ελληνική μουσική
    512 online   ·  210.845 μέλη

    σχετικα με ηλεκτρικο πιανο...

    hgfhgf
    17.02.2007, 20:03
    ποσα κανει περιπου ενα μετριο ηλεκτρικο πιανο? γινεται ι περιπτωση αγορας μεταχειρισμενου ηλεκτρικου? κ αν ναι που??? υπαρχει ι περιπτωση να αγορασω ενα με πανω κατω 500 ευρω???ευχαριστω!!!
    photis86
    18.02.2007, 02:09
    Οπως σου ειχα πει και σε καποιο αλλο θεμα που ειχες ανοιξει 500-600ε μπορει να βρεις καποιο αλλα καλυτερα να μαζεψεις κανα 250 ακομα να βρεις κατι καλυτερο.Τωρα το που θα το βρεις μαλλον σε αγγελιες ακομα και στην χρυση ευκαιρια....η και στο ιντερνετ μπορεις να ψαξεις και να βρεις κατι...
    melody-music
    23.02.2007, 11:11
    Αν μπορείς να χειριστείς εύκολα τις μηχανές αναζήτησης του ιντερνετ π.χ. google βάλε κωδικό ‘‘αγορά ηλεκτρικού πιάνου’’ στα Ελληνικά ή στα Αγγλικά και θα σου βρεί πάρα πολλά αποτελέσματα. Θα σου βγάλει πιθανότατα αποτελέσματα και απο site όπως το in ή το pathfinder. Ψάξε και εκεί. Μπορείς να βάλεις κωδικές λέξεις όπως ‘‘μεταχειρισμένα’’ ή ‘‘ευκαιρίες’’. Καλό είναι να ψάξεις και στα site εκτός Ελλάδας. Υπάρχουν ευκαιρίες αρκεί να έχεις υπομονή.Χρειάστηκε να αγοράσω και εγώ μουσικό όργανο και το έκανα απο το ιντερνετ. Μπορείς να βρείς αυτο που θες και να ανατρέξεις στα επίσημα site απο οποιαδήποτε εταιρεία σε ενδιαφέρει. Είναι πολύ βοηθητικοί και θα είσαι σίγουρος για την αγορά σου ακόμα και αν είναι μεταχειρισμένο.Δεν ξέρω αν σε βοήθησα επειδή είναι λίγο περίπλοκο το θέμα. Το καλό είναι οτι μπορείς να συγκρίνεις τιμές και αποδόσεις απο πάρα πολλά δείγματα μέχρι να καταλήξεις κάπου. Για οποιαδήποτε απορία ή περαιτέρω βοήθεια αν θες ψάξε με στο skype. Είμαι μέσα κάθε πρωι μέχρι τις 3(λόγω δουλειάς)

    hgfhgf
    23.02.2007, 15:30
    σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια....θα ψαξω και ευχομαι να βρω κατι καλο!!!!....thanks