ελληνική μουσική
    785 online   ·  210.833 μέλη

    Τί σας εξοργίζει περισσότερο σ'έναν άνθρωπο?

    gogere17
    25.03.2007, 21:15
    Παράθεση:

    Το μέλος Red-Rose στις 07-03-2007 στις 13:30 έγραψε...

    Αυτό που με εκνευρίζει πιο πολύ σε όλους τους ανθρώπους είναι το ψέμα, η υποκρισία, ο άμμετρος εγωισμός και η αχαριστία... δε νομίζω ότι υπάρχει κάτι χειρότερο...



    etsi alla χαλαρωσε λιγο δεν υπαρχει κανενας που να μην εχει εστω ενα απο αυτα...δυστυχως
    Paloukeze
    05.04.2007, 03:18
    Ο απαίδευτος (=αυτός που δεν έχει λάβει παιδεία) και άρα ακαλλιέργητος άνθρωπος είναι Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΠΑΘΩΝ. Η μεγαλύτερη μάστιγα, ο καταστροφέας του πλανήτη και των όντων του, ο Άρης του δωδεκαθέου προσωποποιημένος, ο Εγκέλαδος με σάρκα και οστά. Το χειρότερο βέβαια είναι οτι ο απαίδευτος πολλές φορές δεν ευθύνεται γιά την κατάστασή του.
    rocketqueen
    14.04.2007, 12:51
    Αυτό που με εκνευρίζει σε έναν άνθρωπο είναι ο δογματισμός, τα κόμπλεξ και οι προκαταλήψεις.Με εξοργίζουν οι ρατσιστές και γενικά οι άνθρωποι που κρίνουν κάποιον μόνο από συγκεκριμένα χαρακτηριστικά ενώ δεν έχουν προλάβει καν να τον γνωρίσουν....
    venus2
    14.04.2007, 17:49
    aftopou mou ti spaei kiriolektika einai i tromeri anapofasistikotita pou exoun merikoi anathropoi, opws epishs kai o egwkentrismos...
    Angel20
    16.04.2007, 03:34
    Παράθεση:

    Το μέλος tago στις 07-03-2007 στις 17:35 έγραψε...

    Η βλακεία !!!!





    κι εμενα! παρα πολυ! Επίσης και η αδιακρισία!
    M1tsaras
    16.04.2007, 18:46
    Kοιτάχτε, εμένα με εξοργίζει η ειρωνεία, όταν συζητάω με κάποιον και μου λέει συνεχώς ψέματα, όσο ασήμαντα και να είναι και τέλος αυτό που δεν μπορώ να ανεχτώ είναι όταν κάποιος σε μια συζήτηση μου συμπερειφέρεται σαν μην υπάρχω(η αλήθεια είναι ότι μπορεί να πετάξω και καμιά κοτσάνα).


    siopiloss
    20.04.2007, 23:05
    Παράθεση:

    Το μέλος Red-Rose στις 07-03-2007 στις 13:30 έγραψε...

    Αυτό που με εκνευρίζει πιο πολύ σε όλους τους ανθρώπους είναι το ψέμα, η υποκρισία, ο άμμετρος εγωισμός και η αχαριστία... δε νομίζω ότι υπάρχει κάτι χειρότερο...



    Συμφωνώ..( + κλειστό μυαλό)
    Fwfw
    29.04.2007, 16:22
    εγω δεν αντεχω να μην εχει τροπους... δηλαδη
    να αφηνει αερια μπροστα σε κοσμο χωρις καμια ντροπη.
    να ρευεται μπροστα σε κοσμο χωρις καμια ντροπη(επισης)
    να τρωει με το στομμα ανοιχτο
    να μην ριχνει καζανακι
    να το παιζει μαγκας
    Αυτα δεν μου ερχετε κατι αλλο στο νου τωρα.

    Εισαι η λαχτάρα μου, ο καφές και τα τσιγάρα μου

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Fwfw στις 29-04-2007 16:24 ]


    Tren
    30.04.2007, 22:32
    Ο φανατισμος παντος τυπου,μου γυρναει τ'αντερα
    zw
    16.05.2007, 12:07
    με εκνευριζει οταν ο αλλος νομιζει οτι ειναι ο καλητερος
    κ το χειροτερο οταν λεει πσεματα
    Persona
    16.05.2007, 20:35
    Η παντελής έλλειψη χιούμορ!
    MyNameIsDo
    16.05.2007, 21:25
    η μοιρολατρεία
    darvick
    17.05.2007, 19:45
    Με εκνευρίζουν ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ τα "ανθρωπάκια",που κάνουν οτιδήποτε περνά από το χέρι τους για να τα λυπη8είς!!!!!!Που όλη μέρα κλαψουρίζουν για την τύχη τους τη μαύρη και που δεν έχουν ούτε δείγμα αξιοπρέπειας!!!!!ΦΟΡΤΩΝΩΩΩΩΩΩ
    YrIazz
    18.05.2007, 22:15
    @Paloukeze

    Ερωτηση 30βαλε γυναικας σε συμμαθητη μου... Στις 25 του μηνα Πρωτομαγια, παιζει αγωνα ο Παναθηναϊκος???

