ελληνική μουσική
    522 online   ·  210.840 μέλη
    blizzard
    05.04.2007, 17:03
    Μπαίνω σήμερα στο chat και αρχίζουν και με βρίζουν. Κάποιος να μου πει γιατί παρακαλώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μόλις μπήκα τρία άτομα μου έκαναν παράβλεψη!!!!!!!!!!!!!!!!μόλις ρώτησα γιατί, με έβρισαν με άσχημα λόγια. δεν πάμε καλά...
    alexia-vicky
    05.04.2007, 17:08
    Κάποιος δεν πάει καλά....ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΣ!!! ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙΣ!!!
    bouzouksis15
    05.04.2007, 17:18
    καλα λεει κοιτα να συνελθεις πρωτα εσυ και μετα μιλα για αλους το εχετε κανει το τσατ μπου.....
    jorge
    05.04.2007, 17:52
    bouzouksis ας μη μιλήσουμε για το ποιός έχει κάνει το chat όπως το έχει κάνει.

    Παίδες, έχω στη διάθεσή μου τα logs (=παλιά μηνύματα) και είδα επακριβώς τι συνέβη.

    Σε καμία περίπτωση δεν γίνονται αποδεκτές τέτοιες συμπεριφορές και τέτοιες πρακτικές στο chat του MusicHeaven.

    Όποιος συνεχίσει να ψάχνει γκόμενο/α με τέτοιες μεθόδους ή προκαλεί προβλήματα στους συνομιλητές, θα διαγράφεται μια κι έξω από το site.

    Το chat του MusicHeaven ΔΕΝ είναι και ΔΕΝ θα γίνει σαν τα υπόλοιπα που έχετε
    συνηθίσει να χρησιμοποιείτε.
    roubas
    05.04.2007, 18:10
    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 05-04-2007 στις 17:52 έγραψε...

    bouzouksis ας μη μιλήσουμε για το ποιός έχει κάνει το chat όπως το έχει κάνει.

    Παίδες, έχω στη διάθεσή μου τα logs (=παλιά μηνύματα) και είδα επακριβώς τι συνέβη.

    Σε καμία περίπτωση δεν γίνονται αποδεκτές τέτοιες συμπεριφορές και τέτοιες πρακτικές στο chat του MusicHeaven.

    Όποιος συνεχίσει να ψάχνει γκόμενο/α με τέτοιες μεθόδους ή προκαλεί προβλήματα στους συνομιλητές, θα διαγράφεται μια κι έξω από το site.

    Το chat του MusicHeaven ΔΕΝ είναι και ΔΕΝ θα γίνει σαν τα υπόλοιπα που έχετε
    συνηθίσει να χρησιμοποιείτε.



    Πολυ σωστα jorge!!!
    Προσυπογραφω χωρις να αλλαξω ουτε λεξη!!!

    rigas
    05.04.2007, 18:21
    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 05-04-2007 στις 17:52 έγραψε...

    bouzouksis ας μη μιλήσουμε για το ποιός έχει κάνει το chat όπως το έχει κάνει.

    Παίδες, έχω στη διάθεσή μου τα logs (=παλιά μηνύματα) και είδα επακριβώς τι συνέβη.

    Σε καμία περίπτωση δεν γίνονται αποδεκτές τέτοιες συμπεριφορές και τέτοιες πρακτικές στο chat του MusicHeaven.

    Όποιος συνεχίσει να ψάχνει γκόμενο/α με τέτοιες μεθόδους ή προκαλεί προβλήματα στους συνομιλητές, θα διαγράφεται μια κι έξω από το site.

    Το chat του MusicHeaven ΔΕΝ είναι και ΔΕΝ θα γίνει σαν τα υπόλοιπα που έχετε
    συνηθίσει να χρησιμοποιείτε.


