ελληνική μουσική
245 online   ·  203.036 μέλη

Ποια είναι η πιο τρελή στιγμή που έχετε ζήσει?

rompa
Βετεράνος
Chat
18.10.2006, 18:44
Παράθεση:
πενταημερη στην ισπανια:η παρεα μου φημιζεται για τη τρελα που κουβαλαει και ειπαμε λοιπον να κανουμε κατι τρελο εκει στα ξενα.Βρισκομαστε στο πιο κεντρικο δρομο της Βαρκελωνης και μπαιναμε σε οποιο μαγαζι βλεπαμε.εκει ξεκιναγαμε ενα μεγαλο καβγα.οταν ερχοταν ο ιδιοκτητης να μας χωρισει τον βριζαμε και τον εξοργιζαμε.οταν βλεπαμε οτι αρχιζε να ξεσπαει του δειχναμε μια γλαστρα κ λεγαμε''your are on candit(αν το γραφω σωστα) camera''.Αυτος βεβαια επαιρνε ποζες και μας ρωτουσε ποτε θα βγει στη τηλεοραση...

Καλά αφασία...Αφού κατάλαβε και τι του λέγατε πάλι καλά γιατί οι περισσότεροι δεν ξέρουν αγγλικά
Afroulita
Περαστική Νότα
Chat
19.10.2006, 14:54
'Ενα ΦΟΒΕΡΟ με ολη τη σημασία της λέξης, πενταήμερο στη Βενετία πέρυσι την άνοιξη με το Αμερικάνικο Κολλέγιο....ήταν εξαιρτική εμπειρία γιατί ήμασταν τελείως ελέυθεροι...Κάναμε...''γνωριμίες'' και το αποκορυφωμα ήταν το παρτυ στο δωμάτιο εμενα και της κολλητής μου το προτελευταίο βράδυ. Το αλλο πρωί μας βρήκαν σχεδόν όλους να κοίμομαστε μαζί σε καναπέδες, κρεβάτια και κάτω, στο ίδιο δωμάτιο...Ευτυχώς την βγάλαμε καθαρήμετα από τόσο χορό και ποτό. Οι καθηγητέσ κανανε σαν να μη συνέβη τίποτα..

afroulita is here always....

[ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Afroulita στις 19-10-2006 14:55 ]

mariza18
Σολίστ
Chat
19.10.2006, 20:14
Παράθεση:

Το μέλος rompa στις 18-10-2006 στις 18:44 έγραψε...

Καλά αφασία...Αφού κατάλαβε και τι του λέγατε πάλι καλά γιατί οι περισσότεροι δεν ξέρουν αγγλικά

όντως!!!!οι περισσοτεροι το καταλαβαιναν με νοηματα...
punkster
Σολίστ
Chat
21.10.2006, 17:20
Παράθεση:

Το μέλος wraios στις 15-10-2006 στις 09:48 έγραψε...

και εγω ειχα ενα συμβαν με κουβαδες αλλα για αλλο λογο τους εφαγα.......το καλοκαιρι ενας φιλος μου ηθελε μια κοπελα και πηγαμε να της κανουμε κανταδα....επειδη ηταν μονη της....δν υπολογισαμε ομως τους γειτωνες...βγαινει ενας και μας κανει παπακια

Αχχχχ......... τι ρομαντικο!!!!!!!!!! Για την κανταδα μιλαω, οχι για τους κουβαδες!!!
Κι ομως....υπαρχουν ακομα ρομαντικοι νεοι που κανουν κανταδες!!! Ζηλευω πολυ την κοπελια.....
Danai_13
Συγχορδία Μινόρε
Chat
23.10.2006, 21:38
δεν τρελαίνομαι για καντάδες....τώρα άμα μου την κάνει κανένας Γεωργούλης ή κάποιος Χατζηγιάννης άλλο αυτό....
wraios
Συγχορδία Μινόρε
Chat
28.10.2006, 16:37
Παράθεση:

Το μέλος punkster στις 21-10-2006 στις 17:20 έγραψε...

Παράθεση:

και εγω ειχα ενα συμβαν με κουβαδες αλλα για αλλο λογο τους εφαγα.......το καλοκαιρι ενας φιλος μου ηθελε μια κοπελα και πηγαμε να της κανουμε κανταδα....επειδη ηταν μονη της....δν υπολογισαμε ομως τους γειτωνες...βγαινει ενας και μας κανει παπακια

Αχχχχ......... τι ρομαντικο!!!!!!!!!! Για την κανταδα μιλαω, οχι για τους κουβαδες!!!
Κι ομως....υπαρχουν ακομα ρομαντικοι νεοι που κανουν κανταδες!!! Ζηλευω πολυ την κοπελια.....

μετα απο αυτο ομως το μπουγελο θα αργησουμε να ξανακανουμε κανταδα....χαχαχα
punkster
Σολίστ
Chat
28.10.2006, 21:28
Παράθεση:

Το μέλος wraios στις 28-10-2006 στις 16:37 έγραψε...

Παράθεση:

Παράθεση:

Μωρε, ελατε εσεις να μου κανετε κανταδα και θα φροντισω να μην σας μπουγελωσει κανεις!!!!
wraios
Συγχορδία Μινόρε
Chat
29.10.2006, 15:33
Παράθεση:

Το μέλος punkster στις 28-10-2006 στις 21:28 έγραψε...

Παράθεση:

Το μέλος wraios στις 28-10-2006 στις 16:37 έγραψε...

Παράθεση:

Παράθεση:

Μωρε, ελατε εσεις να μου κανετε κανταδα και θα φροντισω να μην σας μπουγελωσει κανεις!!!!

Αν ειναι ετσι....ενταξει....μονο που ειμαστε καπως μακρια