ελληνική μουσική
    623 online   ·  210.830 μέλη
    xaris-
    24.08.2007, 15:48
    Απλα να ξερετε οτι το να κατεβαζετε βιντεο απο το youtube ειναι παρανομο και πως πλεον σε καθε βιντεο θα υπαρχει ενα ψυφιακο δακτυλικο αποτυπωμα.(απο σεπτεμβριο αναμενετε)

    SOUGIAS

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : xaris- στις 24-08-2007 15:52 ]


    Tropaiatissa
    30.08.2007, 15:28
    Παιδιά, έχω ένα προβληματάκι με το Youtube...

    Όταν πάω να κατεβάσω κάτι με το Grabber, κατεβαίνει και μου λέει ότι πιάνει 0kb! Δηλαδή ουσιαστικά δεν κατεβαίνει...

    Και όταν πάω να ανεβάσω βίντεο, γεμίζει κανονικά η μπάρα και μετά μου πετάει ένα alert που λέει κάτι "Error" και δεν ανεβαίνει το βιντεάκι!

    Έχει πρόβλημα το Youtube;
    oneirofermenos
    22.09.2007, 04:51
    Καλησπέρα...
    Δυστυχώς δεν έχω διαβάσει όλες τις απαντήσεις στο post και ίσως να έχει δοθεί απάντηση...

    Το προγραμματάκι που ψάχνεις φίλε μου είναι το "you tube downloader"...
    Είναι πολύ απλό στην χρήση. Επιλέγεις ποιο video θέλεις να κάνεις download από το you tube και περνάς τη url του στο πρόγραμμα αυτό...
    Απλά δυστυχώς δεν θυμάμαι από ποιο site το είχα κατεβάσει...
    Αν μπεις στο google και γράψεις "you tube downloader" λογικά θα σου βγάλει link...

    Υ.Γ.
    Αν έχεις πρόβλημα μπορείς να μου στείλεις πμ και ίσως μπορέσω να στο στείλω...
    Ελπίζω να βοήθησα...
    fraulitsa
    30.09.2007, 13:34
    Paidia δοκιμασα να κατεβασω video apo to youtube grabber και το vdownloader αλλα τιποτα δεν κατεβαινει.Τι συμβαινει?
    delta66
    01.10.2007, 07:02
    Ta videakia egw ta katebazw me Firefox. Paw sti selida pou exei to video kai katw deksia o Firefox exei ena koumpaki. to pataw kai oti video yparxei sth selida to katebazei. Apla kai stegna!
    opoios den to ehei
    https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3590

    Y.G opos katalavate prepei na serferete me Firefox anti internet explorer gia na ginei auto.

    Εν οιδα οτι ουδεν οιδα.
    http://www.myspace.com/spyrosdelta

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : delta66 στις 03-10-2007 05:52 ]


    YrIazz
    01.10.2007, 11:20
    Εγω τα κατεβαζω απο εδω και δεν εχω κανενα
    προβλημα...

    oulion
    03.10.2007, 12:10
    Εαν δεν εχετε το mozilla μπορειτε να τα κατεβασετε κι απ'την ιστοσελιδα www.downthisvideo.com
    rompa
    11.11.2007, 15:35
    Να 'στε καλά γιατί και μένα το vdownloader έπαψε να λειτουργεί
    koukli
    19.11.2007, 18:51
    Παράθεση:

    Το μέλος moufidis στις 26-02-2007 στις 13:10 έγραψε...

    ... μπορείς να κατεβάσεις το αντίστοιχο plugin από εδώ.





    γιατί δεν μουανοίγει το λιιιιιιινκ????? γμτ!! [ουά ουά]
    xaris-
    21.11.2007, 21:47
    οσοι εχετε κυριως Firefox προσεχτε αυτα τα addon γιατι πολυ απλα μπορει να ειναι κακεντρεχεις συνδεσμοι οι οποιοι θα θεσουν σε δυσμενοι θεσει και εσας και τα προσωπικα σας δεδομενα

    Μπορειτε να με ακουσετε εδω ----> http://trela.listen2myradio.com/
    Σαββατο 10-12 μ.μ

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : xaris- στις 21-11-2007 21:48 ]


    koukli
    06.12.2007, 19:56
    Λοιπόν, έχω τα εξής προβλήματα:
    1)ο grabber δεν κατεβάζει βίντεο διάρκειας πάνω από 1μιση λεπτό
    2)το addon για τον firefox μου βγάζει το παρακάτω...





