ελληνική μουσική
    468 online   ·  210.841 μέλη

    Πρόταση για συνάντηση στη Θεσσαλονίκη

    rapsodos
    12.10.2006, 11:29
    Δυστυχώς λόγω υποχρεώσεων είχα αρκετό καιρό και να οργανώσω και να συμμετέχω σε συνάντηση στη Θεσσαλονίκη. Αυτή τη φορά όμως θα παραμερίσω για λίγες ώρες όποια υποχρέωση υπάρχει για να θυμηθώ τα παλιά ...Οπότε τι θα λέγατε να κανονίζαμε καμιά συνάντηση μετά τις εκλογές?
    Ας απαντήσουν όσοι ενδιαφέρονται .


    Κυριακή 29 Οκτωβρίου ώρα 14:00 στην ταβέρνα "Παντοπωλείο Αθηνάς"


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : rapsodos στις 18-10-2006 10:17 ]





    επισυναπτόμενα: map.jpg 
    rigas
    12.10.2006, 11:40
    Ναι αν γίνεται Σαββατο-Κύριακό, με μεγάλη χαρά και για πρώτη φορά σε συνάντηση μελών του ΜΗ.
    ge01415
    12.10.2006, 11:43
    Άντε ρε Γιώργο!!!
    Η Στέλλα το' χει ρίξει στο συνδικαλισμό και η Κατερίνα στο...παρίσι! Που να τρέχουν να διοργανώνουν συναντήσεις τώρα!

    Εγώ, η κιθάρα μου και πιθανόν η Μάρθα ήμαστε μέσα, αρκεί να βολεύει η ημερομηνία!!






    rapsodos
    12.10.2006, 11:47
    H Στέλλα στο ...συνδικαλισμό? Στο Σ.Ε.Ρ.Π. ? (σωματείο ένωσης ραδιοφωνικών παραγωγών) χεχε ..και η Κατερίνα? για ...αρώματα?
    yiannisyiannis
    12.10.2006, 12:09
    Το συζητάμε αρχηγέ μου. Να πέσει η ημερομηνία, η ώρα και ο χώρος για να δούμε αν βολεύει και μπορούμε.
    melageorgiadoy
    12.10.2006, 12:14
    Και εγώ μέσα.Ενημερώστε.Μακια

    sea_like_eyes
    12.10.2006, 15:38
    ....me too....
    pastella
    12.10.2006, 15:48
    Γιώργο μεστο μυαλο μου εισαι!
    Τελειωσε η εξεταστικη πριν λιγες μερες και τωρα σε φαση αναδιοργανωσης που ειμαι σκεφτομουν οτι μια συναντηση ειναι απαραιτητη!!!

    Υποθετω οτι προτεινεις να γινει το σαββατοκυριακο 28-29/10 ή το επομενο Σ/Κ αρχες Νοεμβριου?

    Εννοειται πως θα παρισταμαι!

    Παράθεση:

    Το μέλος ge01415 στις 12-10-2006 στις 11:43 έγραψε...

    Άντε ρε Γιώργο!!!
    Η Στέλλα το' χει ρίξει στο συνδικαλισμό και η Κατερίνα στο...παρίσι! Που να τρέχουν να διοργανώνουν συναντήσεις τώρα!




    Απο ποτε η AIESEC εγινε συνδικαλιστικη ενωση βρε παιδια και δεν το πηρα χαμπαρι..;
    Τασο οι πληροφοριες σου ειναι λανθασμενες!
    rapsodos
    12.10.2006, 15:58
    Ημερομηνία ακόμα λέω να μην ορίσουμε ... πάντως για ένα απο εκείνα τα 2 Σαββατοκύριακα λέω και εγώ. Και για μέρος προτείνω τη γνωστή μας ταβέρνα. Αλλά θα το κοιτάξουμε και αυτό. Προς το παρόν ας δούμε αν υπάρχουν κι άλλοι που θέλουν να βρεθούμε.
    spathasref
    12.10.2006, 20:11
    ΝΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Το 3ήμερο της 28/10 φαντάζει ιδανικό!!!

    pastella
    12.10.2006, 20:52
    Παράθεση:

    Το μέλος rapsodos στις 12-10-2006 στις 15:58 έγραψε...

    Ημερομηνία ακόμα λέω να μην ορίσουμε ... πάντως για ένα απο εκείνα τα 2 Σαββατοκύριακα λέω και εγώ. Και για μέρος προτείνω τη γνωστή μας ταβέρνα. Αλλά θα το κοιτάξουμε και αυτό. Προς το παρόν ας δούμε αν υπάρχουν κι άλλοι που θέλουν να βρεθούμε.



    Οποτε αν ειναι ξεκιναμε και λεμε ποιο σαββατοκυριακο προτιμουμε.

    Σιγουρα θα υπαρχουν κι αλλοι ενδιαφερομενοι, πρεπει ομως πρωτα να υπαρχει πρωτοβουλια για συναντηση, και μιας και η τελευταια εγινε το Φλεβαρη, πιστευω οτι ολοι μας θα θελαμε να γινει μια συντομα!

