ελληνική μουσική
    843 online   ·  210.833 μέλη

    Mπακούρια του ΜΗ ενωθείτε!!!

    rompa
    01.10.2006, 02:13
    Καλημέρα!!Θα ήθελα να νιώσω την συμπαράσταση όσων είναι στη θέση μου.Είμαι πολύ ερωτευμένη αλλά φοβάμαι να το δείξω..Αποτέλεσμα: κλαίω τη μοίρα μου και αυτός ούτε καν το ξέρει!!!Εσείς σε τι κατάσταση είστε? Ερωτευμένοι?Μπερδεμένοι?

    MaRiAnNa92
    01.10.2006, 10:22
    ειμαι ΑΚΡΙΒΩΣ στην ιδια θεση με εσενα!μου αρεσουν 2 ατομα κ δν μπορω να τους το πω,και κλαιω τη μοιρα μου!μονο που με εμενα ειναι ακομα πιο δυσκολο!και με τους 2 γνωριζομαστε απο μικρα(με τον 1 απο μωρο και με τον αλλο απο το νηπιαγωγειο) και εινια καπως δυσκολο!εκεινοι δεν γνωριζονται μεταξυ τους(2 φορες εχουν μιλησει).ο ενας με περνα 2 χρονια και ο αλλος ειναι στην ηλικια μου.

    ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ????


    rompa
    01.10.2006, 16:49
    Και σε μένα συμβαίνει κάτι αντίστοιχο με ένα παιδικό μου έρωτα - τον ξέρω 15 χρόνια-που δείχνει ενδιαφέρον αλλά εγώ είμαι κολλημένη με τον άλλον ....Νομίζω ότι όταν μία φιλία γίνεται σχέση είναι πολύ ωραίο,όμως αν χαλάσει... Τι να σου πω?? Σκούρα τα πράγματα..
    theotita
    03.10.2006, 15:21
    Κι εγώ που του το είπα, πάλι στην ίδια θέση βρήσκομαι όπως εσείς, να κλαίω τη μοίρα μου!! Βέβαια δε μετανοιώνω, γιατί τουλάχιστον ξέρω ότι δεν ενδιαφέρεται και δεν είμαι στη φάση του "τι να νοιώθει άραγε για μένα". Ίσως βέβαια έχασα κάποιον με τον οποίο θα μπορούσαμε να γίνουμε καλοί φίλοι (και μετάότι προκύψει), αλλά πως θα αντιδρούσα όποτε μου έλεγε ή ακόμα μου σύστηνε τη νέα του κοπέλα;!

    Τα αναλύω πολύ?


    darvick
    05.10.2006, 11:53
    Έχω να ερωτευτώ 2 χρόνια και πραγματικά μου λείπει το συναίσθημα αυτό...Αν και δεν το κόβω για σύντομα...
    rompa
    06.10.2006, 18:49
    Παράθεση:
    Κι εγώ που του το είπα, πάλι στην ίδια θέση βρήσκομαι όπως εσείς, να κλαίω τη μοίρα μου!! Βέβαια δε μετανοιώνω, γιατί τουλάχιστον ξέρω ότι δεν ενδιαφέρεται και δεν είμαι στη φάση του "τι να νοιώθει άραγε για μένα". Ίσως βέβαια έχασα κάποιον με τον οποίο θα μπορούσαμε να γίνουμε καλοί φίλοι (και μετάότι προκύψει), αλλά πως θα αντιδρούσα όποτε μου έλεγε ή ακόμα μου σύστηνε τη νέα του κοπέλα;!

    Τα αναλύω πολύ?


    Όχι δεν το αναλύεις πολύ...Εννοείτε πως δεν θα ήσουν χαλαρή αν σου σύστηνε την κοπέλα του...Ίσως να 'ναι καλύτερα που ξέρεις μπας και ξεκολλήσεις..