ελληνική μουσική
    800 online   ·  210.850 μέλη
    incomplete_angel
    26.02.2007, 12:34
    Ξέρει κανείς τίποτα από χάκεμα για αποθήκευση ή download από youtube???

    …Μπλέκουμε στις χίλιες σφαίρες της σιωπής…
    …Ανοίγουμε τα φτερά μας για να χαθούμε στο πουθενά…
    …Κάπου εκεί ίσως να βρούμε ένα άλλο χρώμα για την ψυχή μας…

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : incomplete_angel στις 26-02-2007 12:37 ]


    moufidis
    26.02.2007, 13:10
    Παράθεση:

    Το μέλος incomplete_angel στις 26-02-2007 στις 12:34 έγραψε...

    Ξέρει κανείς τίποτα από χάκεμα για αποθήκευση ή download από youtube???

    …Μπλέκουμε στις χίλιες σφαίρες της σιωπής…
    …Ανοίγουμε τα φτερά μας για να χαθούμε στο πουθενά…
    …Κάπου εκεί ίσως να βρούμε ένα άλλο χρώμα για την ψυχή μας…

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : incomplete_angel στις 26-02-2007 12:37 ]






    Δεν είναι ακριβώς "χάκεμα"..

    Αν χρησιμοποιείς για browser σου τον Mozilla Firefox, μπορείς να κατεβάσεις το αντίστοιχο plugin από εδώ.

    Εναλλακτικά, κι εφ'όσον χρησιμοποιείς άλλον browser, μπορείς να τα κατεβάζεις, εισάγοντας στην προαναφερθείσα σελίδα, το URL του video, στο αντίστοιχο πεδίο.

    Σημειώνω ότι τα αρχεία που θα κατέβουν, θα είναι τύπου .FLV , και θα χρειαστείς έναν FLV Player για να τα αναπαράγεις.

    Ένας τέτοιος αξιοπρεπής FLV Player διατίθεται εδώ
    matthias16
    27.02.2007, 00:20
    α ρε μουφ!
    μπραβο ρε
    aggelosnegas
    07.03.2007, 02:14
    Εγώ έχω άλλη απορία!Πως μπορώ να κάνω upload?Πατάω πανώ στο ανάλογο κουμπί μου ζητάει το πασγουορντ του το δίνω πηγαίνω μετά στα ι μειλ μου πατάω το λινκ αλλά μετά κολλάω!Άμα μπορεί καποιος καλός(ή κακός ρατσιστής δεν είμαι)ανθρωπος να βοηθήσει...

    GL
    07.03.2007, 03:05
    Παράθεση:

    Το μέλος incomplete_angel στις 26-02-2007 στις 12:34 έγραψε...

    Ξέρει κανείς τίποτα από χάκεμα για αποθήκευση ή download από youtube???


    Yπαρχει κατι πολυ πιο ευκολο απο την λυση του γειτονα μου Mουφιδη!
    Το προγραμμα VDownloader 03Αlfa με το οποιος απλα το μονο που εχεις να κανεις ειναι ενα copy-paste το url του καθε video απο το Youtube μεσα στο προγραμμα! Στη συνεχεια περιμενεις μεχρι να εμφανιστει κατεβασμενο το βιντεακι που θες στην επιφανεια εργασιας σου σε AVI μορφη! Δεν κανεις τιποτε αλλο.....Απλα ενα COPY-PASTE!
    Δουλευει με ολους τους browsers και επισης σου δινει επιλογες να κατεβασεις και απο αλλα προγραμματα στιλ youtube...

    Που θα το βρεις??? Μα φυσικα εδώ




    GL
    07.03.2007, 03:24
    Παράθεση:

    Το μέλος aggelosnegas στις 07-03-2007 στις 02:14 έγραψε...

    Εγώ έχω άλλη απορία!Πως μπορώ να κάνω upload?Πατάω πανώ στο ανάλογο κουμπί μου ζητάει το πασγουορντ του το δίνω πηγαίνω μετά στα ι μειλ μου πατάω το λινκ αλλά μετά κολλάω!Άμα μπορεί καποιος καλός(ή κακός ρατσιστής δεν είμαι)ανθρωπος να βοηθήσει...



