ελληνική μουσική
    745 online   ·  210.832 μέλη

    “Rory Gallagher” tribute band: SINNERBOY

    xanthoulak
    29.01.2007, 10:49
    Είναι σιγουρότατο! 9 Φλεβάρη. Εσύ δηλαδή θα έρθεις στη Θεσσαλονίκη, έτσι; Γιατί ανταποκρίθηκαν ως τώρα από άλλες πόλεις.
    Να συναντηθούμε εκεί λοιπόν, στην Υδρόγειο
    mayros_skylos
    02.02.2007, 13:21
    Παιδιά, η προπώληση έχει ξεκινήσει σε Metropolis & Λωτό. Είναι 15 ευρώ, όπ[ως και το φοιτητικό. Συμφέρει. ακούστε ακόμα το spotaki στον 1055 Rock.
    heartbreak-kid
    02.02.2007, 13:32
    δεν μπορώ να πάω αύριο στο ροντέο και να πληρώσω είσοδο εκεί?πρέπει οπωσδήποτε να πάρω ticket?
    xanthoulak
    02.02.2007, 13:40
    Φυσικά και μπορείς να κόψεις εκεί εισητήριο. Πάρε όμως ένα τηλέφωνο αν θες, δε ξέρω τι χωρητικότητα έχει το Rodeo. Πιο πάνω θα βρεις τηλέφωνο.
    heartbreak-kid
    02.02.2007, 13:43
    Παράθεση:

    Το μέλος xanthoulak στις 02-02-2007 στις 13:40 έγραψε...

    Φυσικά και μπορείς να κόψεις εκεί εισητήριο. Πάρε όμως ένα τηλέφωνο αν θες, δε ξέρω τι χωρητικότητα έχει το Rodeo. Πιο πάνω θα βρεις τηλέφωνο.



    εγώ ξέρω τι χωρητικότητα έχει
    mayros_skylos
    06.02.2007, 17:36
    Παιδιά ανέβηκε και το site μας (για να δείτε για Sinnerboy και όχι μόνο). Είναι www.monopatia.gr . Επίσης όσοι/ες βρεθήκατε σε κάποια από τις 3 πρώτες εμφανίσεις τους στην Ελλάδα (Αθήνα & Άργος) πείτε μας εντυπώσεις.
    tsaboukos
    06.02.2007, 21:08
    Πήγα στη συναυλία τους στο Αργος.Είναι τέλειοι.Αξιζάν όλα τα λεφτά.Ηταν ένα σόου δύο και κάτι ωρών,όλοι τραγουδούσαν και χόρευαν(ροκ εντ ρολ) και σου θύμιζαν πάρα πολύ τον Rory(R.I.P.).δεν περίμενα να ηταν τοσο ωραια.Ηταν φιλικοί με το κοινό,κατέβαιναν απο τη σκηνή και έπαιζαν σολάκια,ο ντράμμερ έπαιξε και ντραμ σολο.Όσοι είστε απο Θεσσαλονίκη ή όπου αλλού εμφανίζονται μήν τους χασετε.

    STAY HEAVY!!!!
    http://blogs.musicheaven.gr/tsaboukos

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : tsaboukos στις 06-02-2007 21:09 ]


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : tsaboukos στις 06-02-2007 21:09 ]


    xanthoulak
    07.02.2007, 11:20
    Πολύ ωραία!!! Να' σαι καλά για τη πληροφορία. Είναι πολύ σημαντικό να ξέρουμε ότι αξίζει να πάμε και σίγουρα θα περάσουμε καλά.
    Στη Θεσσαλονίκη θα είναι και σε έναν πολύ καλό χώρο, μεγάλο και με πάρα πολύ καλό ήχο.
    Τα λέμε εκεί.
    Ας ενημερώσουμε γνωστούς/ές που ίσως δεν είδαν αφίσα ή δεν το άκουσαν στο ράδιο. Ας μη χάσουν την ευκαιρία!

    mayros_skylos
    07.02.2007, 17:36
    Πέρα από τα Metropolis & Λωτό, η προπώληση γίνεται και από τον Πάτση (Τσιμισκή με Αριστοτέλους).
    xanthoulak
    09.02.2007, 10:44
    Σήμερα είναι η μέρα!
    Οι πληροφορίες που είχαμε και για άλλες πόλεις ( Αθήνα - Λάρισα ) ήταν πολύ ενθαρρυντικές. Οι συναυλίες ήταν καταπληκτικές, σχεδόν 3 ώρες με πολύ κόσμο, χορό και ικανοποίηση για την απόδοση των κομματιών του Ρορυ. Ο κόσμος ζητούσε να ξανάρθουν.
    Ας ελπίσουμε ότι στη Θεσ/νίκη θα είναι ακόμα καλύτερα.
    Αν κάποιος/α από το musicheaven σκοπεύει να έρθει, ας συστηθεί στην είσοδο όπου θα είμαστε κι εμείς για να γνωριστούμε.
    Καλή μας διασκέδαση και καλή επιτυχία στη διοργάνωση!