ελληνική μουσική
    559 online   ·  210.848 μέλη

    Christina Aguilera : Η Άποψή σας?

    incomplete_angel
    05.10.2006, 12:53
    Πιστεύετε ότι είναι μια ακόμη μεγάλη φωνή ή άλλη μία pop φούσκα της Αμερικάνικης showbiz?
    uNick
    05.10.2006, 13:01
    Φούσκα δεν δείχνει να είναι... Μεγάλη φωνή? Θα "δείξει" ο χρόνος...

    alitissaNo16
    05.10.2006, 13:21
    den mou aresei mou thimizei tin britney kai afto to stilaki mou tin spaei!
    den tis simpatho aftes tis tragoudistries...nomizo exoun megali idea gia ton eafto tous!
    ola afta isos ta leo apeidi den goustaro kai tin pop sa mousiki...omos an me rotouses tha sou elega protimo tin Kylie i esto tin Madonna (sta palia tis tragoudia) giati to skili4e edelos me to teleftaion to disko!
    Den se krino pou sou aresei afti i mousiki!Einai dikaioma sou!
    Peri ore3eos oudis logos...

    Pados ti theoro poli floriki mousiki!


    PS.Signomi pou grafo greeklish!



    incomplete_angel
    06.10.2006, 11:52
    Δεν μου αρέσει αποκλειστικά η pop μουσική. Είμαι κυρίως της jazz και της rock.Ακούω τα πάντα και κυρίως ότι μ'αρέσει στο αυτί χωρίς να ψάχνω και πολύ.Όσο για τη συγκεκριμένη είναι πολύ όμορφη φωνή πιστεύω. Έχει τραγουδήσει και βλακείες κατά καιρούς.Βέβαια δε μου φαίνεται η μουσική της παρόλο που μερικά είναι αξιόλογα κομμάτια να αντέξει στο χρόνο αλλά anyway..αυτά!

    και όπως το είπες περί ορέξεως κολοκυθόπιτα!!
    sintorin
    06.10.2006, 13:29
    Den mou aresei kai emena i pop mousiki, ala pisteuo oti i aguilera einai mia apo ta kala paradeigmata, oti kai i pop exei megala talenta. Exei mia foveri foni, me tin opia mporei na kanei oti thelei, kai tin exo dei na tragoudaei apo klassika mexri jazz. Oso gia ta tragoudia tis, ta perissotera ta graphei moni tis, kai den einai fouskomeni, opos poloi mporoun na poun, giati vasizontai polu epano sta ellinika prototypa ta opia einai akrivos etsi. Stin ameriki ean den exeis talento, den kaneis tipota, oso kai orea na eisai, oso ufaki kai na exeis. Eidi exoun perasei guro sta 10 xronia apo tote pou ksekinise, kai i foni tis einai mia apo tis kaluteres stin pop pou olo kai kalutereuei. Kai min ksexname oti ta perissotera tragoudia pou exoun ginei diasima, einai dika tis..........oso gia tin mousiki tis na anteksei to xrono.....mou fainetai oti eidi ton antexei........
    Auta.........
    poison_girl
    18.10.2006, 03:16
    αααααα ουτε εμενα μ αρεσει!
    rory166
    18.10.2006, 15:08
    εμενα δε με χαλαγε
    sindy-windy
    18.10.2006, 17:27
    εχω ακουσει τα τραγουδακια της και δεν μπορω να πω πως ξετρελαθηκα αλλα δεν ηταν και ασχημα, δεν πιστευω πως αντιγραφει κανενα και ουτε χρειαζεται , εχει αναπτυξει καθαρα το δικο της στιλ και αυτο ειναι σημαντικο , τωρα αν στο μελλον γινει μια μεγαλη και πασιγνωστη τραγουδιστρια , μπραβο της που θα εχει πετυχει το σκοπο της!!
    rompa
    01.10.2007, 15:49
    Έχει βγάλει αρκετά συμπαθητικά κομμάτια . Ελπίζω να μην καταλήξει σαν την Britney
    silver-sight
    06.10.2007, 19:11
    Κατα την γνωμη μου εχει αρκετα καλη φωνη...μπορει το ρεμπερτοριο να ειναι πολυ ''αμερικανια'' αλλα σε κομματια soul και jazz που την εχω ακουσει,ειναι αρκετα καλη...
    NORTHWIND
    06.10.2007, 21:32
    Για την ωρα εχω μονο καλες εντυπωσεις......
    Ο καιρος θα δειξει...
    .........φανταστικο το Hurt !
    deathminor88
    06.10.2007, 22:21
    φωνάρα...
    sea_like_eyes
    06.10.2007, 22:59
    αν δεν σκεφτεις το...ριχο pop στυλακι...η κοπελα εχει τρελη φωνη!
    jacamar
    06.10.2007, 23:20
    Δεν μπορώ την μουσική αυτή κοθόλου....
    αλλά οφείλω να παραδεκτώ οτι η κοπέλα και πολύ καλή εμφάνιση έχει και δουλεμένη φώνη....!!
    Τώρα για τα υπόλοιπα δεν ξέρω....
    Stroumfita456
    08.10.2007, 11:32
    Εχει καλη φωνη και ωραια εμφανιση....μερικα τραγουδια της ειναι πολυ καλα...!Αλλα το στυλακι της ειναι πολυ σπαστικο...!!!!!