    Φιλαρακι υπαρχουν καποιες αιτιες που σου συμβαινει αυτο!

    1) Εχεις γραφτει ΚΑΝΟΝΙΚΑ μελος στο Youtube, εχεις φτιαξει δηλαδη λογαριασμο???

    Προφανως για να βλεπεις κουμπι upload εχεις γραφτει! Κανε αποσυνδεση και
    πηγαινε στο βημα 2 που σου γραφω απο κατω...

    2) Το πρωτο που εχεις να κανεις ξανα λοιπον ειναι η ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ με αυτη που περιγραφεις στο ποστ σου!

    α) Πρωτα πας (ΕΧΟΝΤΑΣ ΗΔΗ ΚΑΝΕΙ DISCONNECT AΠΟ ΤΟ YOUTUBE) στο email
    ενεργοποιησης που σου εχει στειλει το youtube.

    β) Ενεργοποιεις το link που σου δινει..

    γ) Στη συνεχεια φτιαχνεις λιγακι το προφιλ σου

    δ) Εισαι ετοιμος να ανεβασεις.....

    Aν και παλι εχεις προβλημα το HELP CENTER του Youtube ειναι ενα απο τα καλυτερα βοηθηματα που εχω δει στο διαδικτυο! Aποκλειεται να χαθεις....


    rompa
    07.03.2007, 04:10
    Είστε καταπληκτικοί!!!
    moufidis
    07.03.2007, 13:07
    GL, you cooled me out !!


    tsibitos
    08.03.2007, 03:56
    GL Κορυφαιο το Προγραμμα...
    incomplete_angel
    08.03.2007, 20:02
    Παράθεση:

    Το μέλος GL στις 07-03-2007 στις 03:05 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος incomplete_angel στις 26-02-2007 στις 12:34 έγραψε...

    Ξέρει κανείς τίποτα από χάκεμα για αποθήκευση ή download από youtube???


    Yπαρχει κατι πολυ πιο ευκολο απο την λυση του γειτονα μου Mουφιδη!
    Το προγραμμα VDownloader 03Αlfa με το οποιος απλα το μονο που εχεις να κανεις ειναι ενα copy-paste το url του καθε video απο το Youtube μεσα στο προγραμμα! Στη συνεχεια περιμενεις μεχρι να εμφανιστει κατεβασμενο το βιντεακι που θες στην επιφανεια εργασιας σου σε AVI μορφη! Δεν κανεις τιποτε αλλο.....Απλα ενα COPY-PASTE!
    Δουλευει με ολους τους browsers και επισης σου δινει επιλογες να κατεβασεις και απο αλλα προγραμματα στιλ youtube...

    Που θα το βρεις??? Μα φυσικα εδώ







    SmileyCentral.com


    incomplete_angel
    08.03.2007, 20:07
    Παράθεση:

    Το μέλος moufidis στις 26-02-2007 στις 13:10 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος incomplete_angel στις 26-02-2007 στις 12:34 έγραψε...

    Ξέρει κανείς τίποτα από χάκεμα για αποθήκευση ή download από youtube???

    …Μπλέκουμε στις χίλιες σφαίρες της σιωπής…
    …Ανοίγουμε τα φτερά μας για να χαθούμε στο πουθενά…
    …Κάπου εκεί ίσως να βρούμε ένα άλλο χρώμα για την ψυχή μας…

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : incomplete_angel στις 26-02-2007 12:37 ]





    Mouf Thanx για τις πληροφορίες.
    Τα δοκίμασα αλλά εκτός του ότι είναι χρονοβόρο κάνει και το μηχάνημά μου να σέρνεται!!!!



    Δεν είναι ακριβώς "χάκεμα"..

    Αν χρησιμοποιείς για browser σου τον Mozilla Firefox, μπορείς να κατεβάσεις το αντίστοιχο plugin από εδώ.

