ελληνική μουσική
    324 online   ·  210.844 μέλη
    RoCkLiViN
    02.03.2007, 20:58
    Οι Rock Livin' live στις 8 μαρτίου στο Bat City(Λ.Αλεξάνδρας 11,κοντά στο Πεδίο του Αρεως)!Οσοι πιστοί του Rock,heavy και pozer metal προσέλθετε!Το playlist περιληπτικά περιλαμβάνει τις εξής μπάντες:Manowar,iron maiden,bon jovi,avantasia,deep purple,scorpions,judas priest και πολλά άλλα.....Θα σας περιμένουμε για μια μπύρα.........
    capone69
    02.03.2007, 22:14
    Φιλιππα πουλακι μου οταν ανοιγεις ενα θεμα μην το κανεις 2 φορες, ρεμαλι θα σε απολυσω αν δεν μου παιξεις joyrney

    Α!!!! και ναι οντως παιδια παιζουν οι Rock LIVIN live πεμπτη 8/2 στο BAT CITY για 3 φορα.

    jorge
    02.03.2007, 22:17
    Το ρεπερτόριο εγώ το έβγαλα; Ουάου, επιτέλους ένα γκρουπ να παίζει αυτά που ακούω
    HeavenCanWait
    03.03.2007, 02:27
    Guys ήμουν θαμόνας του ΣΕΙΣΜΟΥ (σε τέτοια φάση που πέρσι τουλάχιστον κάθε Παρασκευή ήμουν εκεί)!! Στο BAT CITY έχω πατήσει 1-2 φορές και σε σχέση με τον σεισμό είναι ΧΑΛΙΑ!!
    Πολύ τρέντι ρε... Θέλω ΣΕΙΣΜΟ!!!!!!!!!!
    capone69
    03.03.2007, 13:30
    Παράθεση:

    Το μέλος HeavenCanWait στις 03-03-2007 στις 02:27 έγραψε...

    Guys ήμουν θαμόνας του ΣΕΙΣΜΟΥ (σε τέτοια φάση που πέρσι τουλάχιστον κάθε Παρασκευή ήμουν εκεί)!! Στο BAT CITY έχω πατήσει 1-2 φορές και σε σχέση με τον σεισμό είναι ΧΑΛΙΑ!!
    Πολύ τρέντι ρε... Θέλω ΣΕΙΣΜΟ!!!!!!!!!!


    Ο sismos φιλαρακι ηταν κατι αλλο.Εμεις στενωχορηθηκαμε νομιζω λιιιιγο παραπανω απο σενα που το γκρεμισανε.αλλα οταν σου σκωτονουν το πρωτο σου παιδι δεν δινεις το ιδιο ονομα στο δευτερο.
    αααα!!! και να σου πω κατι με μια παρασκευη την εβδομαδα να πηγαινεις σε ενα μαγαζι δεν σε κανει θαμωνα,απλα ειμαστε κοινωνικοι και αγκαλιαζουμε ολο ον κοσμο.
    Αμα θες sismo πηγαινε κοιτα τα χαλασματα.




    επισυναπτόμενα: DSC01237.JPG 
    RoCkLiViN
    03.03.2007, 16:55
    Οπότε jorge να υποθέσω πως θα σε δούμε εκεί??????
    jorge
    03.03.2007, 16:58
    Τι ώρα ξεκινάτε;
    RoCkLiViN
    03.03.2007, 17:05
    Κατά τις 10 και κάτι λέμε να ξεκινήσουμε!!!!!Τι λές????

    HeavenCanWait
    04.03.2007, 18:43
    Παράθεση:

    Το μέλος capone69 στις 03-03-2007 στις 13:30 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος HeavenCanWait στις 03-03-2007 στις 02:27 έγραψε...

    Guys ήμουν θαμόνας του ΣΕΙΣΜΟΥ (σε τέτοια φάση που πέρσι τουλάχιστον κάθε Παρασκευή ήμουν εκεί)!! Στο BAT CITY έχω πατήσει 1-2 φορές και σε σχέση με τον σεισμό είναι ΧΑΛΙΑ!!
    Πολύ τρέντι ρε... Θέλω ΣΕΙΣΜΟ!!!!!!!!!!


