ελληνική μουσική
    837 online   ·  210.849 μέλη

    Πως μπορώ να ρίξω κορίτσι ή γυναίκα;

    Moonchild92
    28.09.2011, 09:10

    Παράθεση:

    Το μέλος Foidel στις 28-09-2011 στις 07:45 έγραψε...]

     

    @Moonchild92

    Αμφιβάλλεις;



    Απόλυτα. Εκτός αν εννοεί ότι είχανε τα ιδια παιχνίδια.


    Foidel
    28.09.2011, 14:44

    Η γενιά μου θα έλεγα πως είναι αρκετά ανεπτυγμένη όσον αφορά την σεξουαλικότητα.Οπότε μην αμφιβάλλεις...Αν και με μερικές φορές ξαφνιάζομαι και εγώ ο ίδιος...


    Moonchild92
    28.09.2011, 15:04

    Παράθεση:

    Το μέλος Foidel στις 28-09-2011 στις 14:44 έγραψε...

    Η γενιά μου θα έλεγα πως είναι αρκετά ανεπτυγμένη όσον αφορά την σεξουαλικότητα.Οπότε μην αμφιβάλλεις...Αν και με μερικές φορές ξαφνιάζομαι και εγώ ο ίδιος...



    Η "γενιά σου"; Δεν ζεις σε άλλον κόσμο, ξέρεις. Άλλο αναπτυγμένη, άλλο να μην ξέρει να μιλάει και να ξέρει να γκομενίζει(έστω και σ' αυτό το επίπεδο {#emotions_dlg.blink}). Έχω αδερφή στην ηλικία σου, και δεν θυμάμαι στο νήπιο να τα είχε με κανέναν Κωστάκη από το Παγκράτι, ούτε και κανένα άλλο παιδί. Αν βέβαια έρθει εδώ κόσμος και μου πει:"Ξέρεις κάτι, ΝΑΙ. Τα είχα με τη Μαιρούλα που μένει στην παραδίπλα πολυκατοικία. Τη φίλησα και στο μάγουλο.",ε τότε αποχωρώ ηττημένος και πάω να ανακρίνω την αδερφή μου για τον Κωστάκη.


    apostolis55
    28.09.2011, 15:43

    .

    [ τροποποιήθηκε από τον/την apostolis55, 27-09-2016 03:18 ]


    Foidel
    29.09.2011, 07:44

    Δύο γυναίκες!!!!!Χαχαχαχα.Σε συμπάθησα.Κοίτα να δεις,σίγουρα θα καταλάβεις από μόνος σου πως δεν μπορείς να τις έχεις και τις 2.Οπότε το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να δεις ποια είναι πιο θερμή μαζί σου,ποια έχει καλύτερο χαρακτήρα.Σε καμία περίπτωση μην μιλήσεις και στις δύο μαζί!!!Θα σκοτώσουν στο ξύλο(προσωπική εμπειρία).Δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι όμως :)


    freddieKrueger
    29.09.2011, 17:20

    προς apostolis55:Το μεγαλο θεμα μας δεν ειναι ποσες αγαπάς εσύ,αλλά πόσες αγαπούν εσένα,αγαπητέ μου φίλε...

    προς foidel:Μου κάνει φοβερή εντύπωση ο τρόπος γραφής σου που για 13 χρονών είναι εξαιρετικά ώριμος...μοιάζεις στα 13 σου να έχεις ζήσει ότι οι άλλοι στα 18 τους,κάνω λάθος??


    Foidel
    29.09.2011, 17:49

    Μπα...


    apostolis55
    29.09.2011, 20:02

    .

    [ τροποποιήθηκε από τον/την apostolis55, 27-09-2016 03:17 ]


    Foidel
    29.09.2011, 22:04

    Πρέπει να επιλέξεις!Αυτό έχει σημασία.Από κει και πέρα αν της αρέσεις go on.

    1) @freddieKrueger Σοβαρολογούσα όταν έλεγα πως έχω μηδαμινές εμπειρίες

    2)Πρέπει να διαγράψω την ηλικία μου.Στο τέλος δεν θα με παίρνει κανείς στα σοβαρά ;)


    Foidel
    30.09.2011, 20:08

    Παιδιά έχω σοβαρό πρόβλημα...

     

    Δεν θέλω να ρίξω αλλά να απωθήσω μια κοπέλα η οποία μου την πέφτει συνεχώς...Τι να κάνω για να σταματήσει να με ενοχλεί;


    apostolis55
    01.10.2011, 11:41

    .

