ελληνική μουσική
    570 online   ·  210.845 μέλη

    Ίδρυση νέου συλλόγου !

    twr
    12.07.2007, 12:20
    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

    Πού πήγαν οι ''σύντροφοι''?


    Έτσι, έτσι...

    τη ρούφηξε τη ban-άνα ο αγάπανθος...


    JaNick
    12.07.2007, 13:01
    Παράθεση:

    Το μέλος betatzis στις 12-07-2007 στις 01:23 έγραψε...


    Τρέμετε, τσουτσέκια (τα ένα-δύο...), ο αρχηγός είν' ΕΔΩ !

    Έγινε μεταβίβαση εξουσίας, απ' τον αρχηγό-agapantho, δυο ώρες πριν

    φύγει -αυτοεξόριστος- στην Αβάνα . . .

    Το κίνημά μας περνά στην παρανομία !

    Ρουφιανοτόμαρο -ξέρεις εσύ και ξέρω ποιο είσαι-, σου πρέπουν 15

    ΔΩΔΩΝΗΣ πρόβεια στη σκυλομούρη σου !

    Κιοτή !

    Κουκουλοφόρε καταδότη !

    Ιταμέ !

    Ποταπέ !

    κ.λ

    κ.λ

    Ντροπή σου !

    κ.λ

    κ.λ

    Συντρόφισσες/ -οι ( αρίφνητοι), ανεμίστε τα φλάμπουρα της

    επανάστασης !

    Venceremos !

    No passaran !

    Zήτω ο τιμημένος Γ.Ι.Ο.Υ.Χ.Α !


    Άμα δεν παρανομήσει,
    κατά συρροή,
    το κορμί πώς να εννοήσει,
    τι θα πει "ζωή" . . .

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : betatzis στις 12-07-2007 01:29 ]






    Είσαι χαζός....Σόρρυ κιόλας αλλα κατέστρεψες το τοπικ που ο ίδιος άρχισες...Απο την πλάκα άρχισες να προσβάλεις κόσμο και να γράφεις ηλίθια ποιηματάκια...Το παράκανες φίλε μου...





    Και έγινε ύπαρξη με την πάροδο του πόνου η ανυπαρξία μου...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : JaNick στις 12-07-2007 13:53 ]


    JaNick
    12.07.2007, 13:46
    Σορρυ κίολας αλλα ο τρόπος που το έγραψα είναι αποδεκτός, και τον έχω δεί σε πιο σοβάρα τόπικς(νομίζω)...Ορίστε το άλλαξα κιόλας
    Πρώτος απ'όλους ο agapanthos χρησιμοποιήσε υβριστικό περιεχόμενο...(ψάξτο)...
    Τα ηλίθια ποιηματάκια, ήταν ηλίθια γιατι προσέβαλαν κόσμο...Έχω γράψει πιο ηλίθια πράγματα σε αυτην την κατηγορία...
    Ποιος πήρε μανιάτικο, τι?? Για κοίτα πως ανταποκρίθηκε ο agapanthos στα λεγόμενα του twr...Το θέμα ξέφυγε μακράν απο την πλάκα όταν άρχισαν οι καυγάδες....
    Χιούμοριστικό τόπικ ήταν όσο ΟΛΟΙ κάναν χιούμορ...Αλλα μάλλον ο φίλος agapanthos-sokolatenios-betatzis ήθελε ένα τόπικ που όλοι να πάνε με τα νερά του...
    Δεν συνεχίζω...Κινδυνεύω και εγώ...

    Και έγινε ύπαρξη με την πάροδο του πόνου η ανυπαρξία μου...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : JaNick στις 12-07-2007 13:47 ]


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : JaNick στις 12-07-2007 13:54 ]


    JaNick
    12.07.2007, 14:17
    Δεν είμαι ο twr και δεν ξέρω τι κατάλαβε και τι όχι...
    Κινδυνεύω με αποπομπή απο τους διαχηριστάς, γιατι δεν οργίζομαι συχνά αλλα πολύ....
    Ας το λήηουμε με μιά !
    JaNick
    12.07.2007, 15:58
    Παράθεση:


    Ειρηνη ημιν ....



    Μπράβο το τήρησες....
    JaNick
    12.07.2007, 16:16
    Καταρχήν δεν είναι φίλη μου είναι φίλος μου και τον λένε Κώστα...Ψάξε λίγο πριν πείς οτιδήποτε, το λέει στο προφίλ του...
    Δεύετρον δεν έχω να συζητήσω τίποτα μαζί του όσων αφορά κάτι που είναι μεταξύ μας...

    Και έγινε ύπαρξη με την πάροδο του πόνου η ανυπαρξία μου...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : JaNick στις 12-07-2007 16:17 ]


    Bruce_Dicki13
    12.07.2007, 16:23
    Παράθεση:

    Το μέλος mnk στις 12-07-2007 στις 13:36 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος JaNick στις 12-07-2007 στις 13:01 έγραψε..

    Είσαι μ@λ@κ@ς....Σόρρυ κιόλας αλλα κατέστρεψες το τοπικ που ο ίδιος άρχισες...Απο την πλάκα άρχισες να προσβάλεις κόσμο και να γράφεις ηλίθια ποιηματάκια...Το παράκανες φίλε μου...