    Ο sismos φιλαρακι ηταν κατι αλλο.Εμεις στενωχορηθηκαμε νομιζω λιιιιγο παραπανω απο σενα που το γκρεμισανε.αλλα οταν σου σκωτονουν το πρωτο σου παιδι δεν δινεις το ιδιο ονομα στο δευτερο.
    αααα!!! και να σου πω κατι με μια παρασκευη την εβδομαδα να πηγαινεις σε ενα μαγαζι δεν σε κανει θαμωνα,απλα ειμαστε κοινωνικοι και αγκαλιαζουμε ολο ον κοσμο.
    Αμα θες sismo πηγαινε κοιτα τα χαλασματα.





    Όταν μπορείς να βγεις 2 φορές την εβδομάδα και το πρώτο πράγμα που σκέφτεσαι είναι να πας εκεί σε κάνει θαμώνα... Όταν με την πρώτη ευκαιρία που σου δίνεται πας εκεί σημαίνει ότι αυτό το μέρος το αγαπάς και το θεωρείς "σπίτι" σου, στέκι σου αν θες... Όταν πας όμως σε ένα μέρος όπως το BAT CITY και περιμένεις να δεις μία παραπλήσια ατμόσφαιρα κ βλέπεις κάτι εντελώς άκυρο (κατά την γνώμη μου) σε σχέση με ο,τι είχες συνηθίσει, σόρυ αλλά είναι λογικό να μην σ' αρέσει και δεν είμαι ο μόνος που το αισθάνεται αυτό!
    capone69
    04.03.2007, 22:53
    Παράθεση:

    Το μέλος HeavenCanWait στις 04-03-2007 στις 18:43 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος capone69 στις 03-03-2007 στις 13:30 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος HeavenCanWait στις 03-03-2007 στις 02:27 έγραψε...

    Guys ήμουν θαμόνας του ΣΕΙΣΜΟΥ (σε τέτοια φάση που πέρσι τουλάχιστον κάθε Παρασκευή ήμουν εκεί)!! Στο BAT CITY έχω πατήσει 1-2 φορές και σε σχέση με τον σεισμό είναι ΧΑΛΙΑ!!
    Πολύ τρέντι ρε... Θέλω ΣΕΙΣΜΟ!!!!!!!!!!


    Ο sismos φιλαρακι ηταν κατι αλλο.Εμεις στενωχορηθηκαμε νομιζω λιιιιγο παραπανω απο σενα που το γκρεμισανε.αλλα οταν σου σκωτονουν το πρωτο σου παιδι δεν δινεις το ιδιο ονομα στο δευτερο.
    αααα!!! και να σου πω κατι με μια παρασκευη την εβδομαδα να πηγαινεις σε ενα μαγαζι δεν σε κανει θαμωνα,απλα ειμαστε κοινωνικοι και αγκαλιαζουμε ολο ον κοσμο.
    Αμα θες sismo πηγαινε κοιτα τα χαλασματα.





    Όταν μπορείς να βγεις 2 φορές την εβδομάδα και το πρώτο πράγμα που σκέφτεσαι είναι να πας εκεί σε κάνει θαμώνα... Όταν με την πρώτη ευκαιρία που σου δίνεται πας εκεί σημαίνει ότι αυτό το μέρος το αγαπάς και το θεωρείς "σπίτι" σου, στέκι σου αν θες... Όταν πας όμως σε ένα μέρος όπως το BAT CITY και περιμένεις να δεις μία παραπλήσια ατμόσφαιρα κ βλέπεις κάτι εντελώς άκυρο (κατά την γνώμη μου) σε σχέση με ο,τι είχες συνηθίσει, σόρυ αλλά είναι λογικό να μην σ' αρέσει και δεν είμαι ο μόνος που το αισθάνεται αυτό!


    Αγορινα μου το να μην σου αρεσει ειναι δεκτο δεν καταλαβες καλα,το οτι μπαινεις σε ενα τρυπακι να συγκρινεις μαγαζια ειναι αστειο και επειδη το τοπικ ειναι για τα παιδια (τουσ Rock LIVIN) και το live τους, ασ μην το χαλασουμε.

    ΥΓ.δεν αποφευγω την κουβεντα οπως καταλαβενεις.