ελληνική μουσική
    760 online   ·  210.833 μέλη

    Τι υπάρχει μέσα στο δωμάτιό σας?

    Ozzakos
    20.10.2006, 20:37
    Τι υπάρχει στο δςμάτιο σας που σας αρέσει ή το θεωρείται ασυνίθιστο???
    Εμένα προσωπικά υπάρχει ένα αυτόγραφο του Ozzy...
    punkster
    20.10.2006, 22:28
    Εμενα υπαρχει μια πολυ μεγαλη αφισα που "διαφημιζε" μια συναυλια του Χατζηγιαννη που θα γινοταν σε ενα τοπικο φεστιβαλ της Πευκης. Το ιδιαιτερο που εχει αυτη η αφισα ειναι οτι την ξεκολλησα απο μια κολονα στο δρομο γιατι μου αρεσε πολυ! Επισης εχω μια αφισα που "διαφημιζε" μια συναυλια μαθητικων συγκροτηματων που ειχαν συμμετασχει στο Schoolwave και που θα γινοταν και αυτη σε ενα τοπικο φεστιβαλ της Πευκης! Αυτη την αφισα την σουφρωσα απο το πολιτιστικο κεντρο του δημου Πευκης...... Γενικα μου αρεσουν οι περιεργες αφισες και αυτες που απεκτισα με μη συνηθησμενο τροπο!!!
    ageras
    20.10.2006, 23:01
    Το μόνο ασυνήθιστο που έχει το δωματιο μου είμαι ΕΓΩ!!!

    back_in_black
    21.10.2006, 11:47
    Το μόνο που βρίσκω ασυνήθιστο μέσα στο δωμάτιο μου είναι 2 έμβρυα ποντικού τα οποία πήρα από το Ινστιτούτο Γενετικής που έχουμε στην Κύπρο και τα έχω σε μπουκαλάκι πάνω στη βιβλιοθήκη μου.
    lenapana
    21.10.2006, 12:31
    Το ασυνήθιστο που υπάρχει μέσα στο δωμάτιό μου είναι ένα αυτόγραφο του PHILL COLINS απο την συναυλία που είχε δώσει στην Αθήνα.
    Ακόμα δεν πιστεύω πως το έχω.
    Bruce_Dicki13
    21.10.2006, 12:54
    Κατι που μου αρεσει ειναι ενα πανο των MAIDEN...ασυνιθιστο ειναι ενα κοκκινο καπελο της ομαδας που παιζω μπαλα (ειναι ασυνιθιστο γιατι ερχεται σε αντιθεση με το υπολοιπο δωματιο το οποιο ειναι καταπρασινο λογω Παναθας)
    MaRiAnNa92
    21.10.2006, 13:11
    απο ασυνιθιστα πραγματα εχω:

    - 7 βραχιολακια Αllou Fun Pass σε διαφορετικα χρωματα(μετραω τις φορες που εχω παει στ Αllou )

    - πολλα λογοτεχνικα βιβλια(τι ειναι το ασυνιθιστο?οτι δεν τα εχω ανοιξει ποτε μου!)

    - μια οδοντοβουρτσα μεσα σε σχολικη κασετινα(u dont wanna know!)

    - μια προσκληση σε γαμο μιας σαυρας με εναν δρακο(u REALLY dont wanna know!)

    - ενα ροζ στεμμα

    - cd(ενω εχω ipod!!!)

    - μια μικρη μαυρη κουκλα απο την αφρικη ντυμενη με τις παραδοσιακες στολες τους (απο γενια σε γενια παει αυτη η κουκλα!)

    - αποτυπωματα νεκρων κουνουπιων στους τοιχους(με ειχαν πεθανει τα ατιμα!!)


    ο,τι αλλο βρω θα σας πω!(βεβαια,ολα αυτα δεν συγκρινονται με τα εμβρυα ποντικιων της back_in_black!)
    poison_girl
    21.10.2006, 16:33
    Παράθεση:

    Το μέλος ageras στις 20-10-2006 στις 23:01 έγραψε...

