ελληνική μουσική
    718 online   ·  210.848 μέλη

    Βοήθεια με Rapidshare

    SOPHIA-MX-4EVER
    05.09.2007, 14:05
    οχι απλα ειπα οτι το εχω κανει απαντοντας σε οσους μου το προτειναναν
    καταλαβες???
    την διαγραφη των cookies και την αλλαγη της ip τα εχω κανει κανει πριν ανοιξω αυτο το τοπικ!
    xaris-
    05.09.2007, 14:47
    Ok τοτε απαντησαμε εκτενος σε οτι μας ρωτισες.Αν τα εχεις δοκιμασει οπως μας λες τοτε θα καταλαβες οτι δεν μπορεις να κανεις κατι εκτος κ αν πας απο την σελιδα του κατασκεβαστι του modem σ και το αποσυνδεσεις απο εκει.Αλλιως το πιο απλο που εχεις να κανεις ειναι να αγορασεις μια συνδεση rapidshare για εναν μηνα.Απλα επιδη το θεμα σχετικα με το rapidshare το εχω δει πολυ συχνα να σας απασχολει απλα να σας πω πως αν δεν ειστε στον χωρο του ιντερνετ δυσκολα θα βρειτε καποιον τροπο να ξεγελατε την εταιρια.Κ απλα να αναφερω ειναι το 1ον η εταιρια ελεγχει την ip 2ον εχει ενα 4 ψηφιο κωδικο ο οποιος αλλαζει πολυ συχνα ωστε να αποφευγοντε τα robot programs.Αυτα ειναι τα πιο απλα που κανει.Α και κατι αλλο για πιο εμπειρους χρηστες ειναι το οτι ουτε οι proxy βοηθανε.
    SOPHIA-MX-4EVER
    06.09.2007, 00:22
    παιδια βρηκα την λυση
    thanks παντως
    xaris-
    06.09.2007, 13:28
    Παράθεση:

    Το μέλος SOPHIA-MX-4EVER στις 06-09-2007 στις 00:22 έγραψε...

    παιδια βρηκα την λυση
    thanks παντως



    Ετσι για την Ιστορια πια ητανε?
    JaNick
    08.09.2007, 19:17
    Αυτό με τα cookies το ανέφερα γιατι εγω το έκανα και δούλεψε...Επίσης το άλλο που δούλεψε σε μένα ήταν να κλείσω και να ξανανοίξω τον browser ή να ανανεώσω τη σελίδα...Θέλετε να με πείτε κολόφαρδο πείτε με!!
    Bgre
    08.09.2007, 19:59
    ananewses tin istoselida kai se afise na katevaseis?
    eleos..kati den paei kala..alla ti?

    Alkemist
    09.09.2007, 03:13
    Χάρη μην ταράζεσαι. Δεν είμαι εδω για να κάνω επίδειξη γνώσεων. Το DoS το ανέφερα σα παράδειγμα και αυτά που σου λέω περί νομοθεσίας δεν είναι από τα ρευστα θέματα της Ελλάδας, αλλά έχουν καθιερωθεί με διεθνείς συμφωνίες και διδάσκονται. Υπήρχε μια ασάφεια ως προς τι είναι παράνομο και τι όχι και έκανα post για να την ξεκαθαρίσω.

    Το rapidshare έχει παρουσιάσει και άλλα "θαύματα" στον τρόπο επαλήθευσης και δεν μπορώ να πω με σιγουρία τι φταιει αλλα θα εκτιμούσα πολύ αν η Σοφία μας έλεγε πως κατάφερε να το κάνει να δουλέψει για να γεμίσουμε και εμείς την άγνεια μες τις γνώσεις μας.
    xaris-
    10.09.2007, 04:25
    Ποτε δεν ταραζομαι με ατομα που εχουν πλουτο γνωσης:)Οσο για το refresh της σελιδας κατι αλλο θα εγινε...
    Bgre
    10.09.2007, 09:44
    κατι αλλο θα εγινε??????????????Σοβαρά??????

    μιλαμε , μιλαμε αλλα ακομα δεν μαθαμε τί ηταν αυτο που έφταιγε
    xaris-
    05.10.2007, 00:59
    Ποτε δεν μαθαμε τι τελικα εκανε...
    fantasma
    19.10.2007, 19:14
    στην κεντρική σελίδα του rapidshare υπάρχει κάπου ψαχτήρι για τραγούδια...

    πως μπορω να βρω ένα τραγουδι-δισκο αν υπάρχει εκεί μέσα? γινεται αυτό?


    xaris-
    02.11.2007, 15:48
    Παράθεση:

    Το μέλος fantasma στις 19-10-2007 στις 19:14 έγραψε...

    στην κεντρική σελίδα του rapidshare υπάρχει κάπου ψαχτήρι για τραγούδια...

    πως μπορω να βρω ένα τραγουδι-δισκο αν υπάρχει εκεί μέσα? γινεται αυτό?





    Δεν υπαρχει τετοιο πραγμα γτ 1ον ειναι παρανομο να κατεβαζεις τραγουδια και 2ον δεν ειναι χαζο το site να το κλεισουν για αυτον τον λογο.Εσυ ειδες καποια σελιδα που ξαχνει σε στο νετ για rapidshare link και στα παρουσιαζει.Θα μπορουσα να σας πω τροπους να κατεβαζετε γρηγορα και δωρεαν οτι θελετε αλλα (αυτο ειναι παρανομο)
    fantasma
    02.11.2007, 23:18
    αν θέλεις μπορείς να μας πεις... και απο εκεί και πέρα είναι δική μας η επιλογή... και οι ευθυνη....

    αλλιως πες μου σε ΠΜ....