ελληνική μουσική
475 online   ·  204.034 μέλη

Τι υπάρχει μέσα στο δωμάτιό σας?

mariza18
Σολίστ
Chat
24.01.2007, 13:45
πολλά περιέργα..αυτόγραφα ,μπουζουκοφωτογραφίες, πανό και αφίσες της ΑΕΚ, υπολογιστής και πάνω απο το κρεβάτι μου αφίσα του μεγάλου CHE και του phantom of the opera(ασχετα,αλλά οκ..) το πιο περίεργο είναι ότι έχω κρατήσει τα προσκλητήρια του γάμου της Μπάρμπι μου(!) όπως επίσης και τα βαφτίσια της κόρης της (αυτά παίζαμε όλη μέρα με τις φίλες μου)
wraios
Συγχορδία Μινόρε
Chat
30.01.2007, 13:52
ενα κρεβατι,ενα γραφειο,την ντουλαπα μου τις βιβλιοθηκες,καμια κιθαρα,λεφτα και μερικα βρωμικα ρουχα
rompa
Βετεράνος
Chat
20.03.2007, 17:24
ξύλινο μπαουλάκι , φωτογραφίες του Kurt Cobain , Ville Valo , φωτογραφίες με τους φίλους μου και την οικογένειά μου κολλημένες στην πόρτα ,πολλά CDs
gogere17
Σολίστ
Chat
20.03.2007, 21:01
ΤΟ ΠΙΟ ΑΣΥΝΙΘΗΣΤΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΔΩΜατιο μου αλλα σε ολο τον κοσμο
it's me
jacamar
Σολίστ
Chat
22.03.2007, 21:19
Χμ λοιπόν στο γαλάζιο μου δωμάτιο που με πολύ κόπο έφτιαξα υπάρχουν:
άπειρες μινιατούρες απο συγκροτήματα, στρατιωτάκια, αυτοκινητάκια, ζωάκια και διάφορα αναμνηστικά απο τα ταξίδια που έχω πάει... καμιά 20αριά μουσικά όργανα επείσεις απο ταξίδια! Βιβλία όσο πέρνει το μάτι σου! πίνακες που έχω ζωγραφίσει, ξύλινες αρχειοθήκες που τις έχω διακοσμήσει με πυρογράφο, πολλλλαααα cds, πένες με φτερό!, φωτογραφίες, 4 κιθάρες, 1 αρμόνιο, διάφορα περίεργα πραγματάκια από ανατολίτικα παζάρια.
Γενικά το δωμάτιο μυρίζει κανέλα γιατί μου αρέσει να καίω αρωματικά και μπορεί να σε ταξιδέψει!
Το ασυνίθιστο είναι η παντελής έλλειψη αφισών και το γεγονός του οτι είναι σε τάξη!
sea_like_eyes
MusicHeaven Guru
Chat
03.04.2007, 18:04
Απο βαρη μεχρι βιβλια...απο στιχους-χαρτια τσαλακομενους στο πατωμα μεχρι μονοζυγο...απο σκονη μεχρι πολυ σκονη...απο Jean στην ντουλαπα μεχρι μπαταριες του περασμενου αιωνα...απο αφισες metal μεχρι αυτογραφα απο Dj's...απο ακριβα αρωματα μεχρι σκονισμενες κιθαρες(δυο τις εχω)...απο μπαλες γυμναστικης(μια την εχω)μεχρι μαξιλαρια διαφορων μεγεθων...απο σκονη μεχρι πολυ σκονη...(αgain)

Y.Γ το δωματιο μου ειναι μια τρυπα...
tolaruba
Φθασμένος
Chat
12.04.2007, 16:50
Μιας και η διακοσμιση αλλαξε θα ξαναγραψω..
Στον εναν τοιχο σχεδια ,απο ζελεδακια,μια τεραστια αφισα του στοκα ξηλωμενη απο μια κολωνα στη συγγρου.Στον αλλον μου τοιχο ενας μεγαλος φανελοπινακας με ολους!!Παντελη,χαρη,πανο,μιλτο,αλκινοο,ορφεα και..μενα!!
Επισης αμετρητα σιντι μια κιθαρα,ενα τουμπελεκι και ενα λαχανοπορτοκαλι πουφ!
rocketqueen
Περαστική Νότα
Chat
13.04.2007, 14:51
Λοιπόν... Στο δωμάτιο μου υπάρχουν τόσες αφίσες, με αποτέλεσμα όποιος μπαίνει μέσα, να νομίζει ότι είναι ταπετσαρία του τοίχου...
RandyOzzy
Βασική Νότα
Chat
10.05.2007, 22:46
original i moufa aftografo ? ego exo gemisi to domatiomou me ton OZZY ,RANDY, SABBATH, ZEPPELIN, PURPLE kai pola alla

zw
Συγχορδία Μινόρε
Chat
05.06.2007, 11:03
foto tis floresientas(nomizo etsi legete apo ena argetiniko ergo)
p vlepei i aderfi m k m exei gemisei to domatio...
dustixos menoume mazi...
SOPHIA-MX-4EVER
Σολίστ
Chat
05.06.2007, 14:29
Παράθεση:

Το μέλος punkster στις 20-10-2006 στις 22:28 έγραψε...

