ελληνική μουσική
    450 online   ·  210.833 μέλη

    Πολλαπλοί λογαριασμοί ίδιου χρήστη

    Bruce_Dicki13
    12.07.2007, 16:34
    Παράθεση:

    Το μέλος mnk στις 12-07-2007 στις 16:16 έγραψε...

    Ξερω κι αλλα.....

    "Η συγκρουση φερνει την αρμονια. "
    Ηρακλειτος.

    ΥΓ ε, οχι και διανοηση ο Καραμανλης ....!

    "ού τοις άρχειν βουλομένοις μέμφομαι, αλλά τοις υπακούειν ετοιμοτέροις ούσιν" Θουκυδιδης

    Stop Animal Tests


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mnk στις 12-07-2007 16:18 ]





    το "χεσε ψηλα κ αγναντευε" το ξες???
    Tren
    12.07.2007, 17:18
    Νομιζω πως χρειαζομαστε περισσοτερο χιουμορ γενικα...

    Ο συγκεκριμενος χρηστης ,ο οποιος εχει προστεθει στην φιλικη μου λιστα και θεωρω καθηκον μου να τον υπερασπιστω ουδεποτε απεκρυψε το γεγονος των τεσσαρων λογαριασμων .Αντιθετως νομιζω πως ηταν πασιφανες οτι επροκειτο για το ιδιο ατομο σε ολους.Εξου και το παρον θεμα αλλωστε.Η αποψεις του ηταν οι ιδιες ανεξαρτητως nickname και δεν οδηγησε κανεναν σε παραπλανηση.Παντοτε δε ,πλην μιας περιπτωσης νομιζω,περιοριζει την εκφραση του με στιχακια και οχι με αμμεσες και εκτεταμενες προσωπικες αναφορες που μπορουν να μπερδεψουν καποιον.Επισης αν οντως δεν επιτρεπετω να υπαρχει αυτη η δυνατοτητα απο χρηστη,απλως δεν θα υπηρχε αφου τεχνικως δεν θα υποστηριζοταν.Ουτε δολοπλοκιες ουτε απατες διεκρινα προσωπικως πουθενα,παρα μονο εξεζητημενο χιουμορ στο οποιο μαλιστα οποιος θελει συμμετεχει κι οποιος δεν θελει ,οχι.Το κλειδωμα λογαριασμου ειναι αντιδημοκρατικο απο τη στιγμη που ο χρηστης δεν ενοχλει η απειλει η εξαπατει.Σε αυτην την περιπτωση δεν νομιζω οτι συναιβει τιποτα απ'ολα αυτα και ελπιζω ,γιατι αυτο το site εχει δειξει τα καλυτερα δειγματα ελευθεριας εκφρασης ,συγχρονου προβληματισμου και αποτελει μια ΣΥΓΧΡΟΝΗ μουσικη κοινοτητα να αποκαταστησει την κατασταση με το αναλογο συγχρονο χιουμορ που του ταιριαζει!

    Αν εχει συμβει κατι που ως απλο μελος αγνωω παω πασο,οφειλω ομως να εκφερω την προσωπικη μου εκτιμηση και εμπειρια.
    Αυτα και για την παρεμβαση στην κουβεντα σας.
    Tren
    12.07.2007, 17:42
    Παράθεση:

    Το μέλος mnk στις 12-07-2007 στις 17:33 έγραψε...

    Κοιτα να δεις που πρωτη φορα συμφωνω απολυτως, μα απολυτως με την Tren !!

    twr δεν απαντω, γιατι εσυ ξεκινησες τη κοντρα και στο αλλο τοπικ, με την πληρη ελλειψη χιουμορ σου και την ταση να τα παιρνεις ολα προσωπικα.

    Bruce_Dicki13 φυσικα και το ξερω, τι συλλεκτης αποφθεγματων θα ειμουνα αν δεν το ηξερα..




    Ναι ,ναι τσακωνομαστε απο φθινοπωρο βρε παιδια .Ενα χειμωνα εχουμε μπροστα να μαλλιοτραβιομαστε ..