    1) "Οι χρήστες/μέλη συμφωνούν και αποδέχονται να μην κάνουν χρήση των υπηρεσιών του MusicHeaven για:
    Ανάρτηση, δημοσίευση, αποστολή, μεταφορά ή χρήση άλλης μεθόδου για την εγκατάσταση περιεχομένου που είναι παράνομο, επιβλαβές, απειλητικό, προσβλητικό, επιζήμιο, δυσφημιστικό, χυδαίο, βίαιο, υβριστικό, ρατσιστικό ή άλλως αποδοκιμαστέο, παραβιάζει την προσωπικότητα και τα προσωπικά δεδομένα άλλων, προκαλεί συναισθήματα μίσους, ή/και οποιοδήποτε άλλο συνιστάμενο ποινικό αδίκημα."
    Αποσπασμα κανονισμου....
    τον οποιον εσυ παρεβεις

    Παράθεση:
    Το μέλος JaNick στις 12-07-2007 στις 13:01 έγραψε..
    Είσαι μ@λ@κ@ς.


    2) Νομιζω, εξ αρχης δεν ελαβες υπ'οψιν σου οτι εδω ειναι η κατηγορια "Ανάλαφρα θέματα, ανέκδοτα & αστεία links", αρα το θεμα ηταν πλακα εκ προοιμιου.
    Το εβρισκες διασκεδαστικο (ετσι δειχνουν τα μηνυματα σου), μεχρις τη στιγμη που οι αλλοι δεν ανταποκριθηκαν στα λεγομενα σου. Απο 'κει και μετα το πηρες Μανιατικο !
    Αποψη μου -χωρις πλακα- εσυ και ο twr "κατέστρεψατετο το τοπικ" γιατι δειξατε εμπαθεια και ελλειψη χιουμορ, σε ενα κατ'εξοχην χιουμοριστικο θεμα.

    3) Αν τα "Ανάλαφρα θέματα, ανέκδοτα & αστεία links" δεν ειναι το καταλληλο μερος για "ηλίθια ποιηματάκια", τοτε που ειναι ?



    Τι σκατα εισαι...δικηγορος??? τι μου εκανες copy-paste τους κανονισμους του site??
    Bruce_Dicki13
    12.07.2007, 16:26
    το θεμα ουτε που πειραξε τους διαχειριστες ( και γιατι να τους πειραξει αλλωστε...σιγα τη σοβαροτητα του θεματος) και ενοχλησε εσενα ωστε να επεναιβεις?? Δεν ειναι λιγο μ@λ@κι@ αυτο?
    Bruce_Dicki13
    12.07.2007, 16:33
    Παράθεση:

    Το μέλος mnk στις 12-07-2007 στις 16:11 έγραψε...

    Απ' τη φιλη σου τη Bruce_Dicki13, ζητα τα ρεστα.....

    Απο μενα εληξε.



    Μου εξηγεις σε παρακαλω γιατι νομισες οτι ειμαι γυναικα?? το Bruce_Dicki αναφερεται στον τραγουδιστη των IRON MAIDEN bruce dickinson και το 13 στην θυρα της ομαδας μου ( ΠΑΟ) ....δεν καταλαβαινω ....μηπως ειναι αδερφιστικο το avatar?? Αν ναι πειτε το μου να το αλλαξω!
    JaNick
    12.07.2007, 16:33
    Ελα το τόπικ πέρνει ξανά την αστεία του μορφή...!
    JaNick
    12.07.2007, 16:46
    Βρε είπαμε να μην κάνει καυστικό χιούμορ??? Είπαμε να μην μας κοροιδεύει...Μας έβριζε απο 4 διαφορετικούς λογαριασμούς...Αν αυτό δε δείχνει υποτίμηση νοημοσύνης τι δείχνει...
    Αλλα ακόμη εδώ είναι μπορεί να μας απαντήσει...
    Επίσης, δεν είπα τίποτα που με κατήγγειλες, και μάλιστα ζήτησα συγνώμη...
    Αλλα ήταν άλλο πράγμα αυτο που έκανα καί αλλο αυτο που έκανες εσύ...Εσύ έπιασες μια λέξη μου (πέσαμε και μείς σε ένα λάθος) και την έβαλες σε άλλο τόπικ για να με κατηγορίσεις...Εγώ απλα επεσύμανα μια πολύ πιο σοβαρή πράξη του κύριου αυτού, και πάντα χωρις να λέω όνομα...Εχει διαφορά δεν νομίζεις??

    Και έγινε ύπαρξη με την πάροδο του πόνου η ανυπαρξία μου...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : JaNick στις 12-07-2007 16:51 ]


    Bruce_Dicki13
    12.07.2007, 16:53
    Παράθεση:

    Τους Irons δεν τους παω, αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα.
    Παντως για κανενα μεβγαλ, δεν ειναι κακη ιδεα..


    μηπως τελικα να τα φας εσυ τα γιαουρτια??
    punkster
    12.07.2007, 17:04
    Συντροφοι και συντροφισσες,

    εχω την αμυδρη αισθηση οτι εχουμε ξεφυγει λιγουλακι...!

