ελληνική μουσική
    816 online   ·  210.833 μέλη
    --Elena--
    01.06.2007, 15:06
    ΔΙΑΚΟΠΕΣ....Η πιο ωραία λέξη κατά την περίοδο του καλοκαιριού!!!Μπάνια...βόλτες...παγωτά...και άλλα πολλά!!!Εσείς που θα πάτε διακοπές???Μόνοι ή με παρέα??Έχετε σχεδιάσει κάτι το extreme???Τι σκοπεύετε να κάνετε καθ' όλη την διάρκεια των διακοπών..............!!????
    kotsos_007
    01.06.2007, 17:10
    na perasoume kala!!! opou k an einai autes, me kali parea kai ligi mousiki ginontai oi kaluteres... xalarwsi, apalagi tou agxous kai twn provlimatwn kai apla na niwseis ligo oti zeis, mias kai kathimerina einai auto pou ksexnas...
    --Elena--
    01.06.2007, 18:16
    Σωστά..!!!
    vero
    01.06.2007, 19:17
    Αυτο το καλοκαιρι θα εχουμε και λιγο διαβασμα αλλα θα περασω ωραια
    jacamar
    01.06.2007, 21:30
    σχεδιάζω ενα υπέροχο ταξιδάκι με την κολλητη μου και τα αγορια μας στην ιταλια...!!!
    ξέρετε σακιδιο - κιθαρα - δρομος!!!!
    gogere17
    01.06.2007, 21:38
    εμενα μου αρκει η λεξη διακοπες ...............................................
    τωρα που θα παω???????παραμενει αγνωστο
    το μονο σιγουρο θα παω ενα μηνα στο εξοχικο μου διπλα στη θαλασσα...... φοβερα







    ΥΣ αλλα ακομα εχουμε δυο ολοκληρες εβδομαδες
    athinouli24
    01.06.2007, 21:43
    Θέλω επειγώντος ΔΙΑΚΟΠΕΣ
    gogere17
    01.06.2007, 21:51
    I NEED HOLIDAY
    tolaruba
    01.06.2007, 22:14
    χμμ!!προβλεπεται το καλοκαιρι να ναι τελειο!
    Θα παω 2 βδομαδες ερετρια που τη λατρευω.Μαζι με την οικογενεια μου και μπορει να ερθει και κανα 3ημερο η ξαδελφη μου.
    Μετα αρχες αυγουστου θα παω 10 μερουλες στη χιο μαζι με τις 2 κολλητες μου!!!!
    Ε οι υπολοιπες μερες θα περασουν στο εξοχικο μας στη κερατεα η μεσα στην αθηνα παρακολουθοντας σινεμα,συναυλιες,πηγαινοντας για καφε!!!
    aiginitis
    01.06.2007, 22:21
    Παιδιά εγω θα πάω......πού αλλού;.........στην Αίγινα!Ήδη με περιμένουν όλοι οι κολλητοί μου και..........όπως κάθε καλοκαίρι θα περάσουμε φανταστικά....Όλη την ώρα μπάνια,πάρτι,παιχνίδια,παγωτά κ.τ.λ........Καλά,όμως φέτος έχουμε σχεδιάσει τρομερά πράγματα!Θα περάσουμε φανταστικά!Αυτό άλλωστε είναι το μόνο πράγμα που με κρατάει μακριά απ' την τρέλα αυτή τη στιγμή......Σκέφτομαι τις ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!!Θά μπορούσα να γράψω ατέλειωτες σελίδες ακόμα, αλλά δεν θέλω να σας κουράσω!Απλά σκέφτομαι........σκέφτομαι και περιμένω...................!!!!!!!!!!
    Hastaroth
    01.06.2007, 23:11
    Εγώ φέτος μάλλον μέ βλέπω στην Κεφαλλονιά ή στη Ρόδο.Θά αποφασίσω εντός τών ημερών...

    @aiginitis
    Κύριε γείτονα (καθ'ότι κι'εγώ Κυψελιώτης),άν θα είσαι στην Αίγινα αύριο το απόγευμα,ρίξε με ΠΜ το τηλέφωνό σου να βρεθούμε-λέω να κάνω καμμιά βολτίτσα κατά κεί......
    punkster
    02.06.2007, 02:24
    Αχ.....ρε παιδι μου....λες "διακοπες" κ γεμιζει το στομα σου!!!

    Απιστευτο ποση επιδραση μπορει να εχει κ μονο η σκεψη των διακοπων στην ψυχολογια σου!!