Εμενα υπαρχει μια πολυ μεγαλη αφισα που "διαφημιζε" μια συναυλια του Χατζηγιαννη που θα γινοταν σε ενα τοπικο φεστιβαλ της Πευκης. Το ιδιαιτερο που εχει αυτη η αφισα ειναι οτι την ξεκολλησα απο μια κολονα στο δρομο γιατι μου αρεσε πολυ! Επισης εχω μια αφισα που "διαφημιζε" μια συναυλια μαθητικων συγκροτηματων που ειχαν συμμετασχει στο Schoolwave και που θα γινοταν και αυτη σε ενα τοπικο φεστιβαλ της Πευκης! Αυτη την αφισα την σουφρωσα απο το πολιτιστικο κεντρο του δημου Πευκης...... Γενικα μου αρεσουν οι περιεργες αφισες και αυτες που απεκτισα με μη συνηθησμενο τροπο!!!

χα!κι εγω το εχω κανει αυτο....
κ με αφισα μαλιστα του Μιχαλη!!!
tina15
Συγχορδία Μινόρε
Chat
09.06.2007, 16:58
Ασυνήθιστο ε; μμμ ο μαύρος τοίχος γέματος με αγαπημένες φωτογραφίες και αφιερώσεις πως σας φαίνεται;;;
blacksheep
Συγχορδία Μινόρε
Chat
09.06.2007, 17:06
Μεσα στο δωματιο μου υπαρχουν οροσειρες πραγματων τις οποιες αν δεν ξερεις αναριχηση ειναι αρκετα δυσκολο να τις περασεις.Το τελειο κολπο για να αποφευγεις τους διαφορους περιεργους οι οποιοι συνηθως θελουν να κανουν επιδρομη στο χωρο σου.........
loussi
Βασική Νότα
Chat
09.06.2007, 19:42
Παράθεση:

Το μέλος blacksheep στις 09-06-2007 στις 17:06 έγραψε...

Μεσα στο δωματιο μου υπαρχουν οροσειρες πραγματων τις οποιες αν δεν ξερεις αναριχηση ειναι αρκετα δυσκολο να τις περασεις.Το τελειο κολπο για να αποφευγεις τους διαφορους περιεργους οι οποιοι συνηθως θελουν να κανουν επιδρομη στο χωρο σου.........

se mena na deis oroseires!!(tromerh organwsh)...alla egw den to kanw epithdes...to ftiaxnw panta(to dwmatio) kai pali xalaei.to atimo..
rompa
Βετεράνος
Chat
12.06.2007, 23:16
Έχω προσθέσει φωτογραφίες του Ville Valo και πουφ - καθισματάκια
SOPHIA-MX-4EVER
Σολίστ
Chat
17.06.2007, 02:12
και αυτο...
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
LadyLuck
Συγχορδία Μινόρε
Chat
18.06.2007, 02:18
(Αρχίζω να κοιτάω γύρω γύρω).
Κρεβάτι... Τηλεόραση... Δύο καρέκλες... Γραφείο... Εκτυπωτής... Στερεοφωνικό... Κράνος... Βιβλία... Χαρτιά... Τάβλι... DvDs... Φάκελοι... Φωτογραφίες... Μωβ κουτάκια... Κορνίζες... Κεράκια... Κρέμες... Ηχεία... Κάλτσες ( )... Ονειροπαγίδες... Παράθυρο
CountessEfi
Βασική Νότα
Chat
23.06.2007, 14:47
πολλές αφίσες του Lord of the Rings κ μια κούκλα Jack Sparrow
despinakontogianni
Βετεράνος
Chat
31.07.2007, 21:44
Υπογεγραμμένη αφίσα από τον Αλκίνοο Ιωαννίδη, μια φωτογραφία με το Σάκη Μπουλά(από το Ζυγό), πεταμένα cds, αφίσες του Πλιάτσικα και γενικότερα ένα μουσικό χάος.
purplebutterfly
Βασική Νότα
Chat
03.02.2008, 00:22
εμενα εχει οτι να'ναι!
πολλες αφισες των ΗΙΜ,της amy lee μια με μια νεραιδα γεματη αιμα....
ακομη μια μωβ μπαντα και μια μωβ μεγαλη πεταλουδα ζωγραφισμενη απο το αγορι μ...
α!πολλες φωτο με φιλες μου....
μπουκαλια τσαι απο τα starbucks...
την κιθαρα μ...
και πολλα κουτια....!!!