    [ τροποποιήθηκε από τον/την apostolis55, 27-09-2016 03:17 ]


    freddieKrueger
    01.10.2011, 11:50

    Foidel,

    το ξέρω οτι δεν έχεις εμπειρίες...άλλο σου έγραψα πιο πάνω:Πως γράφεις σαν να είχες...

    Έχεις λοιπόν τουλάχιστον ώριμο σχετικά με την ηλικία σου λέγειν...αντίληψη για το αντίθετο φύλο όχι ακόμη διαμορφωμένη...όμως πάω στοίχημα πως είσαι ένα τα δύο άκρα:Είτε εντελώς απομονωμένος σοφός και πολύ καλός μαθητής που έχει ωστόσο ανάγκη από επικοινωνία με το αντίθετο φύλο,είτε κάποιος πολύ κοινωνικός με φίλες παντού και αρκετές από αυτές να σε ''ψιλογουστάρουν'' με την εφηβική έννοια(να περπατήσουμε αγκαλιασμένοι,άντε και κανα φιλάκι και κανα κρατημα στο χερακι κτλ)...

     

    Πώς να αποφύγεις αυτή την κοπέλα?Χμμμ να την ξενερώσεις φίλε...απλό...το πως θα το κανεις θα οτ βρεις μονος σου...

    Απο εκει και περα μην σπαταλας πολυ το χρονο σου πως θα διωξεις καποια που σε γουσταρει,αλλα πως θα κανεις μια που δε σε γουσταρει(φαινομενικα και εκ πρωτης οψεως)να τρεχει απο πισω σου...{#emotions_dlg.biggrin}


    Foidel
    01.10.2011, 11:55

    Δεν ξέρω πως αλλά με περιέγραψες τέλεια...Αλλά η κοπέλα είναι πολύ καλή και δεν θέλω να την πληγώσω,πως θα της πω οτί δεν ψάχνομαι;


    freddieKrueger
    06.10.2011, 21:58

    Παράθεση:

    Το μέλος Foidel στις 01-10-2011 στις 11:55 έγραψε...

    Δεν ξέρω πως αλλά με περιέγραψες τέλεια...Αλλά η κοπέλα είναι πολύ καλή και δεν θέλω να την πληγώσω,πως θα της πω οτί δεν ψάχνομαι;



    Γιατί να της πείς ψέμματα?Οτι δεν ψάχνεσαι δηλ?Γιατί αν πράγματι δεν ψάχνεσαι,αυτό θα ήταν λάθος εκ μέρους σου...να ψάχνεσαι,όχι απαραίτητα για συγκεκριμμένους στόχους στο αντίθετο φύλο,αλλά για εμπειρίες...πειραματίσου...διώξε την ντροπή από πάνω σου και κάνε ότι οι άλλοι δεν θα τολμούσαν ούε στα πιο τρελά τους όνειρα...Χρησιμοποίησε τα νιάτα σου και διώξε κάθε κανόνα ψευτο ηθικής από πάνω σου...βρες μια κοπέλα που γουστάρεις τρελά και ζήτα της στα ίσια την πιο τρελή και κρυφή σου επιθυμία...Ρίσκαρε...δεν θα χάσεις...

     

    Στο θέμα της κοπέλας τώρα:Ερωτική απογοήτευση είναι,θα αντέξει..δε χρειάζεται να την προσβάλλεις για να της πεις την αλήθεια:''Είσαι μια κοπέλα με πολλά χαρίσματα που όμως καλό θα ήταν να ψάξεις να βρεις κάποιον που να μπορεί να τα εκτιμήσει κι όχι εμένα που σε εκτιμώ αλλα΄δεν μου κάνεις το ερωτικό κλικ...''...Αν στ αλήθεια δε θες να πληγωθεί.μην της επιτρεπεις να σπαταλαει αλλο τον πολυτιμο χρονο της μαζι σου...

     

    Αυτα τα ολιγα


    Foidel
    07.10.2011, 07:57

    Δεν ξέρω πως το καταφέρνεις αλλά κάθε φορά που διαβάζω ποστ σου αναπτερώνεται το ηθικό μου...Η αλήθεια είναι πως με ενδιαφέρει μια κοπέλα αλλά είναι ένα χρόνο μεγαλύτερη οπότε...Δεν μπορώ να σκεφτώ τον εαυτό μου με άλλη κοπέλα αλλά προς το παρόν περιμένω...