    Κ ενταξει, δεν το συζηταμε, οι καλοκαιρινες διακοπες ειναι οι καλυτερες ολων....Τι χριστουγεννα κ πασχα κ βλακειες...Το καλοκαιρι αξιζει!!

    Φετος ελπιζω να παω διακοπες με παρεα...

    Το που δεν ξερω ακομα....

    Μωρε ας συμφωνησει η μανα μου κ παμε οπου να ναι!!!





    aiginitis
    02.06.2007, 10:23
    Παράθεση:

    Το μέλος Hastaroth στις 01-06-2007 στις 23:11 έγραψε...

    Εγώ φέτος μάλλον μέ βλέπω στην Κεφαλλονιά ή στη Ρόδο.Θά αποφασίσω εντός τών ημερών...

    @aiginitis
    Κύριε γείτονα (καθ'ότι κι'εγώ Κυψελιώτης),άν θα είσαι στην Αίγινα αύριο το απόγευμα,ρίξε με ΠΜ το τηλέφωνό σου να βρεθούμε-λέω να κάνω καμμιά βολτίτσα κατά κεί......


    Eπιτέλους!Βρίσκω κάποιον απ'την Αίγινα!Όχι ρε φίλε δε θα έρθω σήμερα,αλλά θα είμαι εκεί όλο το καλοκαίρι!Οπότε..............
    gogere17
    02.06.2007, 21:29
    Παράθεση:

    Το μέλος tolaruba στις 01-06-2007 στις 22:14 έγραψε...

    χμμ!!προβλεπεται το καλοκαιρι να ναι τελειο!
    Θα παω 2 βδομαδες ερετρια που τη λατρευω.Μαζι με την οικογενεια μου και μπορει να ερθει και κανα 3ημερο η ξαδελφη μου.
    Μετα αρχες αυγουστου θα παω 10 μερουλες στη χιο μαζι με τις 2 κολλητες μου!!!!
    Ε οι υπολοιπες μερες θα περασουν στο εξοχικο μας στη κερατεα η μεσα στην αθηνα παρακολουθοντας σινεμα,συναυλιες,πηγαινοντας για καφε!!!


    θα δεις εμενα!!!!!!!!!τι αλλο θες?????????
    renabill
    03.06.2007, 01:27
    Ε΄χω απαντήσει?Δε θυμάμαι.Μαλλον Γερμανία 2 βδομάδες!!!!!
    MarakiVas
    03.06.2007, 12:44
    Σήμερα γύρισα απο Λευκάδα που είχα πάει για μια εβδομάδα!
    Δεν τελειώνουν όμως εδω οι διακοπές.Έχει και συνέχεια τον Αύγουστο!Το πιο πιθανό στην Κρήτη,σε διάφορα μέρη!
    incomplete_angel
    03.06.2007, 13:00
    Διακοπές?????

    Τι είναι αυτο?

    SmileyCentral.com

    Διακοπές : (α) οι ημέρες κατά τις οποίες αναστέλλουν τις εργασίες τους δημόσιες υπηρεσίες, εκπαιδευτικά ιδρύματα κλπ για ξεκούραση, κυρίως με τη συμπλήρωση συγκεκριμένου κύκλου δραστηριοτήτων ή με αφορμή μεγάλη γιορτή (βλ. Χριστούγεννα - Πάσχα)
    (β) το χρονικό διάστημα το οποίο αξιοποιείται με διάφορους τρόπους από τους εργαζομένους κατά την ετήσια άδειά τους.


    Α!Αυτό είναι διακοπές....

    Το να ρωτάω όμως και να απαντάω μόνη μου..Αυτό λέγεται σίγουρα παράκρουση!!!
    Αααααααααααααααααααααααααα!!SmileyCentral.com
    RoCkouLa
    03.06.2007, 17:59
    Εγω παντως παιδιά αν κ μένω Ροδο (ή παω ή δν πάω διακοπες το ιδιο ειναι σχεδον) θα παω Καλυμνο για 5 μερες μαζι με την κολλητη μου μονο κ μονο για να ξεφυγουμε λιγο!!!!!!Ανυπομονώ!!!!!!
    --Elena--
    03.06.2007, 19:48
    Ωραία!!!Εγώ πάλι κλασικά θα πάω Κρήτη(Χανιά!!)...Όπως κάθε χρόνο θα περάσω τέλεια και το σημαντικότερο....ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ αφού θα με περιμένει μια καινούρια,ακόμα δυσκολότερη σχολική χρονιά!!!!
    vero
    03.06.2007, 21:17
    καλοκαιρινα ραντεβου πανω στο σωμα σου
    καλοκαιρινα σ αγαπω στην αμμουδια