ελληνική μουσική
    796 online   ·  210.851 μέλη

    Τώρα αυτό είναι ΤΥΧΑΙΟ;!;!;!

    Paloukeze
    19.04.2007, 02:00
    Αγαπώ πολύ μιά κοπέλα, την Αγγελική. Είχαμε σχέση για δυό βδομάδες (πολύ κράτησε,ε;), όμως τώρα είμαστε χωριστά εδώ και αρκετό καιρό. Τη σκέφτομαι πολύ. Πρίν 1 λεπτό, ενώ ήμουνα στο " Home" του site μας, μου 'σκασε φλασιά, και τσουπ, ήρθε στη σκέψη μου. Έτσι, στο άκυρο. Αμέσως, χωρίς ιδιαίτερο λόγο, έτσι για ν' ακούσω μουσική, μου 'ρχεται να συνδεθώ με το Radio Gold μέσω του site μας. Συνδέομαι, και πετυχαίνω ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ το "Angie" των Rolling Stones και στο ΚΑΠΑΚΙ το "You 're my Αngel" των δε-θυμάμαι-ποιών. H κοπέλα, θυμίζω, λέγεται Αγγελική!!! A FUCKIN' SIGN OR WHAT?!
    Paloukeze
    19.04.2007, 02:03
    Ρε παιδιά, δεν πρόλαβα να τελειώσω το παραπάνω post κι έπεσε το "Wish you were here"! A, δεν πάμε καλά...
    jacamar
    19.04.2007, 19:00
    βρε παιδι μου ολα οκ επρεπε να ανοιξεις τοπικ για αυτο?
    movflower
    19.04.2007, 19:13

    αλήθεια, έπρεπε;

    Όταν ψάχνουμε τυχαία θαυματάκια, τα βρίσκουμε. Αντικειμενικά, ονομάζονται συμπτώσεις.
    Όμως, όσο τα ζεις, άφησε εμάς στον "λογικό" μας κόσμο, και απόλαυσε το. Περνάνε πολύ γρήγορα και άδικα αυτές οι στιγμές.

    Φιλιά!

    Paloukeze
    20.04.2007, 13:53
    Παιδιά όντως είναι λίγο παρατραβηγμένο που άνοιξα topic, αλλά έφαγα 3 σε 1 και είπα "δεν είναι δυνατόν"! Τώρα που το βλέπω πιό ήρεμα είναι όντως μία σύμπτωση,αλλά... Και πολύ σημπτωσή!
    VANESSA2
    20.04.2007, 14:11
    Οχι συμπτωση,δες το και ετσι:

    Το μυαλο σου ειναι κολημενο στην περιπτωση Αγγελικη , και η ελλειψη που νιωθεις,
    σε κανει να συνδεεις σχετικα η και ασχετα ακομα γεγονοτα με αυτην.

    Ειναι μια αυτοαμυνα του οργανισμου,για να αντισταθμιστει το κενο που σου αφησε,
    και καλα θα κανεις να αφεθεις σ'αυτο,για να περασεις τη δυσκολη πρωτη περιοδο.

    Μερικα πραγματα δεν κοβονται μαχαιρι.
    Θελουν το χρονο τους

    Σε αλλες περιπτωσεις θελουν ΤΑ χρονια τους.

    Να εισαι καλα.

    Paloukeze
    10.10.2007, 00:58
    Παιδιά συγνώμη που επαναφέρω αυτό το ξεχασμένο topic, αλλά θα ήθελα να μοιραστώ τη χαρά μου μαζί σας...

    Η Αγγελική κι εγώ είμαστε ξανά μαζί...

    Να 'στε όλοι καλά...
    Stroumfita456
    10.10.2007, 09:32
    Κοιτα πολλες φορες ψαχνουμε τετοιες συμπτωσεις για να νιωσουμε εμεις καλα.....Χαιρομαι που τα ξαναβρηκατε....!!!Κοιτα τωρα να κρατησεις αυτην την σχεση και ασε τις συμπτωσεις στην ακρη!!
    renabill
    10.10.2007, 16:37
    Παράθεση:

    Το μέλος Paloukeze στις 10-10-2007 στις 00:58 έγραψε...

    Παιδιά συγνώμη που επαναφέρω αυτό το ξεχασμένο topic, αλλά θα ήθελα να μοιραστώ τη χαρά μου μαζί σας...

    Η Αγγελική κι εγώ είμαστε ξανά μαζί...

    Να 'στε όλοι καλά...



    Μπράβο να στε πολύ καιρό μαζί κι ευτυχισμένοι.Τις συμπτώσεις πολλές φορες τις ψάχνουμε και τις δημιουργούμε
    οι ίδιοι