ελληνική μουσική
    826 online   ·  210.851 μέλη

    Οι 5 πιο όμορφες γυναίκες ηθοποιοί

    john1989
    08.04.2008, 11:22
    ANGELINA JOLIE
    SANDRA BULLOCK
    SCARLETT JOHANSSON
    JESSICA ALBA
    KEIRA KNIGTHLEY

    TELOS

    kata
    08.09.2008, 23:13

    Κατα την δικη μου αποψη,η Κλειω Δαναη οθωναιου ειναι η ομορφοτερη,ελληνιδα ηθοποιος.Καλα,η κοπελα ειναι,κουκλα,θεα.μην τ ξαναλεμε...παντως μ αρεσει κ η Σμαραγδα Καρυδη,η Ζετα μακρυπουλια,η Τζινα Αλιμονου κ τελος η Θαλεια ματικα


    BAGRATION
    10.09.2008, 00:34

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : BAGRATION στις 10-09-2008 12:32 ]


    kwstasagas
    12.09.2008, 11:25

    Kαταρχήν, επιτρέψατέ μου κι εμένα να δώσω με χαρά [και φυσικά ειλικρινώς και ανιδιοτελώς] την ψήφο μου στη συμφορουμίτισσά μας Peace18, την οποία γνωρίζω μόνο από την "καλλιτεχνική" φωτογραφία που έχει στο προφίλ της .....

    Περαιτέρω .... θα πρωτοτυπήσω λιγάκι και θα ψηφίσω την πολύ - πολύ αγαπημένη μου ηθοποιό ELODIE BOUCHEZ από τη Γαλλία, την οποία τη θεωρώ ως το πιο όμορφο και ερωτεύσιμο πλάσμα που έχω δει στις οθόνες του σινεμά. Γιατί ??? Μα ... ακριβώς επειδή δεν έχει τη λάμψη των χολυγουντιανών σταρ. Πρόκειται για ένα πλάσμα αρκούντως γήινο, καθημερινό και γι' αυτό πολύ - πολύ γοητευτικό. Ιδίως αυτός ο σπαραγμός που βγάζει το βλέμμα της είναι .... το κάτι άλλο [στους λάτρεις του γαλλικού σινεμά προτείνω να δουν τις ταινίες "Άγρια βλαστάρια" και "Les Plus Belle Age", στις οποίες η Elodie πρωταγωνιστεί] ....  

    Τέλος ... πολύ μού άρεσε η πρωταγωνίστρια της ταινίας "Angel - Μια ζωή σαν όνειρο" που είδαμε το καλοκαίρι στα θερινά σινεμά [σόρι που δεν θυμάμαι το όνομά της]. Ίσως τα πιο όμορφα [και πιο εκφραστικά] γυναικεία χείλια που έχουμε δει στο σινεμά .....


    musicathy
    12.09.2008, 20:08

    Charlize Theron...Πραγματικά θεωρώ πως είναι πανέμορφη

    Katherine Zeta Jones...Φυσική ομορφιά

    Sandra Bullock γιατί είναι γυναικάρα


    konvoulis
    30.10.2008, 20:17

    Παπουτσακη,Καρυδι,Μρια Λεκακη,Μακρυπουλια και Κατερινα Λεχου

     


    AuroraBorealis
    12.05.2011, 19:18

    Ξένες:

    Monica Bellucci

    Eva Mendes (πεθαίνω!)

    Angelina Jolie

    Megan Fox

    Scarlett Johansson

     

    Ελληνίδες:

    Μαρία Σολωμού

    Κατερίνα Λέχου

    Πηνελόπη Αναστασοπούλου

    Δήμητρα Ματσούκα

    Τζένη Μπότση (και ΠΟΛΛΕΣ άλλες φυσικά..^^)


    antwnispatra
    12.05.2011, 23:47

    Γεωργία Βασιλειάδου

    Σαπφώ Νοταρά

    Φρίνη Αρβανίτη

    Τασώ Καββαδία

    Τιτίκα Σαριγκούλη





    επισυναπτόμενα: 5 koukles.jpg