    Το μόνο ασυνήθιστο που έχει το δωματιο μου είμαι ΕΓΩ!!!






    κ στο δικο μου επισης εγω!
    tolaruba
    22.10.2006, 16:44
    κατι ασυνιθιστο η κατι που μου αρεσει????μια πετρα απο τα μαυρα βολια(προσφορα της φιλης μου σιντι-γουιντι),μια φαλαινα(λουτρινι!!!)που ακουει στο ονομα παντελης,παρα πολλα σιντι και κατι στυλο που ειναι σα μιξες και κολλανε παντου!!!
    monkeyface
    22.10.2006, 16:59
    βασικά υπάρχει πολύ χρώμα στο δωμάτιό μου... είναι πολύ ζωντανό!!!
    αλλά πάντα υπάρχει και μια ακαταστασία...!!!
    Afroulita
    23.10.2006, 17:25
    asunithisto sto dwmatio mou thewrw to diplo krevati(akom aden pisteuw oti oi goneis mou mou piran xwris kan na zitisw!)
    rompa
    23.10.2006, 21:51
    απαλό πορτοκαλί τοίχος και αφρικάνικα αντικείμενα
    Ozzakos
    24.10.2006, 15:42
    ΑΑΑ! Ξέχασα στο δωμάτιο μου υπάρχει επίσης και καμια 30αρια μπουκάλια ποτών(σε πλειοψηφία Jagermeister)....που είναι το παράκσενο ότι τα απέκτησα όλα ένα Σάββατο πρωί ενώ το προηγούμενο απόγευμα ήταν γεμάτα!
    lianameladaki
    24.10.2006, 17:29
    στο δικο μου δωματιο αυτο που ξεχωριζει ειναι η ντουλαπα και η ξυλινη σιντιερα οι οποιες ειναι γεματες με διαφορα ποστερ που ξεκολλησα απο το δρομο[και οχι μονο..]και απο στιχους γραμμενους με μαυρο ανεξιτηλο...το περιεργο,ειναι οτι οι γονεις μου δεν μου λενε τιποτα...μαλλον το χουν παρει αποφαση οτι σε κανα δυο χρονια θα πανε για πεταμαα...
    MrsStranger
    25.10.2006, 20:09
    Κάτι που εκανα στο δωματιο μου και μου αρεσει και το βρισκω ασυνι8ιστο ειναι ι θερμανση μου που εχο γραψει επανω ποιήματα με μαρκαδωρους πολυ εντονη αλλα ξεχωριστη..
    poison_girl
    27.10.2006, 03:50
    Παράθεση:

    Το μέλος MrsStranger στις 25-10-2006 στις 20:09 έγραψε...

    Κάτι που εκανα στο δωματιο μου και μου αρεσει και το βρισκω ασυνι8ιστο ειναι ι θερμανση μου που εχο γραψει επανω ποιήματα με μαρκαδωρους πολυ εντονη αλλα ξεχωριστη..



    μιλαμε πρεπει να ναι ΥΠΕΡΟΧΟ!!!!!!!!μπραβο σουυυ
    MrsStranger
    27.10.2006, 21:33
    ευχαριστω..!
    pretty
    28.10.2006, 13:18
    πολλά κουκλάκια μπόμπ σφουγγαράκης σε όλα τα μεγέθη, από τσέπης μέχρι τεράστιο,ένας γάιδαρος που τραγουδάει.κατα τάλλα υπάρχει πολύ χρώμα!!!!
    __ilias__
    05.11.2006, 17:43
    εχουμε και λεμε... πολλες αφισες street μηχανων καθως εχω παθος με την παρτυ τους... και αφισες των.. anjelina jolie, shakira, kylie minogue, aguilera... τα 2 ομορφοτερα πραγματα πανω στον πλανητη αυτη τη στιγμη..
    Ania
    24.01.2007, 07:40
    syllektiki afisa me ypografes apo ola ta (parontika) melh twn rotting christ(greek black metal group).dwro apokleistika k mono gia mena apo ton tragoudisti tous