ελληνική μουσική
    823 online   ·  210.850 μέλη

    Μαζί σου-σας αρέσει?

    absurdus_delirium
    28.05.2007, 02:49
    Το πέτυχα ξώφαλτσα και δεν κάθησα να το δω τελικώς γιατί με ενόχλησε η εκτέλεση του ρόλου από τον κούκλο. Ναι, όμορφος ο φίλος αλλά όσο ωραίος άλλο τόσο αγγούρι. Βέβαια, σε αυτή τη συνταγή μας έχουν συνηθίσει (βλ. Μαρκοράς ο δυσκοίλιος, Σόμμερ ο σφίχτης κρητικός με τη χαίτη) αλλά με λύπη μου διαπίστωσα πως ούτε η κοπελιά την πολυπάλευε. Το θετικό είναι πως είναι φρέσκος όλος κόσμος που παίζει. Όσο για υπόθεση ΔΓ/ΔΑ.
    valia1984
    28.05.2007, 09:40
    ε οχι και δυσκοίλιος ο Μαρκορας ρε συ.....
    οσο για τα υπόλοιπα σχετικα με το "μαζι σου" θα συμφωνήσω μαζί σου.
    edelweiss
    28.05.2007, 13:53
    Το βλέπω μόνο στα τρέιλερ... Δεν διαφέρει καθόλου από τα υπόλοιπα ελληνικά σίριαλ... Η ουσία δεν αλλάζει...
    esta
    28.05.2007, 17:39
    το έχω παρακολουθήσει για περίπου 5 λεπτά και πιστεύω ήταν αρκετά για να καταλάβω πόσο χάλια παίζει ο κατα τα άλλα συμπαθής Τότσικας!Πάντως αυτή δεν είναι μόνο δική μου γνώμη αλλά και πολλών γνωστών μου που παρακολουθούν το σίριαλ κανονικά...Πάντως άκουσα πως στην ταινία "Ο γιος του φύλακα" παίζει καλά.Περιμένω να τη δω για να σχηματίσω γνώμη!!!
    MarakiVas
    28.05.2007, 18:04
    Στην αρχή είδα 2-3 επεισόδια και αυτό ήταν.Απο τότε δεν το έχω ξαναδεί, δεν μου αρέσει.
    sea_like_eyes
    28.05.2007, 18:08
    ας μην ξεχναμε πως τα οι πρωταγωνιστες στην σειρα ειναι...παιδια!17 και 18 χρονων αντιστοιχα,αν δεν κανω λαθος!ετσι εγω προσωπικα δικαιολογω το χιμα στο κυμα παιξιμο και των δυο!κι ας μην ξεχναμε πως οοοολα ειναι θεμα σεναριου!
    venus2
    28.05.2007, 18:47
    δεν ξέρω, για το συγκεκριμένο σήριαλ έχω μια από τις χειρότερες απόψεις! πιστεύω πως είναι ένα από τα πιο αδιάφορα σήριαλ που έχουν βγει τελευταία, με πλοκή που δεν προχωράει με τίποτα, κ δεν δικαιολογώ καθόλου την ψύχωση που έχουν μερικά παιδιά της ηλικίας μου με αυτό. κ ειδικά με τον Τότσικα! εντάξει βρε παιδιά, ωραίο το παιδί, αλλά δεν είναι κ ο μοναδικός! κ ειδικά σε αυτό το ρόλο, παίζει σαν αγγούρι, όπως λέει παραπάνω κ ο φίλτατος absurdus_delirium. προσπάθησα μια φορά να το δω, στην αρχή του, ξενέρωσα κ άλλαξα κανάλι. από τότε, ακόμα κ στις διαφημίσεις του το αλλάζω...
    punkster
    28.05.2007, 20:53
    Βαρετο....ετσι απλα κ ελλεινα!

    Απο την αρχη φαινοταν οτι απο καπου θα αρχιζε να μπαζει για εναν πολυ απλο λογο. Το σεναριο αυτου το σιριαλ πολυ απλα δεν ειναι για σιριαλ... Για ταινια ναι. Σιριαλ οχι. Οσο κ να το παλευεις, οσο κ να χτυπας τα τετοια σου στο πατωμα, η πλοκη για τη σεζον δεν θα μπορει να εξελισεται με τετοιους ρυθμους ωστε να κραταει το ενδιαφερον των θεατων. Θες δεν θες κανει κοιλια. Θα γινονται τα ιδια κ τα ιδια. Αυτοι θα τρεχουν σε λιβαδια με παπαρουνες χερι χερι απολαμβανοντας τον ερωτα τους κ οι αστυνομοι θα τρεχουν απο πισω τους σαν δαιμονισμενοι ψαχνοντας για πατημασιες. Θα μπορουσε να γινει ωραιοτατη ταινια που μεσα σε 2 ωρες θα εχει παρουσιασει μια ομορφη περιπετεια.

    Κ ο Τοτσικας-πως-σκατα-τον-λενε δε μου λεει τιποτα...ουτε απο ερμηνεια, ουτε απο εμφανιση...ειδικα απο εμφανιση....να μου λειπουν οι ξανθουλιδες! εγω θελω μεσογειακη βαρβατιλα!!! χε χε!!



    www.myspace.com/xamenakormiaxk

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : punkster στις 28-05-2007 21:02 ]


    --Elena--
    26.06.2007, 00:52
    Προσωπικά μου άρεσε!!!Κρίμα που τελείωσε...Η μία μου κολλη΄τη έκλαψε,η άλλη απλά κοίταγε...είχαμε μείνει με ανοιχτό το στόμα...Πολύ ωραίο!!!!!!



    επισυναπτόμενα: 888-prosopa-intro.jpg 
    --Elena--
    26.06.2007, 00:54
    *κολλητή









    επισυναπτόμενα: χωρίς τίτλο.JPG   
    maspa
    26.06.2007, 03:04
    Καλό το εργάκι.. Καλύτερο από μερικές σειρούλες στην tv , αλλά υπάρχουν και καλύτερα.. Ή όχι;
    Το είδα σήμερα, αλλά μου φάνηκε πολύ προβλέψιμο.
    Γελοία πάντως η φάση που πυροβολεί ο πιτσιρικάς, πέφτει ο άλλος κάτω και μετά σηκώνεται αφού έχεις παρακολουθήσει ένα ολόκληρο τηλεοπτικό πεντάλεπτο κλάμα. Προτιμώ το 504 χλμ βορεια της Αθήνας από τον ίδιο σεναριογράφο/σκηνοθέτη.