    L3ft-
    09.10.2011, 13:06

     

    Παιδιά γεια σας, διάβασα τα παραπάνω σχόλια και νομίζω ότι σε αυτό το φόρουμ μπορείτε να με βοηθήσετε

    Είμαι 15 χρόνων και έχω ένα πρόβλημα με αυτήν που αγαπάω.Κατ΄αρχήν μιλάμε κάνουμε παρέα και τα λοιπα.

    αλλά το θέμα είναι ότι είναι η πρώην του καλύτερου μου φίλου και όταν ειχε σχέση αυτός του έλεγα τα χειρότερα λόγια γι αυτήν αλλά να που άλλαξα κι κατάλαβα πως πραγματικά την αγαπάω.Τώρα φοβαμαι πως αν κάνω κάτι με αυτήν θα με κορόιδευει . Επίσης δεν τελιωσαν εδώ τα προβλήματα{#emotions_dlg.sad} μου γτ η κολητή φίλη αυτηνής που εγώ αγαπάω είχαμε κάνει σχέση στο παρελθόν και δεν ξέρω πως θα της φανεί  να πάω τώρα με την καλύτερη της φίλη. Παιδιά θέλω Βοηθεια Παρακαλώ! {#emotions_dlg.helpsmilie}

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mary_omikron στις 09-10-2011 13:45 ]


    bizimden
    09.10.2011, 15:43

    λοιπον ειμαι 12 χρονων. μου αρεσει μια και θελω να τα φτιαξω μαζι της. κατι φιλοι μου ειπαν πως της αρεσω και εγω. ε, μετα αυτοι πηγαν και της ειπαν πως μου αρεσει. απο εδω και περα αρχιζει το ενδιαφερον. λοιπον προσπαθησα να της τα ζητησω αλλα δεν προλαβαινα.(καλυτερα και θα σας πω παρακατω γιατι)ε λοιπον μιλαγα με εναν φιλο μου μια μερα και μου ειπε πως η κολλητη αυτης που γουσταρω του ειπε πως θα φαω χιλοπιτα. τωρα εγω δεν ξερω τι να κανω. να της το πω και οτι γινει. αλλα θα εχω πεσαι κοροιδο. και αμα ομως ο φιλος μου λεει βλακειες;γιατι ειναι και τετοιος. και παλι εγω δεν την ξερω πολυ καιρο αυτη. μονο 1 μηνα. ειμαι καινουριος στο σχολειο γιατι πηγα απο καλαματα μεσηνη. τι να κανω;{#emotions_dlg.sad}


    Foidel
    09.10.2011, 15:55

    Καταρχάς ηρέμησε.Αν της αρέσεις τι την έκανε να αλλάξει γνώμη και να πει στην κολλητή της ό,τι σου είπε ο φίλος σου.Με λίγη καθαρή σκέψη αν ξέρεις σίγουρα πως σε γουστάρει πήγαινε και μίλα της.No worries.Όσο για τον φίλο σου αγνόησε τον,συχνάζονται τέτοιες κοτσάνες από φίλους μας.Αυτά από εμένα.


    BuggyTheClown
    10.10.2011, 14:00

    Γειά σας παιδιά έτυχε να ψάχνω χθές το βράδυ κατι στο internet και βρήκα αυτη την ενδιαφέρουσα σελίδα και είπα μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε και εμένα.....{#emotions_dlg.helpsmilie}


    BuggyTheClown
    10.10.2011, 14:27

    Ακούστε ποιο ειναι το πρόβλημα . Εμένα μου αρέσει ένα κορίτσι εδώ και 1 μηνά . Γι’ αυτό ρώτησα την φίλη της αν έχει αγόρι και μου είπε ότι δεν έχει άλλα πριν 2 μήνες είχε 2 σχέσεις που την πλήγωσαν πολύ και τώρα δεν θέλει να ξανά πληγωθεί .Χώρισε γιατί της τα φόραγαν και δεν έφτανε μόνο αυτό τώρα αυτή έχουν αρχίσει και την θάβουν. Εγώ είμαι κολλημένος μαζί της άλλα δεν ξέρω τι να κάνω {#emotions_dlg.confused1}{#emotions_dlg.helpsmilie}{#emotions_dlg.helpsmilie}{#emotions_dlg.wacko}