ελληνική μουσική
    774 online   ·  210.833 μέλη

    Συνάντηση στην Αθήνα 6/10 (στο ΙΚΑ) KAI 7/10 (στο Περι Ουσίας) !!!!!

    MPara
    08.10.2007, 12:53
    Πολύ καλά!Πάρα πολύ ωραία!Χάρηκα απεριόριστα που σας γνώρισα όλους!Περιττό να πω ότι πέρασα υπέροχα...
    Όπως βλέπεις καλό μου τερμιτάκι,αφήνω ασχολίαστο το ποστ σου σε ό,τι αφορά εμένα....Τέτοιος άνθρωπος είμαι βρε!

    Εύχομαι και σε μελλοντικές συνευρέσεις....


    Panos72
    08.10.2007, 13:01
    Εχω πολλά να θυμάμαι και από τις δύο συναντήσεις. Η αλήθεια είναι ότι την Κυριακή... κάτι θόλωσε όταν μετά το Λευκό κρασί ήρθε το κόκκινο και ανακατεύτηκε με ρακές... μπορεί και να έχασα κάτι... αλλά έκανα πολύυυυυυ γέλιο τόσο το Σάββατο με τους "γνωστούς άγνωστους" όσο και την Κυριακή... όπου ήταν και το αποκορύφωμα! Κάποιες ιδιαίτερες λεπτομέρεις... στο blog ΠΡΟΣΕΧΩΣ...
    Να είστες καλά να τα ξαναπούμε!!!!



    upload images

    Κανένα κελί δεν φυλακίζει το πνεύμα μου!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Panos72 στις 08-10-2007 13:03 ]


    marylin
    08.10.2007, 13:07
    Τι θόλωσε ακριβώς?


    Περάσαμε πολύ ωραία, γελάσαμε, τραγουδήσαμε, το χαρήκαμε!
    PHILIPPOSSM
    08.10.2007, 15:18
    Νεκταρ η ρακι του Γιαννη, Αμβροσια οι μεζεδες της Σοφιας. Ηταν μια απο τις καλυτερες συναντησεις πυ εχω παει, πραγματικα χαρηκα που σας ειδα ολους παλι και μακαρι να γινονται ποιο πολλες κατα καιρους .
    Ο Pavel παλι εδωσε ρεσιταλ τραγουδιου και οι Parateristas - UnIk μας πηγαν ποιο μακρια ακομα.
    ΑΑΑ!!!! και το μαγαζι φανταστικο, δεν εχω ξαναφαει παστουρμα με αυγα πουθενα.
    PARATERISTAS
    08.10.2007, 15:34
    Ολα ηταν πολυ ομορφα(ειδικα για μενα στην παλια την γειτονια)

    Χαρηκα που ειδα πολλες γελαστες φατσουλες...ακομα και εκεινες οι γνωστες που καμια φορα ειναι λιγο μελαγχολικες...Παντα τετοια...και θαρρω τωρα που "ζεσταθηκαμε"να οργανωθουμε ξανα....
    athinouli24
    08.10.2007, 15:41
    Και στις 2 συναντήσεις από σπόντα βρέθηκα!
    Δεν μου βγήκε σε κακό. Πέρασα πάρα πολύ ωραία και χάρηκα που γνώρισα κι άλλα μέλη!
    Να είμαστε καλά να ξανα μαζευτούμε!

    Apataggelos
    08.10.2007, 17:44
    Πραγματικά χαίρομαι που μου δόθηκε η ευκαιρία να γνωρίσω μερικά άτομα που εκτιμώ από κοντά...

    ... διαισθάνομαι ότι στην ατμόσφαιρα, κατά περιόδους και κατά τόπους, υπήρχαν διάφορα συναισθήματα - από χαρά και ενθουσιασμό μέχρι μελαγχολία και αμηχανία....

    ... ήταν όμορφα με λίγα λόγια - εν αναμονή της επόμενης συνάντησης λοιπόν...

    +


    Υ.Γ. Φαντασματάκι που ήσουν την Κυριακή....;!

    -Why do you wear that stupid bunny suit?
    -Why are you wearing that stupid man suit?
    Donnie Darko.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Apataggelos στις 08-10-2007 17:46 ]


    fantasma
    08.10.2007, 18:22


    μακαριιιι να μπορούσα να έρθωωω...... δυστυχώς...... ομως.......




    σας υπόσχομαι όμως πως θα τα πούμε το συντομότερο......


    ........και πάλι,.....
    pavel
    08.10.2007, 18:37

    ...Κατσπληκτικό μεσημέρι Κυριακής. Ετσι όπως πρέπει να είναι τα μεσημέρια τής Κυριακής... Γελαστές φατσούλες, αστεία, τραγούδια, μεζεδάκια, κρασάκια και ρακές...Πρός το τέλος, είχε τρομερό ενδιαφέρον ο τρόπος αποχώρησης κάποιων μελών.Ονόματα δεν λέμε, αλλα ευτυχώς που η πλατεία είναι κάπως κατηφορική... Χαρηκα πάρα πολύ για τα παιδιά που γνωρισα, με κάποια απο τα οποία είχαμε επικοινωνήσει μόνο μέσω τού ίντερνετ.Να είμαστε καλά να βρισκόμαστε.Και βγάλτε στην φόρα φωτογραφικό υλικό....