    Το κακο ειναι οτι κ την δευτερη φορα που την ρωτησε το παιδι-διοτι θεωρησε οτι η κοπελα απλα περδευτηκε...- του ειπε παλι το ιδιο... Μετα απο 10λεπτη επεξηγηση καταλαβε οτι αυτο που ειπε ηταν μαργαριταρι....

    Οποτε ναι, θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου....
    darvick
    19.05.2007, 13:58
    Παράθεση:

    Το μέλος YrIazz στις 18-05-2007 στις 22:15 έγραψε...

    @Paloukeze

    Ερωτηση 30βαλε γυναικας σε συμμαθητη μου... Στις 25 του μηνα Πρωτομαγια, παιζει αγωνα ο Παναθηναϊκος???

    Το κακο ειναι οτι κ την δευτερη φορα που την ρωτησε το παιδι-διοτι θεωρησε οτι η κοπελα απλα περδευτηκε...- του ειπε παλι το ιδιο... Μετα απο 10λεπτη επεξηγηση καταλαβε οτι αυτο που ειπε ηταν μαργαριταρι....

    Οποτε ναι, θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου....



    χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχχαχαχχα!!!!!!!!!!Καλό

    movflower
    21.05.2007, 15:49
    Η έλλειψη κατανόησης, η έμφυτη κακία και ο άκρατος εγωισμός.
    pluton
    21.05.2007, 16:34
    Η ειρωνία, η καφρίλα και η αχαριστία...
    Conspiratus
    08.09.2007, 02:08
    πρωτο και καλυτερο...:η αδιαφορια...μπορει να με τρελανει...οταν βλεπω καποιον που κανει οτι δεν νοιαζετε θελω να τον πλακωσω στο ξυλο...μου γυριζει το ματι!!το
    δευτερο...:να λεει ψεμματα...και χειροτερα...οταν φαινεται οτι ειναι ψεμμα αλλα επιμενει
    τριτο:η υποκρισια(η αλλιως:η διπροσωπια)....πραξε αυτο που εισαι ρε φιλε...μην υποκρινεσαι κατι αλλο...
    κ τελος...το γραψιμο...οταν με γραφουνε γινομαι τουρκος(δν ειναι ρατσιστικο σχολιο...σαν εκφραση το χρησιμοποιω).Αν κ αυτο μπορουμε να το καταταξουμε στην αδιαφορια!!!

    Αυτα κυριως...αν κ κατι το οποιο γινεται με υπερβολη ειναι εξισου σπαστικο!!!


    Είναι καλύτερα να μετανιώνεις για κάτι που έκανες παρα για κάτι που δεν έκανες...!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Conspiratus στις 08-09-2007 02:11 ]


    bon_scott
    15.09.2007, 18:15
    Παράθεση:

    Το μέλος pluton στις 21-05-2007 στις 16:34 έγραψε...

    Η ειρωνία, η καφρίλα και η αχαριστία...



    Aν η ειρωνια ενοχλει τοσο πολυ, τοτε προφανως ειμαι ο πιο απαισος ανθρωπος στον κοσμο..... Ειλικρινα αμα δω ανθρωπο κολλημενο, στενομυαλο, υποκριτη κοκ, δεν μπορω να τη συγκρατησω και γινομαι απιστευτα κακος και ειρωνας... (τα δικα μου ελλατωματα φυσικα ειναι τρις- χειροτερα...)
    Stroumfita456
    17.09.2007, 10:38
    Παράθεση:

    Το μέλος mousikofilh στις 07-03-2007 στις 15:29 έγραψε...

    Το χειρότερο για μένα είναι το ψέμα.
    Δεν το αντεχω,οσο μικρό και να είναι!Θέλω να συναναστρέφομαι με ειλικρινείς και
    ''Καθαρούς'' ανθρώπους.
    Το ψέμα και το...δήθεν(η υποκρισία δηλαδή και το ότι το παίζω
    κάτι άλλο από αυτό που είμαι)σε έναν άνθρωπο,μπουν να με φέρουν στα όρια μου.
    Όλα τα άλλα λίγο πολύ,μπορω να τα ανεχτώ.


    Συμφωνω το χειροτερο ειναι το ψεμα.....!