ελληνική μουσική
    735 online   ·  210.849 μέλη

    Η γκάφα της χρονιάς που πέρασε!

    Anthos
    15.12.2006, 12:53
    Πριν κάτι χρόνια πήγα να αλλάξω μία επίταγή σε τράπεζα και μου ζητά ταυτότητα η υπάλληλος. Ανοίγω το πορτοφόλι το οποίο όμως ήταν ανάποδα και πάνω στο πάγκο μπροστά από την ταμία πέφτει ένα προφυλακτικό Είναι εκεί που ένιωσα την φράση "να ανοίξει η γη να με καταπιεί"...γυρίζω τότε διστακτικά και σαν σε slow motion και κοιτάζω την ταμία που με βλέπει θυμωμένα. Και πίσω μου 2-3 πελάτες σε στυλ κινουμένων σχεδίων ο ένας λίγω πιο αριστερά του προηγούμενου να βλέπουν. Και στην έξοδο μου από την βιασύνη μου να διασταυρώσω μου βγαίνει η παντόφλα και τρέχω με μία παντόφλα και διασταυρώνω τον δρόμο Περιμένω να φύγουν τα αυτοκίνητα και πάω και παίρνω την άλλη παντόφλα...


    Thalia__
    15.12.2006, 13:00
    Παράθεση:

    Το μέλος Emilia_ στις 14-12-2006 στις 14:41 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Thalia__ στις 14-12-2006 στις 14:07 έγραψε...

    Λοιπόν θα σας πω την μεγαλυτερότερη γκάφα που έχω κάνει - νομίζω δηλαδή γιατί εχω κάνει άπειρες...-
    Αρχιζω..... λοιπόν είμαι στην παραλία μαζί με κάτι φίλους οπου θέλοντας να ξετυλίξουμε τα super αθλητικά κορμια μας παιζουμε κάτι μεταξύ βόλευ και πόλο στην θάλασσα...
    Ως εδώ όλα καλά, πρέπει να σας πω όμως οτι εγώ δεν φορούσα τα γυαλιά μου και κοινώς δεν έβλεπα τίποτα, έτσι όταν απέκρουσα εντυπωσιακά και έπρεπε να πάω να κυνηγήσω την μπάλα αντί για την μπάλα άρπαξα μια γιαγιά που φορούσε λευκό σκουφάκι...ναι ναι κι ομως έγινε...
    Διάλειμμα για διαφημήσεις....και η συνέχεια στα επόμενα επεισόδια



    Πω Πω Πω....Jesus!!! Και πως αντεδρασε η ερμη η γιαγιακουλα...???!!!


    Πως να αντέδρασε μωρε....τρομαξε αλλά τουλαχιστον δεν άρχισε να φωνάζει...
    Το θέμα δεν είναι η γιαγιά αλλά το δικό μου ρομπιλίκι μπορείς να το φανταστείς???
    poison_girl
    15.12.2006, 14:44
    Παράθεση:

    Το μέλος Thalia__ στις 15-12-2006 στις 13:00 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Emilia_ στις 14-12-2006 στις 14:41 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Thalia__ στις 14-12-2006 στις 14:07 έγραψε...

    Λοιπόν θα σας πω την μεγαλυτερότερη γκάφα που έχω κάνει - νομίζω δηλαδή γιατί εχω κάνει άπειρες...-
    Αρχιζω..... λοιπόν είμαι στην παραλία μαζί με κάτι φίλους οπου θέλοντας να ξετυλίξουμε τα super αθλητικά κορμια μας παιζουμε κάτι μεταξύ βόλευ και πόλο στην θάλασσα...
    Ως εδώ όλα καλά, πρέπει να σας πω όμως οτι εγώ δεν φορούσα τα γυαλιά μου και κοινώς δεν έβλεπα τίποτα, έτσι όταν απέκρουσα εντυπωσιακά και έπρεπε να πάω να κυνηγήσω την μπάλα αντί για την μπάλα άρπαξα μια γιαγιά που φορούσε λευκό σκουφάκι...ναι ναι κι ομως έγινε...
    Διάλειμμα για διαφημήσεις....και η συνέχεια στα επόμενα επεισόδια



    Πω Πω Πω....Jesus!!! Και πως αντεδρασε η ερμη η γιαγιακουλα...???!!!