    Υ.Γ.

    Εκείνο εκεί , που ήταν απιθωμένο στο πιάτο το ρηχό, το μεγάλο, νόμιζα οτι ήταν καινούργιος μεζές, τον οποίο και δεν είχα δοκιμάσει...Το θεώρησα προβοκάτσια, και δημιούργησα μεγάλη μανούρα, γιατί το πιάτο έσκασσε μύτη μόλις είχα ανεβεί να τραγουδήσω...

    Τελικά, επρόκειτο για το ...κεφάλι τού Αλβέρτου...
    Κάποιες συνήθειες σώζουν τις παραδόσεις....
    elen1
    08.10.2007, 21:15
    Περασαμε πολυ πολυ ομορφα !!!!!!
    Γλυκιες μουσικουλες απο τα αγαπητα αγορια της παρεας μας,τους οποίους ευχαριστουμε πολυ γι αυτο.
    Μεχρι την επομενη συναντηση να περναμε ολοι οσο πιο καλα μπορουμε!!!
    anna2405
    09.10.2007, 06:53
    Μόλις επέστρεψα Κρήτη... δεν έχω ούτε 20 λεπτά που είμαι εδώ και μπήκα να σας πω ενα μεγάλο μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για τις 2 αυτές υπέροχες συναντήσεις... Χάρηκα πάαααααρα πολύ που γνώρισα κάποια άτομα...Χάρηκα απίστευτα που πέρασα τόσες ώρες (και στις συναντήσεις αλλά και εκτός) με άτομα που είναι πάντα δίπλα μου όσο μακριά κ αν είμαστε! Στεναχωρήθηκα που δεν είχα το χρόνο που έπρεπε με κάποια άλλα άτομα αλλά μερικές στιγμές δεν ήμουν "εκεί"!
    Ελπίζω την επόμενη φορά που θα έρθω να τα πούμε καλύτερα!
    Υ.Γ. Φάντασμα.......... χιχι

    Να προσέχετε όλοι!
    fantasma
    09.10.2007, 11:43
    ΤΙΜΩΡΗΣΤΕ ΜΕ.......



    την επομενη φορα θα κανω τα αδυνατα δυνατα..... σας το λέω........
    faltsoo
    09.10.2007, 12:17
    για οσους δεν σε ξερουν , ωραια ολα αυτα ...
    αλλα εισαι μεγαλη ρομπα...



    α...ξεκουμπωτη ...




    Panos72
    09.10.2007, 12:17
    Συγνώμη... έχεται τρελαθεί ΟΛΟΙ εδώ μέσα? Εγώ το είδα το fantasma... καθόταν στο πίσω τραπέζι και έκλεβε μανητάρια. Ρε όργια... άμα τον βλέπατε τι fantasma θα ήταν...????



    ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ Μillion Milles Away
    MISangie
    09.10.2007, 16:30
    Κατάφερα να έρθω μόνο για λίγο την Κυριακή αλλά πέρασα πολύ όμορφα!
    Χάρηκα που είδα τις φατσούλες που μιλάμε τόσο καιρό απο εδώ.
    Άντε μην αργήσει η επόμενη συνάντηση..
    melkat06
    09.10.2007, 17:46
    Χάρηκα που γνώρισα κάποιους, που (ξανα)συνάντησα κάποιους άλλους...
    Να 'μαστε καλά να το ξανακάνουμε.




    ΥΓ. Κάπου ακούστηκε πως έχω φωτογραφικό υλικό...
    Δεν θέλω να σας απογοητεύσω, αλλά το "Κινεζάκι" δεν ήμουν εγώ την Κυριακή.
    Το πολύ να έχω 2-3 φωτογραφίες...
    fantasma
    09.10.2007, 18:27
    Παράθεση:

    Το μέλος Panos72 στις 09-10-2007 στις 12:17 έγραψε...

    Συγνώμη... έχεται τρελαθεί ΟΛΟΙ εδώ μέσα? Εγώ το είδα το fantasma... καθόταν στο πίσω τραπέζι και έκλεβε μανητάρια. Ρε όργια... άμα τον βλέπατε τι fantasma θα ήταν...????



    ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ Μillion Milles Away



    πεσ τα βρε χρυσόστομε.... γιατί μερικοι μερικοί.....
    Termite
    09.10.2007, 20:32
    πού ειναι το υλικό οεο;
    anna2405
    10.10.2007, 11:15
    Παράθεση:

    Το μέλος Termite στις 09-10-2007 στις 20:32 έγραψε...

    πού ειναι το υλικό οεο;



    Έχω κι εγώ την ίδια απορία !!!!