    Σχετικα με μαγαζι εγω θα προτεινα να σκεφτουμε και το μαγαζι που εγινε η συναντηση του Φεβρουαριου, ηταν εξισου καλο και οσοι ηρθανε εμειναν ικανοποιημενοι (και ο μαγαζατορας που του βγαλαμε μουσικο προγραμμα 5 ωρων και το σχολειο απο τη Χιο και οι λοιποι θαμωνες...)

    Always there for the adventure!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Christine στις 12-10-2006 20:55 ]


    gazakas
    12.10.2006, 20:54
    Μέσα!!!! Αρκεί να είναι Παρασκευοσάββατο για να μπορέσουμε να έρθουμε κι εμείς που θα έρθουμε από αλλού!
    georgianoua
    12.10.2006, 23:23
    In φτανει να μη δουλεύω
    matthias16
    13.10.2006, 00:00
    και εγω μεσα!οριστε το ταχυστο να ξερουμε μην φυγουμε!
    rapsodos
    13.10.2006, 10:18
    Στέλλα , αν δεν κατάλαβες καλά ήδη έχει γίνει η "πρωτοβουλία" για συνάντηση. Η ημερομηνία απλώς έμεινε και το μέρος. Θέλω απλώς να δώ συμμετοχές και να συζητήσουμε για την τοποθεσία (εγώ θα πρότεινα τη γνωστή ταβέρνα που πηγαίνουμε πάντα , το άλλο μέρος που πήγατε την τελευταία φορά είναι η Κιβωτός? Το γνωρίζω , αλλα και πάλι προτιμώ την "ταβέρνα μας"). Για την ημερομηνία φοβάμαι οτι το τριήμερο πολλοί θα λείπουν. Οπότε λέω το επόμενο εγώ. Αλλα όλα είναι ανοιχτά. Να δώ και τι λένε και οι υπόλοιποι.
    yiannisyiannis
    13.10.2006, 11:02
    To ταβερνάκι που πηγαίνουμε πάντα το προτιμώ κι εγώ περισσότερο. Δεν με χαλάει όμως και η Κιβωτός. Για μένα και τα δυο ΣΚ είναι βολικά. Δεν θα πάμε πουθενά, εκτός βέβαια απροόπτου.
    pastella
    13.10.2006, 11:18
    Παράθεση:

    Το μέλος rapsodos στις 13-10-2006 στις 10:18 έγραψε...

    Στέλλα , αν δεν κατάλαβες καλά ήδη έχει γίνει η "πρωτοβουλία" για συνάντηση.


    Βασικά δεν ημουν εγω σαφης σε οσα εγραψα. Ηθελα να γραψω οτι γενικα για συναντησεις καποιος-οι πρεπει να παρουν πρωτοβουλια για να πραγματοποιηθουν

    Παράθεση:

    Το μέλος rapsodos στις 13-10-2006 στις 10:18 έγραψε...

    Για την ημερομηνία φοβάμαι οτι το τριήμερο πολλοί θα λείπουν. Οπότε λέω το επόμενο εγώ. Αλλα όλα είναι ανοιχτά. Να δώ και τι λένε και οι υπόλοιποι.



    Ισως λογω εκλογων που προηγουνται να μην λειπουν και τοσοι πολλοι και πιστευω οτι γενικα μαλλον θα βολεψει τους εκτος Θεσσαλονικης να παρευρεθουν. Το πρωτο σαβ/κο Νοεμβριου εγω ισως χρειαστει να κατεβω Αθηνα, αλλα δεν ειναι τπτ σιγουρο ακομη, ελπιζω να μαθω παντως οσο πιο συντομα γινεται.
    rapsodos
    13.10.2006, 11:20
    Bρε Στελλα , σε μενα μιλάς? Δεν είναι η πρώτη που οργανώνω μια συνάντηση ...
    pastella
    13.10.2006, 11:33
    Δεν εννοω αυτο βρε Γιωργο..! Απλα αν οχι σε ολες τις περισσοτερες φορες εσυ παιρνεις τις πρωτοβουλιες για συναντησεις στη Θεσσαλονικη, και κανα 2 φορες που πηραμε την πρωτοβουλια εγω και η Κατερινα (τωρα λειπει το ετερο μου ημισυ απο το ΜΗ, δεν μπορω να λειτουργησω μονη ).

    Ξαναγραφω, οτι μιλω ΓΕΝΙΚΑ για συναντησεις, οχι για συναντησεις στη Θεσσαλονικη.
    Ας το αφησουμε εδω γιατι δεν βλεπω να καταληγει πουθενα αυτη η συζητηση. Δικο μου το λαθος με το πρωτο ασαφες ποστ.
    spathasref
    13.10.2006, 13:31
    Λοιπόν, για να μη χρονοτριβούμε, συμφωνούμε για Παρασκευή 27/10; Ακολουθεί μεγάλη αργία και οι περισσότεροι Θεσσαλονικείς θα βρισκόμαστε στην έδρα μας.