    Εναλλακτικά, κι εφ'όσον χρησιμοποιείς άλλον browser, μπορείς να τα κατεβάζεις, εισάγοντας στην προαναφερθείσα σελίδα, το URL του video, στο αντίστοιχο πεδίο.

    Σημειώνω ότι τα αρχεία που θα κατέβουν, θα είναι τύπου .FLV , και θα χρειαστείς έναν FLV Player για να τα αναπαράγεις.

    Ένας τέτοιος αξιοπρεπής FLV Player διατίθεται εδώ


    twr
    01.04.2007, 13:54


    ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    vero
    01.04.2007, 17:17
    Παράθεση:

    Το μέλος GL στις 07-03-2007 στις 03:05 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος incomplete_angel στις 26-02-2007 στις 12:34 έγραψε...

    Ξέρει κανείς τίποτα από χάκεμα για αποθήκευση ή download από youtube???


    Yπαρχει κατι πολυ πιο ευκολο απο την λυση του γειτονα μου Mουφιδη!
    Το προγραμμα VDownloader 03Αlfa με το οποιος απλα το μονο που εχεις να κανεις ειναι ενα copy-paste το url του καθε video απο το Youtube μεσα στο προγραμμα! Στη συνεχεια περιμενεις μεχρι να εμφανιστει κατεβασμενο το βιντεακι που θες στην επιφανεια εργασιας σου σε AVI μορφη! Δεν κανεις τιποτε αλλο.....Απλα ενα COPY-PASTE!
    Δουλευει με ολους τους browsers και επισης σου δινει επιλογες να κατεβασεις και απο αλλα προγραμματα στιλ youtube...

    Που θα το βρεις??? Μα φυσικα εδώ








    pws to katevazeis???????? plhrwneis ? prepei na eisai melos????????
    GL
    02.04.2007, 01:48
    Παράθεση:

    Το μέλος vero στις 01-04-2007 στις 17:17 έγραψε...

    pws to katevazeis???????? plhrwneis ? prepei na eisai melos????????



    Kαλε Βεροπουλε ?? Τιποτα δεν χρειαζεσαι....Ουτε να πληρωσεις, ουτε να γινεις μελος....

    Απλα πατας να κατεβει το προγραμμα....και αυτο σου ερχεται στο pc-πιατο σου...
    vero
    02.04.2007, 11:34
    ευχαριστω γλουουουουουουουουουουοου αλλα ακομη να βρω το τροπο να το κατεβασω


    twr
    02.04.2007, 16:58
    Πατάς download και μετά διαλέγεις μία από τις τρεις τοποθεσίες που σου βγάζει. Εγώ π.χ. διάλεξα το ''external mirror 1''. Μόλις το πατήσεις αρχίζει το download!!
    Καλά, μιλάμε για προγραμματάρα! Πολύ απλό στη χρήση και δε χρειάζεται installation
    moufidis
    05.04.2007, 10:19
    Παράθεση:

    Το μέλος moufidis στις 26-02-2007 στις 13:10 έγραψε διάφορα, μεταξύ των οποίων και ότι...


    ...τα αρχεία που θα κατέβουν, θα είναι τύπου .FLV , και θα χρειαστείς έναν FLV Player για να τα αναπαράγεις.

    Ένας τέτοιος αξιοπρεπής FLV Player διατίθεται εδώ




    Βρήκα έναν πολύ-πολύ καλύτερο FLV (και όχι μόνο) Player, με πάρα πολλές επιλογές.

    Ορίστε: The KMPlayer
    sea_like_eyes
    21.04.2007, 21:08
    δεν ξερω γιατι μα ξαφνικα δεν εχω ηχο στα videos...τι μπορει να φταιει?η ενταση ειναι στο full,μα δεν ακουω τιποτα...ουτε στα videos του musicheaven...helppppp
    PHILIPPOSSM
    22.04.2007, 12:14
    Παράθεση:

    Το μέλος moufidis στις 07-03-2007 στις 13:07 έγραψε...

    GL, you cooled me out !!



    Εκτος απο καλος μουσικος εισαι και καλος haker
    zw
    14.05.2007, 16:10
    pigaine sto google k grapse youtube grabber