    Πως να αντέδρασε μωρε....τρομαξε αλλά τουλαχιστον δεν άρχισε να φωνάζει...
    Το θέμα δεν είναι η γιαγιά αλλά το δικό μου ρομπιλίκι μπορείς να το φανταστείς???






    poison_girl
    15.12.2006, 14:46
    Einai apeireeeees na pw kalutera tipota sovaro pou xw kanei???
    Emilia_
    15.12.2006, 15:08
    Παράθεση:

    Το μέλος Anthos στις 15-12-2006 στις 12:53 έγραψε...

    Πριν κάτι χρόνια πήγα να αλλάξω μία επίταγή σε τράπεζα και μου ζητά ταυτότητα η υπάλληλος. Ανοίγω το πορτοφόλι το οποίο όμως ήταν ανάποδα και πάνω στο πάγκο μπροστά από την ταμία πέφτει ένα προφυλακτικό Είναι εκεί που ένιωσα την φράση "να ανοίξει η γη να με καταπιεί"...γυρίζω τότε διστακτικά και σαν σε slow motion και κοιτάζω την ταμία που με βλέπει θυμωμένα. Και πίσω μου 2-3 πελάτες σε στυλ κινουμένων σχεδίων ο ένας λίγω πιο αριστερά του προηγούμενου να βλέπουν. Και στην έξοδο μου από την βιασύνη μου να διασταυρώσω μου βγαίνει η παντόφλα και τρέχω με μία παντόφλα και διασταυρώνω τον δρόμο Περιμένω να φύγουν τα αυτοκίνητα και πάω και παίρνω την άλλη παντόφλα...





    Πω πω πω....δεν θελω να το φανταστω καν...χο χο
    Απο τοτε φανταζομαι προσεκτικα με τα...πορτοφολια μας,ετσι..???

    Κατι παρομοιο μου ετυχε τις προαλλες,οπου στο νετ-καφε αντι να δωσω την αντιστοιχη καρτα,εδωσα την καρτα του dvd-24ωρο...με κοιταει ο τυπος...λεω τι θελει τωρα...? Οταν το καταλαβα,λεω οκ-προσεκτικα αλλη φορα...Ελα μου ομως,που το ξαναεκανα και αυτη τη φορα του εδωσα την καρτα της δουλειας..??
    Μα στον ιδιο ομως..?

    Οπωτε...προσεχε μην σου ξανατυχει!!!! Χο χο..
    mariza18
    15.12.2006, 15:16
    απίθανο τόπικ..
    αν κάτσω να μετρήσω τις γκάφες μου θα πάρει ώρες..η τελευταία που θυμάμαι να έχω κάνει ήταν στο σχολείο που πριν μπούμε στις τάξεις,ενώ όλοι έκαναν το σταυρό τους στη προσευχή,εγώ-χωρίς να το καταλάβω μιας και που ήμουν στο κόσμο μου-άρχισα να χειροκροτάω δυνατά και να φωνάζω μπράβο...όλο το σχολείο γύρισε και με κοιτάζε.όταν το συνειδητοποίησα άρχισα να γελάω μηχανικά και απο μέσα μου ευχόμουν να ανοίξη η γη να με καταπιεί..ποπο ντροπή...
    lookylouk
    15.12.2006, 17:37
    Σε ένα μπαρ με πολύ στριμωξίδι και κόσμο, χώθηκα κι εγώ να παραγγείλω το ποτάκι μου. Και το έκανα. Μόνο που χωρίς να το καταλάβω το παρείγγειλα στο dj! Πού να καταλάβω με τέτοιο πανικό ποιος ήταν ο μπαρμαν...
    Πάντως ευγενέστατος ο dj! το ζήτησε ο ίδιος στο μπαρμαν και μου το έφερε!!
    KAKOFONIKS
    15.12.2006, 18:40
    Παράθεση:

    Το μέλος mariza18 στις 15-12-2006 στις 15:16 έγραψε...

    απίθανο τόπικ..
    αν κάτσω να μετρήσω τις γκάφες μου θα πάρει ώρες..η τελευταία που θυμάμαι να έχω κάνει ήταν στο σχολείο που πριν μπούμε στις τάξεις,ενώ όλοι έκαναν το σταυρό τους στη προσευχή,εγώ-χωρίς να το καταλάβω μιας και που ήμουν στο κόσμο μου-άρχισα να χειροκροτάω δυνατά και να φωνάζω μπράβο...όλο το σχολείο γύρισε και με κοιτάζε.όταν το συνειδητοποίησα άρχισα να γελάω μηχανικά και απο μέσα μου ευχόμουν να ανοίξη η γη να με καταπιεί..ποπο ντροπή...


