????????????????????????κ εμενα γιατι δεν μου το πε ο Ville να παω να τον δω???????
    rompa
    06.10.2006, 11:28
    Παράθεση:
    ??????????????????????????????????????????????????κ εμενα γιατι δεν μου το πε ο Ville να παω να τον δω???????


    Ώστε δεν σε ειδοποίησε ε??Ααααα!!!Θα του το πω...
    Βρε συ είχα κάνει και θέμα στις Συναυλίες : "Οι ΗΙΜ στην Ελλάδα".Κρίμα!!Στην Αθήνα ήταν πολύ ωραία..
    poison_girl
    06.10.2006, 23:12
    Παράθεση:

    Το μέλος rompa στις 06-10-2006 στις 11:28 έγραψε...

    Παράθεση:
    ??????????????????????????????????????????????????κ εμενα γιατι δεν μου το πε ο Ville να παω να τον δω???????


    Ώστε δεν σε ειδοποίησε ε??Ααααα!!!Θα του το πω...
    Βρε συ είχα κάνει και θέμα στις Συναυλίες : "Οι ΗΙΜ στην Ελλάδα".Κρίμα!!Στην Αθήνα ήταν πολύ ωραία..





    το φανταζομαι!!!ααααααχ θελω πριβε προσκληση!!!!
    rompa
    17.10.2006, 23:05
    Το τελευταίο άλμπουμ των ΗΙΜ έγινε χρυσό στην Αμερική!!
    poison_girl
    18.10.2006, 03:06
    σιγα που δεν θα γινοταν!!!!!!!!!!!!!!!ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΤΣΙ
    Zefuros
    18.10.2006, 12:14
    Με το καλό να βγούνε
    poison_girl
    19.10.2006, 00:51
    elpizw na to les gia kalo e??????