    -----------------------------------------------------------------

    Πολύ σωστός και άμεσος!
    bouzouksis15
    05.04.2007, 18:24
    Θες να πεις πως ψάχνω γκόμενα ? Και να έψαχνα Τζωρτζ τότε μέσο πμ. Και αν ενωχλισα έτσι κάποιων η κάποια στην περίπτωση μας τότε σταμάτησα αμέσως και αν θεωρείς πως εγώ έχω βλάψει το τσατ να μου το πεις να μη ξαναμπώ η να με διαγράψεις τι να πω.
    roubas
    05.04.2007, 18:27
    Παράθεση:

    Το μέλος bouzouksis15 στις 05-04-2007 στις 18:24 έγραψε...

    Θες να πεις πως ψάχνω γκόμενα ? Και να έψαχνα Τζωρτζ τότε μέσο πμ. Και αν ενωχλισα έτσι κάποιων η κάποια στην περίπτωση μας τότε σταμάτησα αμέσως και αν θεωρείς πως εγώ έχω βλάψει το τσατ να μου το πεις να μη ξαναμπώ η να με διαγράψεις τι να πω.



    Οχι μπουζουξη δεν πηγαινε σε εσενα αυτο!
    Σε αλλους πηγαινε!Ξερουν αυτοι!
    Μην αγχωνεσαι καμαρι!!!
    jorge
    05.04.2007, 18:40
    Rouba γιατί μιλάς εκ μέρους μου;
    roubas
    05.04.2007, 18:47
    Επειδη ειπε george και στην αρχη νομιζα οτι ελεγε για μενα!

    swkraths
    06.04.2007, 17:12
    Δυστυχώς είναι αρκετοί που έχουν ξεφτιλίσει το τσατ...Και θα πρότεινα -έστω ένα βήμα- να μην επιτρέπονται κάποια nick που να σχετίζονται με τέτοια θέματα...
    πχ με την πρόθεση sex-...
    Όχι ότι αυτό θα αλλάξει τη συμπεριφορά και τον χαρακτήρα σε κάποιους κάποιες ανεγκέφαλους αλλά τουλάχιστον ίσως τους περάσει κάποιο μήνυμα...


    jorge
    06.04.2007, 17:26
    Ήδη γίνεται κάτι τέτοιο, όταν γίνεται αντιληπτό.
    Eliza21
    06.04.2007, 22:18
    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 05-04-2007 στις 17:52 έγραψε...

    bouzouksis ας μη μιλήσουμε για το ποιός έχει κάνει το chat όπως το έχει κάνει.

    Παίδες, έχω στη διάθεσή μου τα logs (=παλιά μηνύματα) και είδα επακριβώς τι συνέβη.

    Σε καμία περίπτωση δεν γίνονται αποδεκτές τέτοιες συμπεριφορές και τέτοιες πρακτικές στο chat του MusicHeaven.

    Όποιος συνεχίσει να ψάχνει γκόμενο/α με τέτοιες μεθόδους ή προκαλεί προβλήματα στους συνομιλητές, θα διαγράφεται μια κι έξω από το site.

    Το chat του MusicHeaven ΔΕΝ είναι και ΔΕΝ θα γίνει σαν τα υπόλοιπα που έχετε
    συνηθίσει να χρησιμοποιείτε.




    πάνω που βρήκαμε ένα 'φυσιολογικο' τσατ και όχι με σεξοπορνοδιαστροφικό περιεχόμενο όπως άλλα, σπεύσαμε-μην χάσουμε-να το κάνουμε Μουλέν Ρουζ.....τι να πω??? Μπράβο μας.....
    swkraths
    07.04.2007, 14:40
    Δυστυχώς Ελίζα έτσι είναι....Και στο πιο σοβαρό site θα υπάρξει κάποιος που πίσω από την προστασία και ανωνυμία του υπολογιστή του θα εξωτερικεύσει τα κόμπλεξ και τις ανωμαλίες του......
    absurdus_delirium
    07.04.2007, 18:14
    Αχχχ, θυμάμαι τις παλιές καλές μέρες που μπαίναμε στο mirc και δεν είχαν ολονών τα nick το πρόθεμα sex..