    gate
    16.12.2006, 02:03
    Μόνο μία;


    1. Προσπαθώντας να μπω σε καφέ στο Ν. Φάληρο και ενώ είχα στήσει το ραντεβού μου, ως συνήθως, πάλευα επί πολλή ώρα να σπρώξω μια πόρτα, για την οποία ήμουν πεπεισμένη ότι επρόκειτο για την είσοδο... Μετά από τη βοήθεια ενός καλού ανθρώπου, διαπίστωσα ότι έσπρωχνα τη γυάλινη πόρτα που είχε κλείσει πλέον οριστικά, ενώ η κυρίως πόρτα ήταν μόλις λίγα βήματα δίπλα μου και το κυριότερο... όλοι μέσα στο καφέ (μαζί και το ...ανεκδιήγητο...ραντεβού μου) παρακολουθούσαν την απεγνωσμένη προσπάθειά μου να την ανοίξω, καθώς... η πόρτα αυτή αποτελούσε πλέον τζάμι του καφέ... (από εκείνα που βλέπεις εσύ από μέσα αλλά δε σε βλέπουν οι απ' έξω...)

    2. Περπατώντας σε πολυσύχναστο δρόμο της Αθήνας κι ενώ για μια ακόμη φορά είχα χαθεί, έψαχνα να βρω καμιά πινακίδα με το όνομα των οδών στους τοίχους... Δεν έβλεπα πολύ καθαρά, με ζάλιζε λίγο και ο ήλιος, είχα και το κεφάλι μου δεξιά- αριστερά μήπως πετύχω την οδό, ... δε μου ΄φταναν όλ' αυτά, ξαφνικά... πετάχτηκε μια κολώνα στο δρόμο μου και... καταλαβαίνετε...

    Στο ημερήσιο πρόγραμμα βέβαια βρίσκεται πάντα
    - το ότι μπερδεύω ονόματα συνεργατών μου και τους κάνω να με κοιτάνε με απορία για το πώς ακόμα δεν τους έχω μάθει,
    - δεν θυμάμαι ποιά μέρα είναι σήμερα, με αποτέλεσμα πριν το καλημερα σας στο γραφείο να μου ανακοινώνουν την ημερομηνία, για να μπορούμε να συνενοούμαστε,
    - στην ατζέντα του κινητού μου γράφω τα ραντεβού μου συχνά σε άλλες ημερομηνίες,
    - έχω κλείσει συναντήσεις με 3 διαφορετικούς ανθρώπους σε 3 διαφορετικούς τόπους την ίδια ώρα και μέρα... (ναι, το... έκανα και αυτόν τον χρόνο...)
    - έχω χαθεί στο κέντρο της Αθήνας, ρωτώντας κατά που πέφτει η Σταδίου
    - έχω δώσει ραντεβού στο ΙΜΕ και κατεβαίνοντας από το λεωφορείο, εξέλαβα το "όπως είσαι τώρα, ανέβα προς τα πάνω λίγα μέτρα" ... προς την αντίθετη κατεύθυνση...
    - έχω ασφαλώς ξεχάσει να κατέβω στη σωστή στάση του μετρό (αυτό μου συμβαίνει σίγουρα μερικές φορές την εβδομάδα...)
    - είμαι κίνδυνος για όποιον με συνοδεύει σε γεύμα σε εστιατόριο, καθώς είναι βέβαιο πως θα γίνουμε νούμερα, αφού τα σερβίτσια θα καταλήξουν με έναν ...μαγικό τρόπο... στο πάτωμα..., με πολύ ενοχλητικό θόρυβο...

    Πήρατε μια γεύση νομίζω...
    KAKOFONIKS
    16.12.2006, 12:52
    Πολύ πλάκα, αλλά ρε 'συ gate περιγράφεις τον εαυτό σου λες και είσαι κινητή καταστροφή .


    pastella
    16.12.2006, 13:20
    Παράθεση:

    Το μέλος mariza18 στις 15-12-2006 στις 15:16 έγραψε...

    απίθανο τόπικ..
    αν κάτσω να μετρήσω τις γκάφες μου θα πάρει ώρες..η τελευταία που θυμάμαι να έχω κάνει ήταν στο σχολείο που πριν μπούμε στις τάξεις,ενώ όλοι έκαναν το σταυρό τους στη προσευχή,εγώ-χωρίς να το καταλάβω μιας και που ήμουν στο κόσμο μου-άρχισα να χειροκροτάω δυνατά και να φωνάζω μπράβο...όλο το σχολείο γύρισε και με κοιτάζε.όταν το συνειδητοποίησα άρχισα να γελάω μηχανικά και απο μέσα μου ευχόμουν να ανοίξη η γη να με καταπιεί..ποπο ντροπή...