    Που λες Mnk (μου ) εγω αποφευγω τα νευρα γενικως γιατι η αισθητικος μου ,μου λεει οτι θα κανω ρυτιδες(χαχαχα μην χαλασω και το image της ψωναρας κοτας παρεπιπτοντως χαχαχα )
    edelweiss
    12.07.2007, 17:44

    Νομίζω πως είστε τελειως off topic... Ξεκίνησε με ένα θέμα αυτό το ποστ και καταλήξατε να ασχολείστε με κάτι που είπε Janick... Έλεοοοορρρρ
    Πόσο θα τραβήξει αυτό βρε παιδιά :)
    twr
    12.07.2007, 17:58
    Παράθεση:

    Το μέλος mnk στις 12-07-2007 στις 17:33 έγραψε...
    twr δεν απαντω, γιατι εσυ ξεκινησες τη κοντρα και στο αλλο τοπικ, με την πληρη ελλειψη χιουμορ σου και την ταση να τα παιρνεις ολα προσωπικα.


    Μέγα λάθος!!!
    Όταν άρχισα να γράφω στο άλλο τόπικ, το έκανα καθαρά και μόνο για την πλάκα και το χαβαλέ..(όποιος κάτσει να διαβάσει τα ποστ μου απ την αρχή θα καταλάβει ότι έχω δίκιο)...

    Και δεν έχω εγώ την τάση να τα παίρνω όλα προσωπικά, αλλά ο ''κύριος'' με τους 4 λογαριασμούς! Αν διαβάσεις το τόπικ, θα καταλάβεις πως αυτός άρχισε σιγά σιγά να ξεφεύγει και να χάνει τον έλεγχο, κάνοντας μου προσωπική επίθεση και βρίζοντάς με! Τώρα αν εσένα αυτό σου φαίνεται χιούμορ...


    Τέσπα, κάπου εδώ θέλω να σταματήσω τη συζήτηση μαζί σου αφού δεν έχει να μου προσφέρει και τίποτα...
    JaNick
    12.07.2007, 18:01
    Έλα ντε???
    Τren έχεις άδικο...
    1ον) Τεχνικά αυτο δεν δύναται παρα μόνο αν δώσεις άλλο e-mail...Και όντως δεν επιτρέπεται δες τα παραπάνω ποστ για το σχετικό απόσμασμα των κονονισμών...
    2ον) Το κλείδωμα των λογαριασμών είναι δημοκρατικότατο, προστατεύει όλους έμας που έχουμε έναν λογαριασμό...Γι αυτό και κλειδώθηκαν...
    Έχω βρεθεί να κατηγορούμαι χωρίς να φταίω...WHY??
    Tren
    12.07.2007, 18:04
    Θα σε περιμενω Twr στο γνωστο στεκι αρματωμενη για αντιπαραθεσεις.Εδω μεσα.. δεν ξερω μου εξατμιζεται το ( )και μου βγαινει το ( )!



    Ολα καλα κι αγαπημενα !
    Tren
    12.07.2007, 18:08
    Παράθεση:

    Το μέλος JaNick στις 12-07-2007 στις 18:01 έγραψε...

    Έλα ντε???
    Τren έχεις άδικο...
    1ον) Τεχνικά αυτο δεν δύναται παρα μόνο αν δώσεις άλλο e-mail...Και όντως δεν επιτρέπεται δες τα παραπάνω ποστ για το σχετικό απόσμασμα των κονονισμών...
    2ον) Το κλείδωμα των λογαριασμών είναι δημοκρατικότατο, προστατεύει όλους έμας που έχουμε έναν λογαριασμό...Γι αυτό και κλειδώθηκαν...
    Έχω βρεθεί να κατηγορούμαι χωρίς να φταίω...WHY??




