ελληνική μουσική
    634 online   ·  210.833 μέλη
    thanasena
    28.10.2006, 11:24
    Αυτό που ωθεί εμένα προσωπικά σ αυτόν τον τρόπο επικοινωνίας είναι πως έχω την χαρά να μοιραστώ την στιγμή ακριβώς που σκέφτομαι κάτι με άλλους,είναι άμεσο παρόλο που στην ουσία είναι τόσο απομακρυσμένο.Έχω την ελευθερία και την ευκολία να πω αυτό που αισθάνομαι και να ακούσω παράλληλα παρόμοιες απόψεις ,επίσης άμεσες.
    Lansetris
    28.10.2006, 12:06
    Ναι, είναι η ανάγκη για κάποιου είδους επικοινωνία. Είναι η καλή μουσική, η "συνάντηση" με τους άλλους που την αγαπούν αλλά όχι μόνον αυτό. "Γνωρίζεις" κάποιους ανθρώπους που ζουν και κινούνται τόσο κοντά και τόσο μακριά, είναι κάτι που έχει τη γοητεία του, όλοι αυτοί οι διαφορετικοί άνθρωποι... έχω ενθουσιαστεί, έχω μάθει πράγματα από εδώ, έχω συγκινηθεί, έχω τσαντιστεί κατά καιρούς, τόσα συναισθήματα...όμορφα είναι.
    Desmar
    28.10.2006, 15:45
    ...προσωπικά με χαλαρώνουν οι συζητήσεις στο MH ... μου δίνεται η ευκαιρία να εκφραστώ ... να ενημερωθώ ...να συζητήσω ... να σιωπήσω (αναλόγως τα κέφια) ... να αστειευτώ ...

    ...όλοι λιγότερο ή περισσότερο έχουμε τις παρέες μας στην καθημερινότητά μας και επικοινωνούμε με κόσμο ... στο ΜΗ όπως θα βρεις ΠΑΝΤΑ κάτι ή κάποιον να σε περιμένει ... είναι μια μεγάλη και ζεστή παρέα ...

    και όπως λέει και το γνωστό ασματάκι ... Ω! είναι ωραία στον "παράδεισο" καθένας βρίσκει αυτό πάντα αναζητούσε ... :)

    Άντε γειά μας


    semplice
    28.10.2006, 16:53
    Παράθεση:

    Το μέλος Desmar στις 28-10-2006 στις 15:45 έγραψε...

    ...προσωπικά με χαλαρώνουν οι συζητήσεις στο MH ... μου δίνεται η ευκαιρία να εκφραστώ ... να ενημερωθώ ...να συζητήσω ... να σιωπήσω (αναλόγως τα κέφια) ... να αστειευτώ ...

    ...όλοι λιγότερο ή περισσότερο έχουμε τις παρέες μας στην καθημερινότητά μας και επικοινωνούμε με κόσμο ... στο ΜΗ όπως θα βρεις ΠΑΝΤΑ κάτι ή κάποιον να σε περιμένει ... είναι μια μεγάλη και ζεστή παρέα ...

    και όπως λέει και το γνωστό ασματάκι ... Ω! είναι ωραία στον "παράδεισο" καθένας βρίσκει αυτό πάντα αναζητούσε ... :)

    Άντε γειά μας





    Προτιμώ τις μπύρες απο το χιλιοειπωμένο "Συμφωνώ"!!!
    Στην υγειά μας!


    rockatzou
    28.10.2006, 19:25
    Εμενα μ αρεσει γιατι εκφραζομαι με διαφορετικο τροπο απο οτι στην καθημερινη μου ζωη!!! Και να με πιστεψετε οσοι με ξερουν απο το chat ειμαι πολυ διαφορετικη στη ζωη μου γενικα!!!!! Επισης μα αρεσει να ακουω γνωμες!!!! να τσακωνομαι και να εχουμε δηλαδη πολυ φαση!!!!!
    valia1984
    28.10.2006, 20:35
    Εδώ μέσα βρήκα άτομα που ακούν την ίδια μουσική
    με εμένα και έτσι μπορούμε να ανταλάσσουμε απόψεις...
    punkster
    04.11.2006, 19:12
    Μου αρεσει να ανικω καπου.
    Ειδικα σε τετοια μερη οπου οι ανθρωποι δεν σε κρινουν με βαση την εμφανιση ή το κοινωνικο στατους αλλα πρεπει πρωτα να σε γνωρισουν μιλωντας μαζι σου και ανταλλασοντας αποψεις, μοιραζοντας κοινες γνωμες και ενδιαφεροντα.
    Πολλες φορες ανακαλυπτεις οτι δεν εισαι ο μονος στο κοσμο που βλεπει τα πραγματα με εναν συγκεκριμενο τροπο αλλα υπαρχουν ομοιοι σου (και μαλιστα πολλοι).

    Ειναι ενα καλο αντιδοτο στη μοναξια, στην ανια και στην βαρεμαρα!
    sindy-windy
    05.11.2006, 16:23
    στο ΜΗ εχω βρει πολλα....αυτο σημαινει , πως καθημερινα , γνωριζω καινουριους ανθρωπους , εχω τη δυνατοτητα να εκφρασω αυτα που πραγματικα αισθανομαι και οι αλλοι να διαφωνησουν η να συμφωνησουν μαζι μου .Ενημερωνομαι για καποια θεματα που με απασχολουν αμεσα . Ειλικρινα δεν με ενοχλει καθολου που μιλαω με ατομα τα οποια δεν ξερω εμφανισιακα , με ενδιαφερει πως γνωριζω αυτα τα ατομα μεσα απο τις ιδεες τους τις σκεψεις τους και γενικα μεσα απο τα πιστευω τους!!!