    χαχαχαχαχαχα!!!
    wraios
    18.12.2006, 20:09
    θα σας πω μια φοφερη ατακα που ειχε ειπωθει χωριο μου...κανει ενας γαμο του παιδιου του και παρελειψε να καλεσει εναν φιλο του...παει την επομενη αυτος ο φιλος και τον βρισκει και του αρχιζει τα παραπονα...και τι του λεει αυτος..ε δεν πειραζει βρε γιωργη την αλλη φορα
    και μια γκαφα....ειχαμε δωσει ραντεβου με την κοπελα μου σε μια καφετερια...την περιμενα την περιμενα αφαντη...μετα απο μιση ωρα την παιρνω τηλ να μου πει γιατι αργει...και τι λετε πως ειχε γινει....ειχα παει σε λαθος καφετερια

    gate
    19.12.2006, 01:07
    Παράθεση:

    Το μέλος KAKOFONIKS στις 16-12-2006 στις 12:52 έγραψε...

    Πολύ πλάκα, αλλά ρε 'συ gate περιγράφεις τον εαυτό σου λες και είσαι κινητή καταστροφή .






    Δε θα διαφωνήσουμε...
    maspa
    19.12.2006, 01:31
    Μου συνέβη αρχές γενάρη, εποχή γιορτών ακόμα....
    Γκαφα ,γκαντεμια, δε ξέρω, πάντως έγινα κόκκινη από ντροπή όταν έβγαινα χαλαρή χαλαρή από τα hondos σηκώνοντας πολλές σακούλες με δώρα(από διάφορα άλλα μαγαζιά) και στην πόρτα χτύπησε το μηχάνημα..... Με σταμάτησε η πωλήτρια που στεκόταν στην πόρτα κι αρχιζε να ανοίγει τις σακούλες και να μου κάνει έλεγχο!!!!!!!! Το κατάστημα γεμάτο!!!!!!!!! Κι επειδή ήταν δώρα, επομένως τα περισσότερα τυλιγμένα, για να μην τα ανοίξει και μου τα χαλάσει, μου είπε να περάσω πιο έξω, να μου δίνει μια μια τις σακούλες για να διαπιστώσει ποια σακούλα "χτύπησε"..... Τη ζημιά τελικά μου την είχε κάνει ο Γιάννης Κότσιρας!!!!!!!Καινούριο cd(το 30=κάτι ήταν, παρεπιπτώντωςς) από τα metropolis, είχε πάνω τα "σιδεράκια",τα οποία μου έκαναν τη ζημιά! κι έγινα ρεζίλιιιιιιι..... Δε ξαναπάτησα το πόδι μου εκεί πέρα! (Αυτοί χάσανε βέβαια, ξέρετε τι θα είχαν οικονομήσει από μένα;)
    mariza18
    19.12.2006, 12:16
    Παράθεση:

    Το μέλος maspa στις 19-12-2006 στις 01:31 έγραψε...

    Μου συνέβη αρχές γενάρη, εποχή γιορτών ακόμα....
    Γκαφα ,γκαντεμια, δε ξέρω, πάντως έγινα κόκκινη από ντροπή όταν έβγαινα χαλαρή χαλαρή από τα hondos σηκώνοντας πολλές σακούλες με δώρα(από διάφορα άλλα μαγαζιά) και στην πόρτα χτύπησε το μηχάνημα..... Με σταμάτησε η πωλήτρια που στεκόταν στην πόρτα κι αρχιζε να ανοίγει τις σακούλες και να μου κάνει έλεγχο!!!!!!!! Το κατάστημα γεμάτο!!!!!!!!! Κι επειδή ήταν δώρα, επομένως τα περισσότερα τυλιγμένα, για να μην τα ανοίξει και μου τα χαλάσει, μου είπε να περάσω πιο έξω, να μου δίνει μια μια τις σακούλες για να διαπιστώσει ποια σακούλα "χτύπησε"..... Τη ζημιά τελικά μου την είχε κάνει ο Γιάννης Κότσιρας!!!!!!!Καινούριο cd(το 30=κάτι ήταν, παρεπιπτώντωςς) από τα metropolis, είχε πάνω τα "σιδεράκια",τα οποία μου έκαναν τη ζημιά! κι έγινα ρεζίλιιιιιιι..... Δε ξαναπάτησα το πόδι μου εκεί πέρα! (Αυτοί χάσανε βέβαια, ξέρετε τι θα είχαν οικονομήσει από μένα;)





    σε καταλαβαίνω γιατί το χω πάθει και εγώ...
    KAKOFONIKS
    19.12.2006, 12:58
    Παράθεση:

    Το μέλος gate στις 19-12-2006 στις 01:07 έγραψε...

