ελληνική μουσική
    853 online   ·  210.833 μέλη

    Ερωτήσεις για το blog

    paperino
    25.07.2008, 18:42

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 25-07-2008 στις 15:54 έγραψε...

    Η απάντηση είναι όχι kamelia8. Δεν υπάρχει τρόπος να ξέρεις ποιά μέλη μπήκαν στο blog σου.



    Μα εγώ σήμερα είδα αυτό που λέει η kamelia8 ! Εννωεί την Ενημερωτική λίστα...

     

    Παράθεση:

    Το μέλος kamelia8 στις 25-07-2008 στις 17:17 έγραψε...

    Εννοώ αυτούς που παρακολουθούν το blog, παίρνοντας ενημερωτικό e-mail κάθε φορά που ανανεώνεται και όχι όσους απλώς το επισκέφτηκαν.

    Αυτό εννοείς κι εσύ, jorge, ε;



    Ο jorje νομίζω λέει ποιοι επισκέπτονται το blog σου. Αυτό δεν μπορείς να το δεις...Ή κάνω λάθος;


    despinakontogianni
    01.11.2008, 13:26

    Έχω μια μικρή απορία: Έχουμε κάποια συγκεκριμένα θέματα με τα οποία μπορούμε να ντύσουμε το blog μας. Γιατί δεν μπορούμε να βάλουμε κάποια δική μας εικόνα ή δική μας γραμματοσειρά? Το είδα σε κάποια blogs που επισκέφτηκα και μου άρεσε πάρα πολύ. Μπορώ τουλάχιστο να διαλέξω τη δική μου γραμματοσειρά? {#emotions_dlg.sad}


    -StrangeLittleGirl-
    19.01.2009, 19:22

    Ερωτήσεις: 

    1η: Θέλω να βάλω εικόνα στο πλαίσιο του blog μου δεξιά, εκεί που έχει να γράψεις και δυο λόγια για το blog κλπ... Πώς το κάνω αυτό ακριβώς??? 

    ...

    τελικά δεν έχω άλλη ερώτηση, προς το παρόν..

     

    Υ.Γ: Πολύ ωραία η δουλειά με τα blogs αλλά πιστεύω γίνονται πολλές βελτιώσεις ακόμα ...


    Moonchild92
    20.01.2009, 22:42

    Έκανα κατά λάθος copy-paste ενα (μεγάλο) embed code στην ενότητα των links αντί αυτής του προσωπικού πλαισίου και τώρα δεν μπορώ να το διαγράψω ούτε και να προσθέσω τίποτα άλλο. Δεν μπορεί αυτό το embed να διαγραφεί;

     

     


    -----------------
    Throw down the chains of oppression that bind you, with the air of freedom the flame grows bright.... http://blogs.musicheaven.gr/moonchild92

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Moonchild92 στις 20-01-2009 22:44 ]


    Moonchild92
    25.01.2009, 23:14

    Μια λίγο άσχετη απορία: οι blog mods που είχαν οριστεί παραμένουν ίδιοι με αυτούς που είχαν οριστεί στην αρχή ή αλλάζουν; Το μόνο που ξέρουμε είναι ότι παραμένουν ανώνυμοι....


    jorge
    26.01.2009, 01:16

    Κατά καιρούς αλλάζουν ;)


    Moonchild92
    12.02.2009, 15:24

    Μια απορία που είχα εδώ και λίγο καιρό: οι ενότητες με τα δημοφιλέστερα και τα premium ενημερώνονται ποτέ; Γιατί έχω την εντύπωση ότι όσες φορές μπαίνω στην σελίδα με τα δημοφιλέστερα εδώ και κανένα μήνα είναι πάντα τα ίδια και με την ίδια σειρά......


    gusfunn
    26.03.2010, 13:35

    Μετά από καιρό έβγαλα ένα μπλοκ στο σαιτ

    Μου κάνει όμως διάφορα προβλήματα

    1)δεν μπορώ να μπω από το προφίλ μου

    2) δεν μπορώ να μπω ούτε από το «νέα μπλοκ»

    3)δεν μπορώ να βάλω φωτογραφία

    Καμιά ιδέα;


    jorge
    27.03.2010, 23:41
    Gusfunn η επιλογή για να μπεις στο blog σου είναι πάνω από το λογότυπο, δίπλα από το "μηνύματα". Όταν πατάς εκεί τι σου βγάζει;
    PHILIPPOSSM
    19.04.2010, 19:33
    Υπάρχει δυνατότητα να μπει στα blog's όριο post ανά ημέρα από το ίδιο μέλος;
    aliena
    24.05.2011, 02:41
    Πώς μπορώ να αλλάξω την περιγραφή και τον τίτλο του μπλογκ μου στο site (musicheaven) που το έχω καταχωρήσει για προώθηση; (Και στα υπόλοιπα που αναφέρει στα tips, αν ξέρετε.) Αν έχει συζητηθεί αλλού, υποδείξτε μου και συγγνώμη, δεν υπάρχει χρόνος να το ψάξω.
    yokor
    11.06.2011, 15:04

    Εδώ και μερικές μέρες προσπαθώ να επικολλήσω ένα κείμενο από το γουόρντ στο μπλογκ μου και δεν μπορώ.Μήπως μπορεί  κανείς να βοηθήσει;

    Ευχαριστώ Smile


    kamelia8
    23.03.2012, 00:41

    Δεξιά που αναγράφονται τα tags, αυτά που φαίνονται μεγαλύτερα είναι αυτά που έχουν τα περισσότερα αντίστοιχα ποστς ή είναι τυχαίο το μέγεθός τους;

    Από απλή περιέργεια ρωτάω. {#emotions_dlg.smartass}


    jorge
    23.03.2012, 00:55
    Σωστά, τα μεγαλύτερα tags είναι αυτά που έχουν τα περισσότερα αντιστοιχα posts.