    Εχω αδικο
    Ολα καλα κι αγαπημενα(δις)


    Φτανει τωρα.Αρκετα με τις φωτογραφιες.
    --Elena--
    12.07.2007, 18:22
    Κι εγώ παιδιά με τη σειρά μου θα εκθέσω την άποψή μου πάνω σε αυτό το θέμα!Πιστεύω ότι πρέπει να κλειδώνονται οι λογαριασμοί ενός χρήστη όταν ξεπερνάει τον έναν!Άλλωστε ποιος ο λόγος να κάνεις παραπάνω??Για να κάνεις άλλο λογαριασμό:
    1)είτε θες να "ψαρέψεις" τον άλλον(πχ. για το τι γνώμη έχει σχηματίσει γι' αυτόν ο καθένας)
    2)είτε θες να μπαίνεις με πολλά πρόσωπα για να εντυπωσιάσεις
    3)είτε κι εγώ δεν ξέρω γιατί άλλο!!
    Τόση ώρα μιλάτε για έναν χρήστη που χρησιμοποιεί 4 διαφορετικούς λογαριασμούς!Οφείλω να ομολογήσω ότι δεν κατάλαβα ποιος είναι,αλλά δεν με πειράζει!
    Από εδώ και πέρα καλό είναι να κάνουν οι υπεύθυνοι ότι πιστεύουν ότι είναι καλύτερο γι' αυτό το site..!!
    Αυτά...!!!

    ΥΓ. Οι πιο πάνω είστε off topic!...χαχαχ(καλό θα ήταν να περιοριστούμε όσο το δυνατόν περισότερο στο θέμα αυτού του topic)
    JaNick
    12.07.2007, 20:33
    Παράθεση:

    Το μέλος Tren στις 12-07-2007 στις 18:08 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος JaNick στις 12-07-2007 στις 18:01 έγραψε...

    Έλα ντε???
    Τren έχεις άδικο...
    1ον) Τεχνικά αυτο δεν δύναται παρα μόνο αν δώσεις άλλο e-mail...Και όντως δεν επιτρέπεται δες τα παραπάνω ποστ για το σχετικό απόσμασμα των κονονισμών...
    2ον) Το κλείδωμα των λογαριασμών είναι δημοκρατικότατο, προστατεύει όλους έμας που έχουμε έναν λογαριασμό...Γι αυτό και κλειδώθηκαν...
    Έχω βρεθεί να κατηγορούμαι χωρίς να φταίω...WHY??




    Εχω αδικο
    Ολα καλα κι αγαπημενα(δις)


    Φτανει τωρα.Αρκετα με τις φωτογραφιες.



    Αντε καλά...!!!
    JaNick
    13.07.2007, 11:41
    Ευψχαριστώ με δικαιώνεις...!
    Astron
    13.07.2007, 12:59
    Παράθεση:

    Το μέλος betatzis στις 13-07-2007 στις 07:31 έγραψε...


    Αφιερωμένο !

    Εξαιρετικά !

    Στους ΕΔΩ μαλάκες !

    Στους ΕΔΩ κρετίνους !

    Στους ΕΔΩ στερούμενους φαντασίας !



    ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ( Sol-)

    Οι μαλάκες κι οι κακοί,
    όρνια είναι και ζαβοί !
    Ζουν ερήμην και λαθραία,
    με το διάολο παρέα !



    Τη νυχτιά πίνουν χολή,
    νέφτι κάθε χαραυγή
    και τ' αστέρια που κοιτάνε,
    βλέπουν και τους βλαστημάνε.


    Οι μαλάκες κι οι κακοί,
    γεννηθήκανε στριφνοί !
    Κι ως κι η μάνα που τους βλέπει,
    τούς φιλάει γιατί πρέπει.






    Επειδή μάλλον δεν έχεις καταλάβει καθόλου πού βρίσκεσαι και επειδή συνεχίζεις να είσαι προκλητικός και χυδαίος παρά το προηγούμενο ατόπημά σου, σου αφαιρείται το δικαίωμα συμμετοχής στο site.