    Δε θα διαφωνήσουμε...



    Ε εντάξει συμβαίνουν αυτά σε όλους μας απλά να είσαι πιο προσεχτική
    KIT_KAT
    19.12.2006, 13:35
    Παράθεση:

    Το μέλος maspa στις 19-12-2006 στις 01:31 έγραψε...

    Μου συνέβη αρχές γενάρη, εποχή γιορτών ακόμα....
    Γκαφα ,γκαντεμια, δε ξέρω, πάντως έγινα κόκκινη από ντροπή όταν έβγαινα χαλαρή χαλαρή από τα hondos σηκώνοντας πολλές σακούλες με δώρα(από διάφορα άλλα μαγαζιά) και στην πόρτα χτύπησε το μηχάνημα..... Με σταμάτησε η πωλήτρια που στεκόταν στην πόρτα κι αρχιζε να ανοίγει τις σακούλες και να μου κάνει έλεγχο!!!!!!!! Το κατάστημα γεμάτο!!!!!!!!! Κι επειδή ήταν δώρα, επομένως τα περισσότερα τυλιγμένα, για να μην τα ανοίξει και μου τα χαλάσει, μου είπε να περάσω πιο έξω, να μου δίνει μια μια τις σακούλες για να διαπιστώσει ποια σακούλα "χτύπησε"..... Τη ζημιά τελικά μου την είχε κάνει ο Γιάννης Κότσιρας!!!!!!!Καινούριο cd(το 30=κάτι ήταν, παρεπιπτώντωςς) από τα metropolis, είχε πάνω τα "σιδεράκια",τα οποία μου έκαναν τη ζημιά! κι έγινα ρεζίλιιιιιιι..... Δε ξαναπάτησα το πόδι μου εκεί πέρα! (Αυτοί χάσανε βέβαια, ξέρετε τι θα είχαν οικονομήσει από μένα;)



    Αυτό δεν είναι γκάφα βρε παιδιά. Αυτό είναι γκάφα των υπαλλήλων και συμβαίνει σε όλους. Σιγά μην ντραπούμε κιόλας! Αφού είμαστε αθώοι
    Εμένα πάντως μου συνέβη πρόσφατα 2 φορές την ίδια μέρα στο ίδιο εμπορικό.(!) Μάλιστα την πρώτη φορά δε χτύπησε στην έξοδο του καταστήματος αλλά σε όλα τα επόμενα που έμπαινα, μέχρι που το κατάλαβα

    Γκάφες γάμων: Λέω στις χαιρετούρες σε ένα τύπο που στεκόταν πλάι στη νύφη: Εσύ είσαι ο κουμπάρος; - Όχι. Εγώ είμαι ο γαμπρός (ε πού να το φανταστώ Δεν τον είχα ξαναδει και στο γάμο έφτασα αργά...)

    Γκάφες γλώσσας: Αυτές κι αν είναι, ολόκληρο βιβλίο. Όταν είσαι στο εξωτερικό συνηθίζεις να σκέφτεσαι φωναχτά στα ελληνικά με αποτέλεσμα να γίνονται τραγικά σκηνικά γιατί όσο να'ναι... οι έλληνες είναι παντού...

    Ζημιές: Ουουου... Πώς λέει το τραγουδάκι "Κατερίνα, Κατερίνα, 20 ζημιές το μήνα..." ε κάτι τέτοιο! Δυστυχώς μου έχει βγει φήμη στην παρέα Φυσικά το αποκορύφωμα είναι εδώ στο δωματιάκι που μένω γιατί κάθε φορά που μαζευόμαστε 6-7 άτομα για "πάρτυ" κάθε λίγο βγάζουμε τα φαράσια... πιάτα... ποτήρια... τα βαζάκια με τα μπαχαρικά... τα κεράκια... τα χριστουγεννιάτικα αγγελάκια που αγόρασα - μόλις τα αγόρασα... ( )
    sentoni
    20.12.2006, 23:32
    Παράθεση:

    Το μέλος maspa στις 19-12-2006 στις 01:31 έγραψε...

