ελληνική μουσική
    581 online   ·  210.833 μέλη

    Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή?

    pgiannisp
    17.12.2012, 00:43

    Σκέφτομαι πως θα κολλήσω στο αφεντικό  μου για να του αποσπάζω κανα κατοστάριο από τα τέσσερα χιλιάρικα που μου χρωστάει.


    freddieKrueger
    17.12.2012, 01:29

    Πόσο ερωτευμένος είμαι με την γλυκιά μου Τόνια...{#emotions_dlg.inlove}

    Μετά από καιρό όμως σκέφτομαι πόσο μαλάκας ήμουν...ερωτευμένος με ένα όργιο και όρνεο...
    -----------------

     

     

    [ τροποποιήθηκε από τον/την freddieKrueger, 31-12-2013 11:08 ]


    kamelia8
    19.12.2012, 13:22

    Αχ τι καλά!


    Anelaki
    20.12.2012, 10:02
    αυτον!!!και την αγκαλιά του που μου λείπει!!!
    EVAGGELIASAKELLARIOU
    21.12.2012, 20:44

    Καλησπέρα. Είναι Παρασκευή βράδυ, μετά την "καταστροφή" του κόσμου, και σκέφτομαι την εφορία, τη τράπεζα, την αυριανή φασίνα, τι να μαγειρέψω, και με άλλα λόγια: "Είμαι η Μαίρη Παναγιωταρά, μια εργαζόμενη μητέρα μια καλή νοικοκυρά. Δεν είμαι τίποτα το σπέσιαλ, το καταπληκτικό, είμαι αυτό που λέμε δείγμα τυπικό.
    Μόλις ξυπνήσω το πρωί, πολύ πρωί, πριν ξημερώσει δηλαδή καλά-καλά,
    λέω από μέσα μου μουλάρι σήκω ντύσου γιατί εδώ σε περιμένουνε πολλά.........
    Είμαι η Μαίρη Παναγιωταρά μια εργαζόμενη μητέρα μια καλή νοικοκυρά.
    Δεν είμαι τίποτα το σπέσιαλ, το καταπληκτικό, είμαι ένα ζώον δηλαδή κανονικό." (Μια μέρα μιάς Μαίρης Στίχοι, Μουσική: Λουκιανός Κηλαηδόνης 1ηεκτέλεση: Αφροδίτη Μάνου).{#emotions_dlg.blush}{#emotions_dlg.tt2}


    venceremos
    11.01.2013, 00:59

    Βλεπω φωτογραφιες των τελευταιων τεσσαρων χρονων μετα απο παρα πολυ καιρο και γελαω και κλαιω μαζι, κλαιω για την ευτυχια που εχασα και γελαω γιατι οι μισες φωτογραφιες ειναι αστειες....και σκεφτομαι πρεπει να ξαναβρω εκεινο το κοριτσι στις φωτογραφιες το αστειο το ξεγνοιαστο το γελαστο...οσο για το αγορι...βλεποντας αυτες τις φωτογραφιες...τελικα δε μετανιωνω...οσο κι αν ποναει...οσο κι αν το χασαμε στο δρομο...


    venceremos
    28.06.2013, 01:45

    Ειναι ομορφο να περπατας σε γνωριμα μονοπατια να ακους γνωριμες φωνες να βλεπεις γνωστα προσωπακια κι ας εχουν περασει κατι χρονακια κι ας μας εχει πιασει μια νοσταλγιιιιιαααααα κι ας φλερταρουμε με τη σκεψη πως θα μπορουσαν τα πραγματα να ναι αλλιως...αλλα να που δεν ειναι και ειμαστε αυτοι που ειμαστε διαλεξαμε αλλους δρομους αλλα προσωπα και χαθηκαμε... και να που οσα η αγαπη ονειρευεται τ αφηνει ονειρα η ζωη... τι σου λεω τωρα ε...


    venceremos
    28.06.2013, 01:47

    κοιτα να δεις που δικο μου ηταν το τελευταιο ποστ.. τελικα μονο εγω γραφω σ αυτη τη σελιδα μου φαινεται.. {#emotions_dlg.tt2}


    gewrgia1990
    28.06.2013, 12:45

    Εγώ αυτή τη στιγμή σκέφτομαι πότε και αν θα πάω θάλασσα!!!!


    sapounofouska
    28.06.2013, 19:57

    Eγω σκεφτομαι γινεται να ερθει κοντα μου το μαραφετακι του κλιματιστικου Γιατι ΚΑΙ εχω βρασει απο τη ζεστη ΚΑΙ βαριεμαι να κουνηθω.... 

    Ψιτ ψιτ ψιτ ψιτ...Εεελλααα καλλλοοοοο μουυυυ... {#emotions_dlg.yawn}


    freddieKrueger
    29.06.2013, 15:25
    Πόσο θα ηθελα να παω μια βολτα με τ αμαξι παρεα με την κιθαρα μου και τη μουσικη μου,μεχρι την...Μαδριτη!!