    Αλλα ολο αυτο ειναι μια βδελλυρη προπαγανδα, μια αποπειρα να αποκλινουμε απο τον πραγματικο σκοπο της Γ.Ι.Ο.Υ.Χ.Α!

    Να ξεχασουμε τον κοινο μας στοχο!

    Να διχαστει η ομαδα μας!

    Να αποπροσανατολιστουμε!

    Να αδιαφορησουμε για την ιερη πραξη του γιουρτωματος, την ωρα που οι αντιπαλοι μας θα εχουν βρει χρονο να ανασυγκροτηθουν και να ανασυνταξουν τις δυναμεις τους οσο εμεις θα ασχολουμαστε με πραγματα ασημαντα!

    Να ξεχασουμε τον πραγματικο σκοπο που ενωθηκαμε: για να πολεμισουμε εναντια στην σαπιλα της ελληνικης μουσικης σκηνης.

    Ειναι ιερη υποχρεωση μας να τιμησουμε τον αδερφο αγαπανθο που βρισκεται στην εξορια!

    Στο ονομα του ορκου που δωσαμε στη Γ.Ι.Ο.Υ.Χ.Α αδερφια μου! Συνελθετε!!!


    ΖΗΤΩ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ!!!

    ΖΗΤΟ Η Γ.Ι.Ο.Υ.Χ.Α!!!!

    Bruce_Dicki13
    12.07.2007, 17:17
    Παράθεση:

    Το μέλος mnk στις 12-07-2007 στις 17:00 έγραψε...

    Λοιποοοον....
    1) Τους Ιron τους συχαινομαι οπως εχω ξαναγραψει, γιατι τους ακουει ο γυιος μου
    Φροντιζω να ξερω οσο το δυνατον λιγοτερα γι'αυτους.
    Το Dicki στην αφηρημαδα μου το διαβασα Vicky... (βαλε και την πρεσβυωπια !)

    2) Το 13 ουτε που το προσεξα, αν κι εγω ειμαι ΠΑΟ, μονο και μονο για να διαφοροποιουμαι απο το γυιο μου που ειναι χανουμακι και τον αδερφο μου το γαυρο. ( ωστε η θυρα 13 δεν ειναι των γαυρων, ε? ουπς, τι μαθαινει ο ανθρωπος.. )

    3)Χμμμμ......
    Το χρωμα του ειναι λιγο διφορουμενο.
    Λιγο στο αναμεσα..

    4)
    Εγω δεν εχω προβλημα με τις αδερφες, αλλα εσυ φανταζομαι θα'χεις



    αν και δεν καταλαβαινω τη λογικη σου με τους μειντεν και τον γιο σου...εχω να σου πω πως ...οντος η θηρα 13 ειναι του παο και του οσφπ ειναι η 7 ...και πως εσυ μπορει να μην εχεις προβλημα με τους γκευ αλλα (χωρις παραξηγησει παιδια ..αν ειναι καποιος απο δω περα) εγω εχω! δεν εχω προβλημα να κανω παρεα με τετοιους(τουλαχιστον ετσι νομιζω) αλλα εχω προβλημα οταν με πλησιαζουν για.......τελος παντων!!!!!

    οπως λεει και ο punkster εχουμε ξεφυγει!
    JaNick
    12.07.2007, 17:56
    Α, καλα ξεφύγαμε τελείως...
    Πάμε παιδιά επόμενο χτύπημα ο Μάνος Χατζιδάκις....(είναι το μόνο που δεν ακούσαμε εδω μέσα)...!!

    twr
    12.07.2007, 18:21
    Τι να πει κανείς... ΕΛΕΟΣ!!!...
    Bruce_Dicki13
    12.07.2007, 19:31
    τον νταλαρα τον αναφερατε ??? ή τη sharon osbourne?
    JaNick
    12.07.2007, 20:27
    Αμα με αναζητάς με τόσο στόμφο, θα σου πώ οτι έχω και άλλες δουλειές...Εσύ??
    Για να γιαουρτώσω τον Χατζιδάκι σε αυτη τη φάση θα πρέπει πρώτα να αυτοκτονήσω και μετα να τον γιαουρτώσω, ενώ κανονικά θα έπρεπε να γίνει το αντίθετο...!!!
    JaNick
    12.07.2007, 20:31
    Ε, η εν λόγω κυρία είναι η γυναίκα του θρυλικού Ozzy Osbourne, τραγουδιστή των εξ ίσου θρυλικών Black Sabbath...Αυτη απο μεγάλο ροκ σταρ τον κατάντησε μικρό TV σταρ...

    Και έγινε ύπαρξη με την πάροδο του πόνου η ανυπαρξία μου...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : JaNick στις 12-07-2007 20:33 ]


    JaNick
    12.07.2007, 20:40
    Οχι ρε να τον γιαουρτώσω πρώτα και μετα να αυτοκτονίσω...
    Ποιος δεν κατανοεί το χιούμορ τώρα...
    Αλλα για πες μου το συζητάς το γιαούρτωμα στον Χατζιδάκι????