    Μου συνέβη αρχές γενάρη, εποχή γιορτών ακόμα....
    Γκαφα ,γκαντεμια, δε ξέρω, πάντως έγινα κόκκινη από ντροπή όταν έβγαινα χαλαρή χαλαρή από τα hondos σηκώνοντας πολλές σακούλες με δώρα(από διάφορα άλλα μαγαζιά) και στην πόρτα χτύπησε το μηχάνημα..... Με σταμάτησε η πωλήτρια που στεκόταν στην πόρτα κι αρχιζε να ανοίγει τις σακούλες και να μου κάνει έλεγχο!!!!!!!! Το κατάστημα γεμάτο!!!!!!!!! Κι επειδή ήταν δώρα, επομένως τα περισσότερα τυλιγμένα, για να μην τα ανοίξει και μου τα χαλάσει, μου είπε να περάσω πιο έξω, να μου δίνει μια μια τις σακούλες για να διαπιστώσει ποια σακούλα "χτύπησε"..... Τη ζημιά τελικά μου την είχε κάνει ο Γιάννης Κότσιρας!!!!!!!Καινούριο cd(το 30=κάτι ήταν, παρεπιπτώντωςς) από τα metropolis, είχε πάνω τα "σιδεράκια",τα οποία μου έκαναν τη ζημιά! κι έγινα ρεζίλιιιιιιι..... Δε ξαναπάτησα το πόδι μου εκεί πέρα! (Αυτοί χάσανε βέβαια, ξέρετε τι θα είχαν οικονομήσει από μένα;)






    . . . ναι αλλά τελικά το cd άξιζε !
    maspa
    20.12.2006, 23:38
    Παράθεση:

    Το μέλος sentoni στις 20-12-2006 στις 23:32 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος maspa στις 19-12-2006 στις 01:31 έγραψε...

    Μου συνέβη αρχές γενάρη, εποχή γιορτών ακόμα....
    Γκαφα ,γκαντεμια, δε ξέρω, πάντως έγινα κόκκινη από ντροπή όταν έβγαινα χαλαρή χαλαρή από τα hondos σηκώνοντας πολλές σακούλες με δώρα(από διάφορα άλλα μαγαζιά) και στην πόρτα χτύπησε το μηχάνημα..... Με σταμάτησε η πωλήτρια που στεκόταν στην πόρτα κι αρχιζε να ανοίγει τις σακούλες και να μου κάνει έλεγχο!!!!!!!! Το κατάστημα γεμάτο!!!!!!!!! Κι επειδή ήταν δώρα, επομένως τα περισσότερα τυλιγμένα, για να μην τα ανοίξει και μου τα χαλάσει, μου είπε να περάσω πιο έξω, να μου δίνει μια μια τις σακούλες για να διαπιστώσει ποια σακούλα "χτύπησε"..... Τη ζημιά τελικά μου την είχε κάνει ο Γιάννης Κότσιρας!!!!!!!Καινούριο cd(το 30=κάτι ήταν, παρεπιπτώντωςς) από τα metropolis, είχε πάνω τα "σιδεράκια",τα οποία μου έκαναν τη ζημιά! κι έγινα ρεζίλιιιιιιι..... Δε ξαναπάτησα το πόδι μου εκεί πέρα! (Αυτοί χάσανε βέβαια, ξέρετε τι θα είχαν οικονομήσει από μένα;)






    . . . ναι αλλά τελικά το cd άξιζε !





    ’ξιζε ή όχι, είναι το cd που μ'αρέσει λιγότερο από τον κότσιρα.....

    (Λέτε τελικά να φταίει αυτό το γεγονός και να μη μ'άρεσε τόσο το cd?)

    Tropaiatissa
    21.12.2006, 12:33
    Καλά έχω πεθάνει στα γέλια με τα όσα είπατε!
    Θυμήθηκα μια δική μου γκάφα, με κινητό...
    Μιλούσαμε μέσω sms με μια φίλη μου και "θάβαμε" μια άλλη, την οποία αντιπαθούσαμε... Και ένα μήνυμα στο οποίο έβριζα την αντιπαθητικιά, καταλάθως αντί να το στείλω στη φίλη μου, το έστειλα σ' αυτή που έβριζα!!!
    Ευτυχώς η άλλη όταν το έλαβε νόμιζε ότι της έκανα πλάκα κι έτσι τη γλίτωσα...