    επισυναπτόμενα: pluggin.JPG 
    despinakontogianni
    03.01.2008, 13:31
    Παράθεση:

    Το μέλος YrIazz στις 01-10-2007 στις 11:20 έγραψε...

    Εγω τα κατεβαζω απο εδω και δεν εχω κανενα
    προβλημα...




    Καλά,ε? Φοβερό το πρόγραμμα! Thnx Yr Iazz!
    YrIazz
    03.01.2008, 13:41
    τπτ!!

    kithara2
    25.01.2008, 10:20
    εγω κατέβασα από ένα internet cafe ενα video από youtube με το keepvid και όταν το πήγα σπίτι μου δεν έπαιζε.τι πρόγραμμα χειάζεται?εχω firefox είναι καλύτερα από εκεί?
    despinakontogianni
    26.02.2008, 21:29
    Παράθεση:

    Το μέλος kithara2 στις 25-01-2008 στις 10:20 έγραψε...

    εγω κατέβασα από ένα internet cafe ενα video από youtube με το keepvid και όταν το πήγα σπίτι μου δεν έπαιζε.τι πρόγραμμα χειάζεται?εχω firefox είναι καλύτερα από εκεί?



    Πρέπει να έχεις το flv player. Μπορείς να το κατεβάσεις δωρεάν και άφοβα!
    kithara2
    27.02.2008, 17:51
    Ευχαριστώ
    panagiotis81
    14.03.2008, 23:09
    Γεια σας παιδιά,καινούργιο μέλος είμαι.Να ρωτήσω κάτι,είναι παράνομο να κατεβάζεις βίντεο;Μπορούν να μας ανακαλύψουν;Ρωτάω γιατί διάβασα κάτι για ηλεκτρονικά αποτυπώματα..
    CROSS
    15.03.2008, 01:45
    Ηλεκτρονικά αποτυπώματα?Στην Ελλάδα βρισκόμαστε...δεν ισχύει τίποτα τέτοιο
    Σοβαρά τώρα:Τα βίντεο στο youtube ανεβαίνουν απο απλούς χρήστες και δεν νομίζω να έχουν πρόβλημα αν θα τα κατεβάσεις,αφού ο σκοπός που τα έβαλαν εκεί ήταν για να τα μοιραστούν με άλλους.Αν τα πάρεις απο συγκεκριμένο ''κανάλι''-μπλόγκ,και τα ξανανεβάσεις με το δικό σου ψευδώνυμο,ειδικά αν τα έχουν φτιάξει τα ίδια τα μέλη και δεν τα έχουν βρεί έτοιμα,ή αν έχουν κοπιάσει ιδιαίτερα για κάποια δουλειά,τότε είναι παράνομο απο την άποψη ότι δεν υπάρχει σεβασμός σε αυτόν που τα δημιούργησε.Αν απλά κατεβάζεις βίντεο στον υπολογιστή σου για προσωπική χρήση δεν θα πειράξει κανέναν.
    Γενικά πάντως,δεν υπάρχει τρόπος να σε κάνουν ''κακό''...τα ηλ.αποτυπώματα μου φαίνονται τελείως αστεία....ας γελάσω
    Moonchild92
    01.05.2008, 18:50

    Για να κατεβάζετε videos από Youtube και όχι μόνο και να τα μετατρέπετε σε άλλα formats αν θέλετε υπάρχει ένα πολύ καλό site.Είναι το http://keepvid.com/ Απλά κάνετε copy-paste στην μπάρα που εμφανίζεται ή κάνετε αναζήτηση και το κατεβάζει σε flv.Έυκολο...{#emotions_dlg.thumbup}


    georgianoua
    04.05.2008, 20:08

    Υπάρχει και το Νaevius Youtube Converter που το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να κάνεις copy/paste το link που θες και έχεις το βίντεο αμέσως σε μορφή .avi {#emotions_dlg.walkman}