ελληνική μουσική
    557 online   ·  210.840 μέλη

    Πόσο προληπτικοί είστε?

    koukli
    25.09.2007, 07:26
    ... πιστεύετε σε σπασμένους καθρέπτες, μαύρες γάτες κλπ?



    εγώ κατά καιρούς μπορώ να πω πως είμαι λίγο προληπτική...

    η τέχνη δεν είναι για όλους. αν την ξέρουν όλοι δεν είναι πια τέχνη...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : koukli στις 26-09-2007 15:30 ]


    punkster
    25.09.2007, 14:57
    Εγω παλι καθολου!

    Δεν μπορω να καταλαβω πως μπορει ενας σπασμενος καθρεφτης ή μια μαυρη γατα να επηρεασουν την ζωη μου!
    SOPHIA-MX-4EVER
    25.09.2007, 18:29
    Οι μαυρες γατες ειναι απ τα πιο ομορφα ζωα εχω να πω...
    Stroumfita456
    25.09.2007, 21:08
    Δεν πιστευω σε τπτ απο ολα αυτα...!!!!Επισης εχω μαυρη γατα για κατοικιδιο και ακομα ολα καλα μου πανε..!!
    Bgre
    25.09.2007, 21:49
    Παράθεση:
    ... πιστεύετε σε σπασμένους καθρέπτες, μαύρες γάτες κλπ?



    εγώ κατά καιρούς μπορώ να πω πως είμαι πολύ προληπτική...

    δεν πιστευω σ'αυτα.....ειναι χαζομαρες που τις ελεγαν οι γιαγιαδες στα παλιοτερα χρονια...για ευνοητους λογους
    demi11
    26.09.2007, 14:31
    Συμφωνώ με όλα τα παραπάνω και συμπληρώνω ότι είναι τελείως υποτιμητικό για έναν πολίτη της εποχής μας να πιστεύει σε τέτοια...Εμείς οι ίδιοι είμαστε υπεύθυνοι για τις πράξεις μας και για τις συνέπειες τους και όχι η μαύρη γάτα που πέρασε από μπροστά μας ή ο καθρέφτης που σπάσαμε...

    You only live once...with a hundred ways to do a dozen things!why not try it all?...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : demi11 στις 26-09-2007 14:32 ]


    blacksheep
    29.11.2007, 19:46
    Kαταλαβα πως δεν ειμαι καθολου προοληπτικη οταν πριν εναμιση μηνα περιπου πηγενα να δωσω εξετασεις και υπηρχαν παντου "κακοι ιωνοι" οπως θα ελεγε και ενας προοληπτικος. ,Το λεωφορειο αργουσε ,ταξι δε περνουσε ο δρομος ειχε τραγικη κινηση ,ο πρωτος συρμος του μετρο ειχε βλαβη και επρεπε να περιμενπυμε δευτερο να ερθει και μεσα σ ολα η ωρα να τρεχει σα τρελη.

    Ναι λοιπον μετα απο αυτο καταλαβα πως δεν ειμαι προοληπτικη για ναι πηγα και εδωσα....

    Αλλα για να πω και την αληθεια κατι μικρες φλασιες τις τρωω που και που