ελληνική μουσική
    747 online   ·  210.832 μέλη

    Η Δ.Γαλάνη μιλάει για το MusicHeaven!

    jorge
    30.05.2004, 03:26
    Αυτό το μήνα, ο φίλος Giorgos, είχε την ιδέα να μας παρουσιάσει ως site του Μήνα, το site της Δήμητρας Γαλάνη. Εγώ παράλληλα ενημέρωσα τη Δ.Γαλάνη, μέσω του Forum της σελίδας της, για αυτή την παρουσίαση.

    Το εντυπωσιακό είναι ότι βρήκε το χρόνο και είχε την καλοσύνη να μας απαντήσει

    Ορίστε τι μας έγραψε, επαναλαμβάνω, η ίδια η Δήμητρα Γαλάνη:

    Κατ΄ αρχήν θέλω να ευχαριστήσω το Music Heaven για την διάκριση αυτή και να ευχηθώ σε ότι κάνετε καλή επιτυχία.
    Πήγα στο site σας και το βρήκα εξαιρετικά ενδιαφέρον και θεωρώ μεγάλη μας τιμή την παρουσίασή σας.
    Και λέω μας γιατί αυτή η διάκριση ανήκει στους φίλους επισκέπτες που κάθε μέρα ομορφαίνουν αυτόν το "σπίτι" με τη παρουσία τους και τη σκέψη τους.
    Όταν πρωτοκάναμε με τον Γιώργο Δομιανό και την Μυρσίνη Λοϊζου αυτό το site, είχαμε ένα όνειρο. Να γίνει πραγματικά ένας τόπος συνάντησης και μέσα από αυτό να δημιουργηθούν σχέσεις φιλίας και αλήθειας, ανάμεσα σε ανθρώπους με κοινές ευαισθησίες και επιλογές. Το καταφέραμε και με το παραπάνω θα έλεγα, και έτσι όποιος μπαίνει, καταλαβαίνει ότι εδώ θα είναι ελεύθερος να αφήσει άφοβα τη σκέψη του.
    Τώρα, εγώ προσωπικά, αισθάνομαι πανευτυχής και περήφανη για τους φίλους μου που για άλλη μια φορά, θέλω να τους ευχαριστήσω για τη παρουσία τους και την αγάπη τους για το "σπίτι" μας.
    Σας ευχαριστούμε λοιπόν όλοι
    Γειά χαρά!


    Το σχετικό topic θα το βρείτε
    εδώ


    Εμείς δεν έχουμε παρά να ευχαριστήσουμε την Δήμητρα Γαλάνη για τα καλά της λόγια και να δηλώσουμε παντοτινοί θαυμαστές της φωνής και του έργου της.

    Ευχαριστούμε Δήμητρα!
    mirmigaki
    30.05.2004, 19:47
    πόσο απλοί είναι οι σημαντικοί ανθρωποι ε;

    Να είναι πάντα καλά η Δήμητρα!
    SteliosG
    30.05.2004, 22:07
    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ MUSIC HEAVEN ΚΑΙ ΣΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΕΡΑΚΙ ΤΟΥΣ!!!
    Giorgos
    31.05.2004, 21:36
    Από τη μία, αν το καλοσκεφτείς, είναι εντυπωσιακό που μια καλλιτέχνις του βεληνεκούς της Γαλάνη αφιερώνει πολύτιμο χρόνο για να διαβάσει για την κριτική της ιστοσελίδας της και μπαίνει μάλιστα στον κόπο να απαντήσει. Κι απ' την άλλη, είναι τόσο φυσικό ένας άνθρωπος με την απλότητα που διακρίνει την Δήμητρα να φροντίσει για αυτό το "σπίτι" που έχτισε με τόσο κόπο και μεράκι. Όλοι οι φίλοι αυτού του διαδικτυακού τόπου πρέπει να αισθάνονται ευτυχείς που η οικοδέσποινά του τους φροντίζει με τόσο ζήλο και θέρμη και εκφράζεται για εκείνους με τα καλύτερα λόγια.

    Η τιμή, κυρία Γαλάνη, είναι όλη δική μας. Θερμές ευχαριστίες από το ΜusicHeaven για τα καλά σας λόγια, ακόμα θερμότερες οι προσωπικές μου ευχαριστίες που αφιερώσατε χρόνο για να διαβάσετε όσα έγραψα για την ιστοσελίδα σας. Να είστε πάντα καλά.
    megaloserwtikos
    18.02.2007, 19:16
    ΤΑ ΧΑΡΤΙΝΑ

    1998
    Είχε πέσει στα χέρια μου. Τον είχα ακούσει πάρα πολύ.
    Αυτές τις μέρες τον αγόρασα για την συλλογή μου και τον έχω λιώσει.

    Τάκης Σούκας, σούπερ!
    jorge
    18.02.2007, 20:04
    Για απόψεις σχετικά με τη Δήμητρα Γαλάνη και το έργο της μπορούμε να ανοίξουμε νέο topic στην κατηγορία Μουσική > Ερμηνευτές, μια και εδώ βρισκόμαστε στην κατηγορία "Τα Νέα του MusicHeaven".

    Thank you.
    megaloserwtikos
    19.02.2007, 00:35
    Οκ, το βρήκα στην αναζήτηση και δεν έψαξα αυτό που λες. (την κατηγορία δηλαδή)
    Ξέρω ότι δεν είναι και καλό να ανοίγουμε νέα θέματα χωρίς σκέψη.... και ....

    οκ θα επανορθώσω.
    sunwing
    19.02.2007, 14:56
    Πολύ ωραία musicheav- ίτικη είδηση jorge..! Πάντα τέτοια ευχάριστα!
    jorge
    19.02.2007, 15:28
    Sunwing μετά από 2 χρόνια δεν είναι είδηση, είναι ...ιστορία
    ANNAMARAKI
    20.02.2007, 02:16
    πραγματικα αξιζουν πολλα μπραβο τα παιδια του mh για ολη τους τη προσπαθεια!συνεχιστε ετσι!η Δήμητρα Γαλάνη ειναι η μια απο τις καλυτερες τραγουδιστριες..διαχρονικότατη!!