    Kinezes_trexoun_gimnes
    15.07.2007, 23:44
    Παράθεση:

    Το μέλος Astron στις 13-07-2007 στις 12:59 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος betatzis στις 13-07-2007 στις 07:31 έγραψε...


    Αφιερωμένο !

    Εξαιρετικά !

    Στους ΕΔΩ μαλάκες !

    Στους ΕΔΩ κρετίνους !

    Στους ΕΔΩ στερούμενους φαντασίας !



    ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ( Sol-)

    Οι μαλάκες κι οι κακοί,
    όρνια είναι και ζαβοί !
    Ζουν ερήμην και λαθραία,
    με το διάολο παρέα !



    Τη νυχτιά πίνουν χολή,
    νέφτι κάθε χαραυγή
    και τ' αστέρια που κοιτάνε,
    βλέπουν και τους βλαστημάνε.


    Οι μαλάκες κι οι κακοί,
    γεννηθήκανε στριφνοί !
    Κι ως κι η μάνα που τους βλέπει,
    τούς φιλάει γιατί πρέπει.






    Επειδή μάλλον δεν έχεις καταλάβει καθόλου πού βρίσκεσαι και επειδή συνεχίζεις να είσαι προκλητικός και χυδαίος παρά το προηγούμενο ατόπημά σου, σου αφαιρείται το δικαίωμα συμμετοχής στο site.



    Aγαπητοί τηλεθεατές μόλις παρακολουθήσατε σε ζωντανή μετάδοση μια καραμπινάτη διαγραφή ... θα παρακαλουθούμε από κοντα τις εξελίξεις και θα σας κρατάμε ενήμερους...
    XeniaRodo
    17.07.2007, 00:22
    Αυτή η φωτο με το λουκέτο είναι πραγματικά έργο τέχνης...
    Bruce_Dicki13
    17.07.2007, 00:52
    Παράθεση:

    Το μέλος XeniaRodo στις 17-07-2007 στις 00:22 έγραψε...

    Αυτή η φωτο με το λουκέτο είναι πραγματικά έργο τέχνης...



    συμφωνω!!!!
    roubas
    17.07.2007, 12:40
    Πως γινεται να φτιαξεις πολλα προφιλ?
    αφου ζηταει e-mail για εγγραφη!
    Αυτο σημαινει οτι ολα τα προφιλ ειναι προσωπικα οσο και τα e-mail!
    Ισχυει αυτο ή λεω ο,τι να 'ναι??
    JaNick
    17.07.2007, 13:57
    4 λογαριασμοί?? 4 διαφορετικά e-mail!
    Tren
    17.07.2007, 21:37
    38.406 μελη συνολικα δηλαδη... πες ..... 38.406 μελη...online πες.... 400 μαξιμουμ... δηλαδη...μμμμμμμμμμμ 38.006 επισκεπτες.... δηλαδη 38.006 μελη ανενεργα..... δηλαδη 38.006 e-mails....



    --Elena--
    17.07.2007, 22:23
    Αχ βρε Tren μου...απορώ πώς έκανες αυτούς τους υπολογισμούς!! Μόνο που τους διάβασα κουράστηκα!!...χαχαχ...Anyway..πράγματι..είναι ωραίο το λουκέτο,όχι στην ιδέα ότι "πλήρωσε" ο betazis γι' αυτά που έλεγε,αλλά επειδή διαγράφτηκε ένα μέλος που δεν άξιζε να βρίσκεται σε αυτή τη μουσική κοινότητα..!!!...Την δική μας μουσική κοινότητα!!!!!
    Bruce_Dicki13
    17.07.2007, 23:16
    Παράθεση:

    Το μέλος Tren στις 17-07-2007 στις 21:37 έγραψε...

    38.406 μελη συνολικα δηλαδη... πες ..... 38.406 μελη...online πες.... 400 μαξιμουμ... δηλαδη...μμμμμμμμμμμ 38.006 επισκεπτες.... δηλαδη 38.006 μελη ανενεργα..... δηλαδη 38.006 e-mails....






    καλα ε... τρελαθηκα!!!!