ελληνική μουσική
    681 online   ·  210.851 μέλη

    Συναντήσεις - Λευτέρης Παπαδόπουλος

    Melissanthi
    07.11.2006, 16:32
    Ξέρει κανένας αν αυτή τη σαιζόν θα έχει καινούργιες εκπομπές?
    Είναι η 5η φορά που βλέπω σε επανάληψη την εκπομπή με τον Μητσιά!Την έχω μάθει απέξω.....

    megaloserwtikos
    07.11.2006, 16:39
    Ναι... θα έχει καινούριες εκπομπές.

    θα ξεκινήσει μάλιστα με τον Νικήτα Κληντ, απ' ότι έμαθα. Οπου σε παράθυρο θα βγει και η Αρβανιτάκη για να λύσουν την παρεξήγηση από τις επιπόλαιες δηλώσεις του.


    aggeliki
    07.11.2006, 16:52

    Melissanthi
    07.11.2006, 20:46
    Παράθεση:

    Το μέλος megaloserwtikos στις 07-11-2006 στις 16:39 έγραψε...

    Ναι... θα έχει καινούριες εκπομπές.

    θα ξεκινήσει μάλιστα με τον Νικήτα Κληντ, απ' ότι έμαθα. Οπου σε παράθυρο θα βγει και η Αρβανιτάκη για να λύσουν την παρεξήγηση από τις επιπόλαιες δηλώσεις του.






    Πλάκα κάνεις!!!!
    Ε, ρε τηλεθέαση που έχει να πέσει..... Θα ...γκαζώσουν τα μηχανάκια της AGB!!

    Melissanthi
    07.11.2006, 21:36
    Maraki μου, όπως είπα την έχω μάθει κυριολεκτικά απ'έξω.Οπότε αν θέλεις να μάθεις κάτι, ευχαρίστως!

    Όντως δεν έβαλε την Τάνια, αλλά μην ανησυχείς δεν έβαλε (πάλι) τον Μητσιά, έβαλε τον Τερζή.. Άρα μάλλον καλλίτερο το κρυολόγημα..

    aggeliki
    07.11.2006, 21:40
    Kαλά ούτε ακι εγώ έχω πετύχει τον Μητσιά....Και θέλω να δω αυτή την εκπομπή....
    semplice
    07.11.2006, 22:05
    Παράθεση:

    Το μέλος maraki24 στις 07-11-2006 στις 21:24 έγραψε...



    Δήλαδή πόσο γκαντέμης μπορεί να είναι ένας άνθρωπος? Ο Μητσιάς είναι ο αγαπημένος μου απ' τους τραγουδιστές, κι όμως αυτήν την εκπομπή δεν την έχω πετύχει ποτέ....
    Πάντως θα έβαζε Τάνια το Σάββατο που μας πέρασε...μη μου πεις ότι δεν την έβαλε και έβαλε πάλι το Μητσιά...Δηλαδή και άρπαξα κρυολόγημα έξω, και δεν τον είδα????




    Θα το λύσουμε το πρόβλημα!!Δεν χάθηκε ο κόσμος!Η επιστήμη ειναι εδώ!
    Λοιπόν ..Σκορδάκι(πορσελάνινο εννοώ),ματάκι ,ή ροδάκι(ρόδι) τι προτιμάς;;¨




    kifa
    07.11.2006, 22:12
    ... Ευτυχως που δεν με εχει καλεσμένο .... τη Πρωτοχρόνια ..... !!!!!




    rory166
    07.11.2006, 22:21
    @@
    megaloserwtikos
    08.11.2006, 02:19
    Η αλήθεια είναι ότι μια πλακίτσα έκανα με τον Κλιντ, λόγω ότι οι θαμώνες του ΜΗ, το θέμα ''δήλωση-φωτιά'' το έχουμε εδώ και 2 μήνες φάει στην μάπα. Είπα λοιπόν να αστειευτώ με το θέμα, να χαλαρώσουμε λίγο βρε αδερφέ.

    Το λέω μην μου την πέσει πάλι κανένας ότι είμαι ειρωνικός και τέτοια.

    Υ.Γ. Η εκπομπή με τον Μητσιά είναι πράγματι ενδιαφέρουσα.
    Υ.Γ.2: Δεν νομίζω ότι ενδιαφέρει και πολλούς η δήλωση- βόμβα. Εμείς εδώ νομίζω δώσαμε μεγάλες διαστάσεις. Να μου έλεγες ότι είπε η Μπεζεντάκου την Λάμπρου ατάλαντη να σου πω ''ναι, θα γίνει χαμός από τηλεθέαση''.
    Στο παρελθόν έχουν ειπωθεί και χειρότερα μεταξύ τραγουδιστών πάντως.
    Melissanthi
    08.11.2006, 12:27
    Τς τς τς τς...... πιπέρι, erwtike, πιπέρι! Δεν αστειευόμαστε με τέτοια! (Έλα, πλάκα κάνω)

    Για να πω την αλήθεια, εξεπλάγην όταν το διάβασα. Ειδικά στο σημείο με το "παράθυρο". Γενικά απόρησα και με το ότι ο Παπαδόπουλος θα είχε τον Κληντ αλλά και ότι θα έλυναν τις διαφορές τους δημοσίως..
    Αλλά, όπως είδες "τσίμπησα" τελικά!

    Κύττα, νομίζω ότι τον κόσμο που ασχολείται με το καλό τραγούδι (όχι τις Μπεζεντάκου - Λάμπρου) τον απασχολεί (όσοι έχουν διαβάσει τουλάχιστον τη συνέντευξη. Έχω ακούσει από άρκετό κόσμο, εκτός musicheaven, αρνητικά σχόλια για τη δήλωση) το θέμα. Αλλά όντως, μπορεί εμείς εδώ να δώσαμε τόσο μεγάλες διαστάσεις.

    eneni
    18.11.2006, 21:09
    Αρχισε καινουριος κυκλος εκπομπών.
    Τωρα εχει την Ελευθερία Αρβανιτάκη!