ελληνική μουσική
    745 online   ·  210.832 μέλη

    Κερατάδες οι Goin' Through

    uNick
    30.09.2006, 12:14
    Μια νέα τηλεοπτική σειρά (και από τα "μεγάλα χαρτιά" του νέου του προγράμματος) του Alpha θα "ντύσουν" με ένα κομμάτι τους οι Goin' Through...



    Πρόκειται για την τηλεοπτική σειρά "Εντιμότατοι Κερατάδες", που θα κάνει πρεμιέρα στον Alpha την ερχόμενη Δευτέρα, με βασικούς πρωταγωνιστές τον Αντώνη Λουδάρο και την Μπέτυ Μαγγίρα (που θα υποδύονται ένα ζευγάρι-φάντασμα που θα παίζει το ρόλο του αφηγητή) και διαφορετικό σε κάθε (αυτοτελές) επεισόδιο cast.



    "Κάθε επεισόδιο ασχολείται με έναν διαφορετικό τύπο άντρα "κερατά" και με το πως αυτός αντιδράει στην απιστία της γυναίκας του" διαβάζουμε στο alphatv.gr, ενώ μαθαίνουμε ότι το πρώτο επεισόδιο θα ασχοληθεί με τον "βουτυρομπεμπέ κερατά" (!), με πρωταγωνιστές τον Βασίλη Χαραλαμπόπουλο και την Εβελίνα Παπούλια.

    Στο team των "κερατάδων", όμως, θα ανήκει και η παρέα των Goin' Through, αφού το κομμάτι "Έχω Μια Υπόνοια (feat. Θηρίο & Ισορροπιστής)" από τον τελευταίο τους δίσκο φαίνεται ότι έδεσε απόλυτα με το concept της σειράς, κι έτσι θα ακούγεται στους τίτλους της!


    Πηγή: mad.gr

    sea_like_eyes
    30.09.2006, 20:04
    "Έχω Μια Υπόνοια (feat. Θηρίο & Ισορροπιστής)"
    Το καλοκαιρι....χμμμ.... χαχαχαχαχ
    poison_girl
    01.10.2006, 00:17
    κατι μου λεει οτι ωραιο συριαλ θα ναι αυτο!!!χμμ