    Αληθινή ιστορία (λίγο οφ τόπικ, αλλά based on a true story, που λένε): είχα να μπω mirc από το 1997 ή κάτι, οπότε τω καιρώ εκείνω αν ήθελες σεξ (μέσω του πισιού, συζητίσιμο αλλά..) πήγαινες στο κανάλι #sex. Αλλά οι καιροί αλλάζουν... Οπότε είμαι στο #jokes που έμπαινα κάποτε και βλέπω έναν τύπο με nick: Goustarw_Gynaikes_me _Dynata_Mpratsa. Νομίζοντας πως κάνει πλάκα, του λέω/γράφω: "LOLLL! Και γ@#$ τα nick,φιλαράκο. Το διάβασα και δεν μπορούσα να σταματήσω να γελάω." Φυσικά ο τύπος σοβαρολογούσε και στράβωσε γιατί νόμιζε πως τον δουλεύω αλλά ρε παιδιά: Γουστάρω γυναίκες με δυνατά μπράτσα?!?!?


    Eliza21
    07.04.2007, 18:14
    Παράθεση:

    Το μέλος swkraths στις 07-04-2007 στις 14:40 έγραψε...

    Δυστυχώς Ελίζα έτσι είναι....Και στο πιο σοβαρό site θα υπάρξει κάποιος που πίσω από την προστασία και ανωνυμία του υπολογιστή του θα εξωτερικεύσει τα κόμπλεξ και τις ανωμαλίες του......





    διεστραμμένοι......
    Eliza21
    07.04.2007, 18:17
    Παράθεση:

    Το μέλος absurdus_delirium στις 07-04-2007 στις 18:14 έγραψε...

    Αχχχ, θυμάμαι τις παλιές καλές μέρες που μπαίναμε στο mirc και δεν είχαν ολονών τα nick το πρόθεμα sex..

    Αληθινή ιστορία (λίγο οφ τόπικ, αλλά based on a true story, που λένε): είχα να μπω mirc από το 1997 ή κάτι, οπότε τω καιρώ εκείνω αν ήθελες σεξ (μέσω του πισιού, συζητίσιμο αλλά..) πήγαινες στο κανάλι #sex. Αλλά οι καιροί αλλάζουν... Οπότε είμαι στο #jokes που έμπαινα κάποτε και βλέπω έναν τύπο με nick: Goustarw_Gynaikes_me _Dynata_Mpratsa. Νομίζοντας πως κάνει πλάκα, του λέω/γράφω: "LOLLL! Και γ@#$ τα nick,φιλαράκο. Το διάβασα και δεν μπορούσα να σταματήσω να γελάω." Φυσικά ο τύπος σοβαρολογούσε και στράβωσε γιατί νόμιζε πως τον δουλεύω αλλά ρε παιδιά: Γουστάρω γυναίκες με δυνατά μπράτσα?!?!?








    μπλιαχ..........η ανωμαλια σε όλο της το μεγαλείο......
    vero
    19.04.2007, 14:45
    παιδια δεν ξερω τι θα γινει εχει ενα μελος που μπαινει και βριζει ασχημα μαζεψετε τον
    alex3
    19.04.2007, 16:31
    παιδιά, νομίζω ο μόνος τρόπος είναι να τον/την αγνοείτε εντελώς...σα να μην υπάρχει...μην τσιμπάτε...θα βαρεθεί και θα την κάνει...
    jacamar
    19.04.2007, 18:20
    θα παρακαλέσω τους κκ διαχειριστές όπως κανουν κατι αμεσα με τα μελη που βρησκονται εδω με σκοπο την σεξουαλικη τους ικανοποιηση.
    και προηδοποιω αυτουσ οτι την αλλη φορα δεν θα ειμαι τοσο ευγενικη.
    ευχαριστώ!